30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [LOST] Sprdel - Parkoviště s automatem - neuhrazení poplatku za parkování  (Přečteno 13298 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel - Parkoviště s automatem - neuhrazení poplatku za parkování
« Odpověď #15 kdy: 24 Ledna 2019, 23:24:53 »

Škoda, takovouhle docela pěkně rozjetou věc projet na zmeškání odvolání....tady je vidět, že Antlova metoda musí být prováděna s velkou pečlivostí a obezřetností.
IP zaznamenána

J0HN3C

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel - Parkoviště s automatem - neuhrazení poplatku za parkování
« Odpověď #16 kdy: 25 Ledna 2019, 09:52:32 »

Pokud bylo na výzvě od pošty "Zásilku si můžete vyzvednout nejpozději do 1920.11.2018", mohlo by to měnit situaci. Ale v takovém případě by bylo vhozeno patrně až 21.11.2018.

Možná ještě ... bylo vhozeno i vyplněné poučení od SO?

Tady musim rict jen bohuzel... U nas na dedine to funguje tak, ze tam postacka napise, ze bude vhozeno 15.11.2018 a pak, protoze byl vikend se tam s tim dokodrcala az toho 20.11.2018.

Dekuju za ten postreh s poucenim. Mlhave si pamatuju, ze jsem pouceni dostal, s jistotou to budu vedet, az budu v trvalem bydlisti.

Hrozne me to mrzi, myslim si, ze to bylo dobre rozehrane a k tomu necele 3 mesice do prekluze. Mam chut skocit do zdi. Beru to ale tak, ze jsem si koupil dulezitou informaci o tom, jak presne fikce doruceni funguje. A to se do pristich boju pocita :)
IP zaznamenána

J0HN3C

  • Příspěvků: 70
    • Zobrazit profil
Re:Sprdel - Parkoviště s automatem - neuhrazení poplatku za parkování
« Odpověď #17 kdy: 05 Února 2019, 15:17:29 »

Vyzvu s poucenim od posty uz jsem nenasel. Priste si budu archivovat i tady tyto doklady. Je fascinujici kolik papiru a inkoustu se vyplytva behem jednoho rizeni. V planu mam datovou schranku. Samozrejme az bude ten spravny cas :)

Jinak pokutu jsem zaplatil, je mozne presunout do uzavrenych jako epic lose. Mimochodem, zaplaceni pokuty asi tak mesic po splatnosti (dle rozhodnuti SO1) je furt ok? Penize mi nevratili, tak bych rekl, ze jo. Predpokladam (co jsem nasel v jinych vlaknech), ze dorucenim zamitnuteho odvolani to nabylo pravni moci a tim se ta lhuta prodlouzila...?
IP zaznamenána