30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Výzva naprášit - prosba o jmenovku na schránku a zvonek  (Přečteno 2975 krát)

Totmutblitzer

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil

Zdravím, tímto bych chtěl poprosit zdejší matadory ve zbroji o pomoc s doručováním Helmutovi. Uvítal bych proto případného zájemce formou SZ nebo zde a ozvu se já. Dosud jsem vše řešil úspěšně ignorem nebo pomocí blízkých. Teď už ale blízcí odmítají spolupráci (podružné důvody, ale člověk jim nevysvětlí, že jim nic nemůžou, jsou to holt ovce). Zároveň je to specifický případ, kde bych nechtěl z důvodu morálních zábran provozovatele uplatnit totmuta nebo českou mrtvolu.

Už samotné akceptace si budu moc vážit, ale pokud by se jednalo o vylepení jmenovky na schránku i zvonek, ideálně ještě kde dělá dobře pošta svou práci (z důvodu ochrany pro Vás více bytů v jednom vchodě), tak byste byli přímo zlatí. Zároveň to ale spěchá, orgán dal celkem hrdelní časový ultimátum a výzva práskat byla pozdě vhozena do schránky.

Se srdečným pozdravem pan Krutopřísněagresivní Pirát
« Poslední změna: 14 Prosince 2017, 09:37:05 od Totmutblitzer »
IP zaznamenána

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil
Re:Výzva naprášit - prosba o jmenovku na schránku a zvonek
« Odpověď #1 kdy: 14 Prosince 2017, 10:46:56 »

A teď určitě čekáte, jako nový člen s jedním příspěvkem, že vám všichni naservírujou Helmuty  ::) nebo co si od toho slibujete?
IP zaznamenána

Totmutblitzer

  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re:Výzva naprášit - prosba o jmenovku na schránku a zvonek
« Odpověď #2 kdy: 14 Prosince 2017, 11:03:30 »

Helmuta mám, stačí mi jen na nové adrese umístění jmenovky na schránku a zvonek + scan dopisu po vhození do schránky. Myslel jsem, že to nebude problém. Viděl jsem tu běžně, že dobrovolníci sami od sebe pomáhají touto formou, pokud mohou neboť jsou to srdcaři. Není problém poskytnout i kopii Výzvy, pokud by nebyla důvěra v nového člena.
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:Výzva naprášit - prosba o jmenovku na schránku a zvonek
« Odpověď #3 kdy: 14 Prosince 2017, 12:37:44 »

Já běžně ubytuju Helmuta u sebe, nebo u našich. Když někomu půjčím auto, tak proč by nemohl u mě bydlet místo drahého hotelu že?
IP zaznamenána