30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Překročení rychlosti o 50 km / h mimo obec, polehčující okolnosti?  (Přečteno 10299 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 886
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 50 km / h mimo obec, polehčující okolnosti?
« Odpověď #15 kdy: 25 Prosince 2017, 22:57:53 »

Datovou schránku již pár let mám, takže počítám, že úředník mě bude informovat právě touto cestou.
Pokud vás ale bude obesílat klasickou poštou tak to hlavně nepřebírejte, nesmíte ale říct pošťačce že to nechcete, prostě dělejte že nejste doma a na případnou výzvu ohledně vyzvednutí na poště nereagujte.

Ještě pozor na typ datové schránky. Pokud má například schránku PFO, tak zda mu jako řidiči soukromého vozu doručovat do PFO když nemá zřízenu DS typu FO není úplně jednoznačné.

Taky bych doporučil pořídit si tuto vychytávku : Bezpečný přehled o podáních v datové schránce
IP zaznamenána

jackob

  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 50 km / h mimo obec, polehčující okolnosti?
« Odpověď #16 kdy: 15 Ledna 2018, 11:19:54 »

Zdravím po delší době,

dneska přišlo OZNÁMENÍ o zahájení řízení a POUČENÍ o právu požádat o nařízení ústního jednání. Následující postup tedy je požádat ve lhůtě 5 dní o nařízení ústního jednání a vyžádání si spisu?

Je tam jedna taková zajímavost. Ve spisu se uvádí souřadnice, na kterých se nacházalo měřící zařízení, tzn. v tomto případě policejní vůz (TruCAM). Zajímavé na tom je, že je to asi o 79m jinde než kde skutečně stáli. Takže pokud jim GPS ukazuje takhle přesné měření, jak přesné je samotné měření rychlosti?
« Poslední změna: 15 Ledna 2018, 11:23:00 od jackob »
IP zaznamenána

czuba

  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
Re:Překročení rychlosti o 50 km / h mimo obec, polehčující okolnosti?
« Odpověď #17 kdy: 01 Března 2018, 08:58:48 »

Zdravím, zajímalo by mně jak to dopadlo, nebo spíše jak se řízení vyvíjí.

Díky za info  ;)
IP zaznamenána