30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Mobilní měření - automatizovaný technický prostředek používaný bez obsluhy - Policie  (Přečteno 7826 krát)

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil

Tak po dlouhém čekání jsem obdržel příkaz z Vyškova, který se týká tzv. automatizovaného měření z automobilu Policie ČR. Není úplně anonymizovaný, tak ho dávám na ukázku do kuchyně, jak nám ty SO "rozšiřují" své vědomosti.

Ne, že bych nevěděl, co s tím, ale pokud to někdo řešil jinak než Helmutem, nebo pokud má odkaz na novější judikaturu, nebo má nějaký nápad, tak to uvítám.

(A hlavně si tu poslední větu nevykládejte jako to známé "Nic nehledám, jenom se chlubím"  :) )
IP zaznamenána

Lexx

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 295
    • Zobrazit profil

Já jsem ve Vyškově prubnul reálného Helmuta, ale nebylo na to příliš reflektováno, tak se to vrátilo na provozovatele.

Co se týče toho radaru, tak i když to mají v příkaze trochu blbě popsané (kreativec tvořící příkaz zapomněl vymazat jeden ze dvou druhů radarů), bude to s největší pravděpodobností AD9T, který používá zmíněné fízlí oddělení (trojnožka nechaná u dálnice, resp. propojedná s fízlím Transporterem).

Chce to vidět fotku, Vyškov here: https://www.30kmh.cz/index.php?topic=4861.0
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil

Podařilo se mi prokázat, že automatizovaný technický prostředek používaný bez obsluhy není až tak úplně bez obsluhy. Doufal jsem, že se to dostaně dál a budu moci prokázat, že mobilní zařízení bez obsluhy vlastně nikdy není bez obsluhy. Nicméně SO to zarazil  hned na prvním stupni, protože u prvního přestupku byla jasná manipulace s měřícím zařízením a u druhého měl nesrovnalosti s vydáním příkazu, takže vzdal oba případy. Přikládám část materiálů pro informaci. Pokud se někomu bude zdát, že takových "neformálních záznamů" si na úřadě ve Vyškově mohou napsat tucty, nebo že policie oznámila měření malinko po termínu, tak nebude daleko od pravdy.

Další informace viz https://www.30kmh.cz/index.php?topic=4861.0
« Poslední změna: 18 Září 2018, 11:45:23 od uziv »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil

Výborná práce.
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil

Pěkné, pěkné. Gratulace. Nechtěl bych být úředník, neustále dokola omílat to stejné, psát ty stejné bláboly a nakonec utřít  :D
OT: Do řiti, chybí nám v práci aspoň deset šikovných lidí a tady se zašívá banda darmožroutů.
IP zaznamenána

uziv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 843
    • Zobrazit profil

OT: Snažíme se i v tomto směru. Vzpoměl si na nás zástupce hejtmana JMK a nabízel nám účast (za mírný poplatek) v nějakém skvělém projektu pro zaměstnavatele. Kolega jednatel, který řeší personální otázky, chytnul nerva, poslal ho s tím do háje a navrhnul mu, aby raději propustil třetinu krajských a magistrátních úředníků, že by si zaměstnavatelé s touhle byť nekvalifikovanou pracovní sílou určitě poradili ku prospěchu všech. Pak už jsme o panu zástupci bohužel neslyšeli.  :(
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil

V usnesení sami uznali, že se nejednalo o automatické měření, pak by mě zajímalo, kolik takto nezákonných pokut z toho dne vybarali... :x Jinak good job.
IP zaznamenána