30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Statistika rychlosti vyřízení odvolání  (Přečteno 79864 krát)

šnekoň

  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #15 kdy: 25 Března 2018, 16:44:27 »

Min.Dopravy - od roku 2014 mi never ever nic nepřišlo zpět, šlo jen o rychlost, "jiné porušení povinnosti (zákazy vjezdu, odpočení, propadlá STK atd.) a SprDele
Středočeský kraj - odvolání mi vždy odbavili (i vyrozuměním, že to je promlčené) cca dva roky od podání, jedno byla rychlost z 2014, SprDele z 2014 a 2015
Pardubický - cca kolem půl roku od podání odvolání, první jsem tam podával 2015, poslední vyřízení odvolání mi přišlo nedávno, ten půlrok vždy seděl, vždy jen rychlost
Královehradecký - 4 měsíce, odvolání podáno 2017, SprDel
Jihomoravský - jednou 5 měsíců (speeding, odvolání podáno na začátku roku 2016), pak kolem půl roku (SprDele, rok 2017)
Plzeňský - 4 měsíce, odvolání podáno na konci roku 2016
Jihočeský - 6 měsíců, odvolání podáno během 2016

Tolik moje statistika, snad jsem na žádný kraj nezapoměl
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #16 kdy: 14 Listopadu 2018, 22:01:19 »

Min.Dopravy - od roku 2014 mi never ever nic nepřišlo zpět, šlo jen o rychlost, "jiné porušení povinnosti (zákazy vjezdu, odpočení, propadlá STK atd.) a SprDele

Jakeho rozsahu byla ta odvolani na MD? Mam na mysli kolik v prumeru mohla mit priblizne stran A4.

Dekuji
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #17 kdy: 31 Prosince 2018, 18:49:21 »

- 1× SČK: brzy rok (odhad kdy doletí dopic o zastavení je tak +6-+18 měsíců :D)
Po téměř dvou letech příde dopic. Pošta zase průser jako dycky, neska si prostě ve 12 zavřeli, nicméně s novejma lidma se tam (na přestupkovým) dá aspoň bavit, tak mi po telefonu našli že to je toto. Aspoň jedna věc mi spadl šutrák, pže eště tam mám odvolání proti určení neplatnosti doručení+přezkum, tak už už abych to dopsal a poslal doplnění (i když mě doteď nevyzvali, ale radši jim pošlu důvody k přezkumu, jinak to vezmou šmahem stylem naser si, proti deseti stránkám sice můžou taky, ale je to aspoň žalovatelný) :D

Špatná zpráva - přešlo to pod přestupkový co nabralo lidi, takže očekávám zkrácení vyřizování na 6-12 měsíců, časem možná i v průměru na půl roku.

MD mě teď vyfakovalo s přezkumem asi tak po bajvočko 10 měsících.
« Poslední změna: 31 Prosince 2018, 18:52:33 od Behemot »
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #18 kdy: 08 Ledna 2019, 20:23:07 »

Brno - necelý měsíc včetně Vánoc - Sprdel
Jihlava - cca 2 měsíce, dva přestupky, každý podobnou dobu
IP zaznamenána

Stilg

  • Příspěvků: 183
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #19 kdy: 12 Března 2019, 12:02:16 »

Brno > KU JMK
Od vydani SO1 rozhodnuti do rozhodnuti SO2 - 5 mesicu, vcetne cca mesice zdrzeni na doplneni po blanketu.
Takze realneji 3-4 mesice.

Edit:
Sprdel za udajne parkovani.
« Poslední změna: 12 Března 2019, 20:15:49 od Stilg »
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #20 kdy: 12 Března 2019, 16:12:59 »

Asi by bylo dobře připsat aspoň druh přestupku.. často mají závažnější přestupky prioritu a řeší se rychleji než třebas parkování.
IP zaznamenána

Berserk

  • Příspěvků: 154
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #21 kdy: 31 Března 2019, 18:25:02 »

Brno KU JMK, rychlost zjištěná automatickým radarem, +13 km/h, SprDel - podání odvolání k SO1 26.2.2019, vypravení zamítnutní 13.3.2019 - cca 3 týdny

Škádlili jsme SO1 různými dotazy a podněty, takže odvolání nejpíš dostalo protekčně přednost  :x
IP zaznamenána
Pokud by strážník nebo policista zvládl obsluhovat tak složité zařízení, jako je radar, nemusel by pracovat jako strážník nebo policista.
Pokud by úředník dopravního odboru zvládl takovou složitou věc, jako je správní řízení, nemusel by pracovat pro státní správu.

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #22 kdy: 31 Března 2019, 18:35:32 »

Protekční to nebylo, nebojte, centrum pro automatické zamítání odvolání JMK takto pracuje běžně.
IP zaznamenána

sennheiser

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 906
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #23 kdy: 31 Března 2019, 21:29:56 »

OSTRAVA: údajný přestupek leden 2018.. Den po přestupku vypsali výzvu na odpustek.. - nereagováno
                                       duben 2018 .. příkaz   následovalo podání odporu
                                       květen 2018 .. Vyrozumění  .... podány námitky
                                       červen 2018... Vyrozumění ..... podány námitky
                                       červenec 2018.. Vyrozumění ... podány námitky
                                       srpen 2018  ... Předvolání ....podána námitka
                                        říjen 2018  .... Rozhodnutí ...podáno blanketní  odvolání
                                        listopad 2018 . ....Výzva k doplnění   ..  doplněno odvolání
                                        únor 2019  ... Rozhodnutí KU - ruší Rozhodnutí SO1 a vrací zpět...
                                        březen 2019 .... dopis od SO1 - ještě leží na poště  :-)

Slečna nebo paní bakalářka je urputná :-)
a to mezitím proběhlo několik žádostí o zaslání spisu  a vždy zamítnuty..Jedno zamítnutí mělo dokonce 5 stran...
Tak to by za ten čas, co věnovali sepsání cancu ,měli  kopii 3 stránek spisu co jsem žádal,okopírovanou 1000x






 
« Poslední změna: 31 Března 2019, 21:36:22 od sennheiser »
IP zaznamenána

Zetory_X

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #24 kdy: 07 Května 2019, 16:29:38 »

Má prosím někdo aktuálnější info o KÚ JMK? mám tam odvolání a docela mám blbý pocit.. odvolání podané 23.3.2019 ..zatím nic ale asi budu muset podat žalobu :-\ :-\ díky za info :)
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #25 kdy: 07 Května 2019, 17:17:03 »

KJ JMK zatím zásadně vždy podrží stanovisko SO1 (ať už je jakékoliv) a doufá, že to nikdo nedá na soud. Pokud nastane výjimka, pak jedině proto. aby potvrdila toto pravidlo. Takže na nic nečekejte a žalobu rovnou podejte…
IP zaznamenána

Zetory_X

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #26 kdy: 07 Května 2019, 18:21:43 »

tak to jste me nepotesil :-[..ale díky moc za info
.. Jak ale napsat žalobu,když nemám rozhodnutí SO2?a bude vůbec akceptovaná soudem, když ještě v podstate není co žalovat?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 124
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #27 kdy: 07 Května 2019, 19:02:07 »

Jo moment, omlouvám se, ale včil jsem si to uvědomil. Vy jste zatím v režimu probíhajícího odvolání (a nikoliv remedury). Tak to vyčkejte, protože jak správně píšete — žalobu dáváte až proti rozhodnutí SO2 a tedy musíte vyčkat. Kraji to zpravidla trvá 2–3 měsíce. Ale buďte připraven, že kraj jim to nejspíš podrží…
IP zaznamenána

Zetory_X

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #28 kdy: 07 Května 2019, 20:10:13 »

v pohode nic se nedeje, už jsem se lekl, ze mi neco uniklo :)..bohuzel stím teda musim nejak předběžně počítat.. doufal jsem aspon v prekluzi..odvolání je obsáhlé a jde o přestupek (odmitnutí dechovky mimo vozidlo) takže v nejhorším - zákaz řízení >:(
IP zaznamenána

Zetory_X

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Statistika rychlosti vyřízení odvolání
« Odpověď #29 kdy: 09 Května 2019, 20:15:20 »

mám jeste dotaz prosím, dozvím se, kdy bylo zahajeno odvolaci řízeni na KÚ? tim myslim den, kdy dorazil spis a ouřada se začal tím zabývat? vím že nato má SO1 30 dnů..ale i tak.díky kluci
IP zaznamenána