30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řidiče rychlá jízda doběhne třeba až za pár měsíců, upozorňuje policie  (Přečteno 3097 krát)

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Bububu ovečky, vlk na vás stále číhá ve křoví.

Hlídky nestačí monitorovat silniční závodníky, kterým pak úřady informace o trestných bodech a pokutě pošlou třeba až za pár měsíců.

Plno lidí to doběhne, až se k tomu správní orgán dostane, což může být i za několik měsíců. Potom bude spousta lidí chodit pěšky,“ míní Dušek.
IP zaznamenána

TomRider

  • Příspěvků: 151
  • Jsem pirát silnic a můj revír je dálnice :-)
    • Zobrazit profil

Napsaly plno lidí, nenapsaly všechny. Jsou to ty typy lidí co platí pomalu i za kašlání. k Tomu není co dodat,když osobně nezastaví, tak dokažte to že jsem to řídil já :-)
 Psáno v článku " Řidiče nezastavujeme, ale oznamujeme přestupky přímo správnímu orgánu. "
« Poslední změna: 16 Dubna 2020, 12:07:07 od TomRider »
IP zaznamenána
Co mají společného úředník a žába?
Celý den jen sedí, čumí a vymýšlí nesmysly.

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil

Psáno v článku " Řidiče nezastavujeme, ale oznamujeme přestupky přímo správnímu orgánu. "
Musej makat, aby větší počet lidí nenapadla otázka "K čemu kurva jsou?"
IP zaznamenána

yyz9a1

  • Příspěvků: 259
    • Zobrazit profil

No to jsem zvědavý za těch pár měsíců....  Máte ale někdo praktickou zkušenost s rozporováním toho co je a není "autonmatickým technickým prostředkem"? Jse mi o tento pamflet od MD:

https://www.mdcr.cz/getattachment/Ministerstvo/Zadost-o-poskytnuti-informace-(1)/Poskytnute-informace/Stanovisko-Ministerstva-dopravy-tykajici-se-pojmu/Stanovisko_MD_22_2016_160_OST_7_doplnek_c_1_sdeleni.pdf.aspx

Podle této teorie laser v ruce automatický technický prostředek není, ale pokud někde postaví auto nbo trojnožku a jdou na pivo, pak už to je.


ale plně to odpovídá klasické kvalitní policejní práci. Měřit na prázdné dálnici....
« Poslední změna: 16 Dubna 2020, 13:01:33 od yyz9a1 »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 023
    • Zobrazit profil

yyz9a1> Mám za to, že laserem (lidarem) je potřeba mířit, takže jen umístěn na trojnožce měřit nebude.
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil

No, pokud nastane nejaka nebezpecna situace, musi policista zasahnout. Pokud tedy nekoho zmeri a neobtezuji se ho zastavovat, je to hezky argument pro absenci materialniho znaku.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 629
    • Zobrazit profil

Dnes dva blbečci v civilní koktávce stavěli na d46 kamion jedoucí směrem Olomouc. Zhruba zde  https://mapy.cz/s/kacupekuze  Nechápu proč nemohli kamion zastavit kousek dál na výjezdu. Docela se divím, že je nikdo nesmetl. Další stáli v superbu u vyškovského letiště, směr Brno. Předjíždělo mě auto a jakmile zahlídnul švestky, vlítnul přede mě a zašlápnul brzdu. Super.
IP zaznamenána