30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Parkování v křižovatce, výzva, postup?  (Přečteno 2584 krát)

ZnaroQ

  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
[?] Parkování v křižovatce, výzva, postup?
« kdy: 04 Ledna 2018, 18:19:54 »

Zdravím, parkoval jsem v křižovatce na sídlišti, auto nikomu nezavazí, nicméně strážníci to asi přestali tolerovat :D
Podle infa odsud jsem ignoroval výzvy od měšťáků a nyní přišel doporučený dopis z magistrátu: Výzva provozovateli vozidla k uhrazení určené částky

Zatím se v tom moc nevyznám (první přestupek), takže jaký je správný postup?

ignorovat výzvu - počkat až SO zahájí šetření přestupku, poté naprášit helmuta? Nebo to jde uhrát na zastavení vozidla nezávisle na vůli řidiče?

IP zaznamenána

netakjo

  • Příspěvků: 91
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v křižovatce, výzva, postup?
« Odpověď #1 kdy: 04 Ledna 2018, 19:00:18 »

Jako prvni krok je ignorace - jenom je na zvazeni, na kolik Vam napsali odpustek
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v křižovatce, výzva, postup?
« Odpověď #2 kdy: 04 Ledna 2018, 20:04:24 »

Zaparkoval třeba Helmut a nebo jste měl technickou závavu, kterou sjte chtěl odstranit, ale mezitím vás obešli strážníci...
IP zaznamenána

Sakhal

  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re:Parkování v křižovatce, výzva, postup?
« Odpověď #3 kdy: 07 Ledna 2018, 23:14:53 »

Dneska mi přišla taky výzva k uhrazení odpustku za stání v křižovatce z listopadu, ale s tim rozdílem, že mě za to stání i odtáhli, auto jsem hned další den vyplatil a doufal, že mi magorsrát dá pokoj. Už z principu jim nechci platit posraný pětikilo, když za odtah ze mě vymámili 2 000. Můžu nahlásit Helmuta, že v ten inkriminovaný den měl auto on i když auto jsem ten stejný den šel vyplatit já,  nebo nahlásit technickou závadu, ale s tím nemám zkušnosti? Jde mi o to, aby se jim to tam nepotkalo, a neutáhli mě na tom...I když na druhou stranu proč by auto v křižovatce nemohla zaparkovat jedna osoba a jít ho vyplatit druhá, ne ? Díky všem znalejším a zkušenějším za odpověďi :-)
IP zaznamenána