30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Stání na chodníku  (Přečteno 2723 krát)

ok1

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
[?] Stání na chodníku
« kdy: 19 Března 2019, 18:03:21 »

Zdravím,

dnes jsem dostal lísteček za stěrač od MP. Normálně bych ho ignoroval, ale potřebuji aby se o tom nedozvěděl provozovatel vozidla.
Stání na chodníku proběhlo zde: https://mapy.cz/zakladni?x=14.4277033&y=50.0909360&z=18&pano=1&pid=33714631&yaw=5.487&fov=1.257&pitch=0.114 před "manni mini market".
Na papírku je uvedené, že bylo spácháno před č.p. (číslem popisném): 13. Ale číslo POPISNÉ je správně 762, číslo 13 je orientační.

Myslíte, že by toto prošlo abych těm pacholkům nemusel platit? Nebo je jiná možnost jak se ubránit?
V příloze přikládám papírek.

Díky za každou pomoc :)
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Stání na chodníku
« Odpověď #1 kdy: 19 Března 2019, 18:16:15 »

Záleží na tom, jak moc je důležité, aby se o tom provozovatel skutečně nedozvěděl.

Pokud je to nutné, upalujte na městskou opičárnu, doznejte se, zaplaťte.

Pokud to zas až tak nutné není, lze zkusit navštívit městskou opičárnu, doznat se k zaparkování, ale trvat na tom, že se o přestupek nejednalo. A doufat, že to opičáci předají správnímu orgánu vč. Vaší výpovědi a že ten se následně ozve Vám a ne provozovateli.
IP zaznamenána

ok1

  • Příspěvků: 13
    • Zobrazit profil
Re:Stání na chodníku
« Odpověď #2 kdy: 20 Března 2019, 15:14:07 »

Tak jsem dnes navštívil městskou opičárnu. Paní jsem předal lísteček se slovy, že jsem to našel za stěrači. Potom hledala něco v počítači, zeptala se jestli s přestupkem souhlasím a když jsem řekl "NE!", tak na mě vykulila oči co si to dovoluji :) uvidím co bude dál.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 004
    • Zobrazit profil
Re:Stání na chodníku
« Odpověď #3 kdy: 20 Března 2019, 20:37:35 »

Pravděpodobně se obrátí na provozovatele vozidla. Buď městapo, nebo potom SO.
IP zaznamenána