30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zachytka za trest  (Přečteno 20746 krát)

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Zachytka za trest
« Odpověď #15 kdy: 26 Července 2017, 22:13:42 »

jestli to čtu správně, tak nedošlo ke zjištění totožnosti
tak komu tu fakturu vystavili ? ;)
IP zaznamenána

Honzakroupa

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Zachytka za trest
« Odpověď #16 kdy: 26 Července 2017, 22:36:07 »

jestli to čtu správně, tak nedošlo ke zjištění totožnosti
tak komu tu fakturu vystavili ? ;)

Pri zajisteni na cpz si vytahli obcanku z penezenky
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Zachytka za trest
« Odpověď #17 kdy: 26 Července 2017, 23:06:51 »

Nejhorší na tom je to, že jsi bengům svým přístupem nahrál a pomohl k hezkému večeru ve službě. Pro ně je vyprovokovat k něčemu takovému normálního v zásadě slušného občana je pravé terno. Můžou si beztrestně bouchnout, večer vyplnit sepisováním "případu" a úplně je to odizoluje od opravdických kriminálníků od nichž by mohli dostat po hubě a nebo nedejbože by se museli někde dotýkat nějakého sjetého narkomana....ach jo.
IP zaznamenána

Honzakroupa

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Zachytka za trest
« Odpověď #18 kdy: 27 Července 2017, 07:06:39 »


Máte v ruce něco co nabourá policejní verzi.. ve které všechno udělali správně a kterou si vzájemně odsouhlasí??
[/quote]

Určitě mám

1/

Pro mne je stěžejní § 89e zákona 65/2017 odstavec b/

Neprokáže-li se přítomnost alkoholu nebo jiné návykové látky, hradí poskytovateli záchytné služby náklady na poskytnutou záchytnou službu Policie České republiky, Vojenská policie, obecní policie, Vězeňská služba, zaměstnavatel, kontrolní orgán nebo poskytovatel zdravotních služeb, v rámci jejichž působnosti byla učiněna výzva k orientačnímu vyšetření nebo odbornému lékařskému vyšetření podle zákona o ochraně zdraví před návykovými látkami. Kdo hradí náklady, nese též náklady na dopravu do záchytné stanice.

Takže teď primárně dokázat pravdu a to že jsem nebyl pod vlivem. Ve spisu je pouze jeden výjezd z Drageru nic vic

2/ Jde spíše o právní konstrukt, pokud je opravdu o nutnost hospitalizace na PAZS tak proč tak nebylo učiněno, bez zbytečného odkladu. Proč nejdřív příslušník volí odvoz na CPZ a až poté s časovou prodlevou na PAZS.
« Poslední změna: 27 Července 2017, 07:33:25 od Honzakroupa »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zachytka za trest
« Odpověď #19 kdy: 27 Července 2017, 07:32:00 »

Takže teď primárně dokázat pravdu a to že jsem nebyl pod vlivem. Ve spisu je pouze jeden výjezd z Drageru nic vic
Tak jeste maji lekarskou zpravu, kde byl take drager, ne?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Honzakroupa

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Zachytka za trest
« Odpověď #20 kdy: 27 Července 2017, 08:09:25 »

Takže teď primárně dokázat pravdu a to že jsem nebyl pod vlivem. Ve spisu je pouze jeden výjezd z Drageru nic vic
Tak jeste maji lekarskou zpravu, kde byl take drager, ne?

Lekarska zprava kde byl drager, neni odborné lékařská vyšetření podle § 20 zákona 65/2017. Tzn. je to lékařská zpráva z vyšetření, které podléhá lékařskému tajemství. Tzn není ve spise a nelze použít jako důkaz.
IP zaznamenána

Honzakroupa

  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
Re:Zachytka za trest
« Odpověď #21 kdy: 14 Srpna 2017, 11:58:07 »

Otázka do pléna, je Drager s nefunkcni tiskarnou certifikovane meridlo? A je svedectvi, ze na displeji byli k videni tato cisla opreno nejakou judikaturou.

Dekuji za odpoved
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Zachytka za trest
« Odpověď #22 kdy: 14 Srpna 2017, 13:17:16 »

Otázka do pléna, je Drager s nefunkcni tiskarnou certifikovane meridlo? A je svedectvi, ze na displeji byli k videni tato cisla opreno nejakou judikaturou.

Technicky:
Namerena hodnota je z  prevedena z nejakeho cidla na data v pameti a zobraznena na displaji, to jestli je poslana na tiskarnu hned (nebo pozdeji, dle modelu) asi na dukazu nic nemeni... zvlast, kdyz se k tomu dodavaji BT modely napr.: http://alkohol-tester.cz/tiskarna-drager-mobile-printer/...

Na to jestli ne/funguje vystupni jednotka u meridla asi nic neuhrajete... ani si nevybavuji, ze by metodika CMI neco takoveho upresnovala - 3.1.4 - poze rika, ze se musi shodovat, coz lkze v terenu proste napsat na papir a patrne to bude mit obdobnou dukazni hodnotu
Mozna nejaky rozkaz/pokyn z PCR...nu hledejte a dejte nam vedet, google zatim funguje co jsem se pred minutou dival...

A ciste amatersky:
Kazde  svedectvi muze byt a nemusi brano, jako dukaz....

Sel bych spis cestou zpochybnovani casu. VC meridla, jak zednici dodrzeli ty casy a kde maji protokol... proc kdyz jim nejela tiskarna nevyhotovili protokol rucne... apod.
« Poslední změna: 14 Srpna 2017, 13:21:29 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

mcsoap

  • Příspěvků: 606
    • Zobrazit profil
Re:Zachytka za trest
« Odpověď #23 kdy: 05 Října 2017, 13:59:58 »

uvedli obligátní "podobáte se hledané osobě". Já jsem opáčil, že oni dva se podobají čů...m a pokračoval jsem v chůzi

Jdu do kolen  ;D
IP zaznamenána

kraplos

  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
Re:Zachytka za trest
« Odpověď #24 kdy: 16 Prosince 2017, 22:58:10 »

Zajímavý postup policajtů...já mám zkušenost, že si nás volají ke každému člověku v opilosti, a to opravdu každému...i k tomu, který usne na lavičce cestou z hospody přímo před svým vchodem a vyžadují převoz do nemocnice, následuje vyšetření internistou, který pak buďto indikuje převoz na PZS , nebo nechá opilce zdřímnout na příjmu a indikuje převoz, nebo (v případě dosti zbořeného jedince) hospitalizuje, nebo (v případě lucidního člověka, který usnul na lavičce před domem, kterému orgáni nedali šanci) ho posílá domů taxíkem či v doprovodu manželky.
IP zaznamenána