30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zákaz vjezdu: věc byla zaznamenána ostrahou a předána MP  (Přečteno 1576 krát)

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil

Zdravím,

mám tu jeden pravděpodobný win. Podobných topiců tu pár je, ale tenhle je (jestli dobře hledám) zajímavý způsobem nabonzování a "řešení".

Situace: vozidlo bylo vjeto na soukromý pozemek v katastru vedený jako "ostatní komunikace/ostatní plocha", kdy při vjezdu na tento pozemek vozidlo muselo minout dopravní značku B01 "Zákaz vjezdu" s dodatkovou tabulkou E13 s textem "Mimo vozidel s povolením <majitele pozemku>". Jiné dopravní značení v místě není.

Osoba, která s vozidlem chtěla následně odjet, našla za stěračem vtipný lísteček (viz příloha), který v dobré víře předala provozovateli vozidla.

Provozovatel vozidla lísteček s úsměvem vyfotil a požádal mě o radu. Má rada zněla "nemají řidiče, nemají přestupek" a v tomto okamžiku čekáme na vyjádření MP (popř. MÚ), které ostraha tento údajný přestupek tak aktivně předala k řešení.

Vzhledem k tomu, že se nejedná o neoprávněné zastavení nebo stání a ostrahu objektu lze s přimhouřeným okem považovat za živou bytost, nikoliv automatický prostředek, považuji celý případ za předem vyhraný. Sem to dávám spíš pro pobavení a pro případnou referenci.

Fakt mě moc zajímá, jak se tohoto teplého bonzu ozbrojené šimpanstvo zhostí :)

 -m.
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.