30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Veselé Vánoce, úředníče  (Přečteno 11635 krát)

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 310
    • Zobrazit profil
Re:Veselé Vánoce, úředníče
« Odpověď #15 kdy: 16 Prosince 2019, 13:28:42 »

PS: zitra bych sestavil seznam uradu v CR
Nošení dříví do lesa, viz https://www.czechpoint.cz/public/vyvojari/otevrena-data/
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Veselé Vánoce, úředníče
« Odpověď #16 kdy: 16 Prosince 2019, 13:59:35 »

Nemel jsem namysl rucni sestavovani seznamu, ale o vhodne rozdeleni.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Lys

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Veselé Vánoce, úředníče
« Odpověď #17 kdy: 22 Prosince 2020, 13:54:12 »

Dnes jsem obšťastnil PFkami úřady v ČB, DKnL, Židlích, Lysé nL, Kolíně, Velkém Meziříčí a samozřejmě Hlinsku (tímto zdravím Robertka). Myslím, že zejména následující žádost jim může i zavařit:
 
Kolik osob bylo předvoláno k ústnímu jednání nebo podání vysvětlení s datem konání od 5. 10. 2020 do 23. 12. 2020. Kolik z těchto osob žádalo o odročení jednání z důvodů epidemie COVID-19? Kolika z těchto žádostí bylo vyhověno? S kolika osobami se ústní jednání nebo podání vysvětlení uskutečnilo?

Pokud chce někdo něčím podobným potěšit i mrchožrouty z Brna či jiných parazitovů, rád přepošlu vzor celé žádosti o informaci.

Tak veselé Vánoce, úředníče.
IP zaznamenána
"Každej nemůže bejt chytrej. Ty hloupí musej dělat výjimku, protože kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej."

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
Re:Veselé Vánoce, úředníče
« Odpověď #18 kdy: 22 Prosince 2020, 21:09:49 »

Pěkné, ale obávám se že Vám to většina vrátí s rozpisem nákládů na tohle zjištění . ( myslím, že u dopravní agendy toto není běžný povinně evidovatelný údaj).
Třeba Šlapanice za žádosti o počet odvolání ke kraji a další podobné aktivity si naúčtovaly cca 145 tis Kč. !!
( a to jsou údaje, které musí ze zákona evidovat)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Veselé Vánoce, úředníče
« Odpověď #19 kdy: 17 Prosince 2021, 20:56:13 »

Je čas, posílejte přáníčka! :-)
IP zaznamenána

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Veselé Vánoce, úředníče
« Odpověď #20 kdy: 18 Prosince 2021, 11:31:20 »

Máte tedy někdo vzor přáníčka? Zajímalo by mě i u nás, jak jsou na tom s platy a počty řízení :-D
IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 245
    • Zobrazit profil
Re:Veselé Vánoce, úředníče
« Odpověď #21 kdy: 15 Prosince 2022, 20:07:00 »

Nechci nikoho nasrat, ale jen připomínám, že na poslání vánočních přáníček, pořešení dárků,... zbývá cca týden.

PS: Mám jednu osobní prosbu, potřeboval bych podat jednu žádost o informace, ale nemohu svým jménem. Přivítal bych kohokoli s datovkou, ideálně mimo karlovarský, středočeský, liberecký a pardubický kraj, kdo se mi ozve soukromou zprávou a pořešíme detaily. Předem díky EDIT: Nabídky jsem dostal, ale věc je momentálně ve stavu, kdy pomoc nepotřebuju.
« Poslední změna: 28 Prosince 2022, 21:01:04 od ladin »
IP zaznamenána

ZaTeX

  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re:Veselé Vánoce, úředníče
« Odpověď #22 kdy: 15 Prosince 2022, 22:45:46 »

Sice jsem tu oificálně "nový", ale taky na úředníčka něco chystám. Brzy se podělím i se zdejší komunitou. :)
IP zaznamenána

l_oupi

  • Příspěvků: 232
    • Zobrazit profil
Re:Veselé Vánoce, úředníče
« Odpověď #23 kdy: 23 Prosince 2022, 22:48:55 »

Nechci nikoho nasrat, ale jen připomínám, že na poslání vánočních přáníček, pořešení dárků,... zbývá cca týden.

PS: Mám jednu osobní prosbu, potřeboval bych podat jednu žádost o informace, ale nemohu svým jménem. Přivítal bych kohokoli s datovkou, ideálně mimo karlovarský, středočeský, liberecký a pardubický kraj, kdo se mi ozve soukromou zprávou a pořešíme detaily. Předem díky

Ještě sháníte?
IP zaznamenána