30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] alkohol 0,31 promile  (Přečteno 81568 krát)

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #30 kdy: 13 Dubna 2015, 23:28:20 »

Neměl jsem na mysli nějaký pytlíček s gelem. Jde o vendettu za to drzé obtěžování, když se náhodou stane, že máte v krvi 0.  :)
Takže si před vystoupení z auta loknete např. suspenze s vaječným bílkem (musí to být normálně tekuté, v náústku jsou mechanické zábrany. A ten jim tam pošlete. V reakční komůrce dochází k bezplamenné katalytické oxidaci (samo se dost zahřeje) a měří se celkový elektrický náboj co se tím vygeneruje. Příslušné napětí je potvrzením selektivity reakce.
No a ten bílek hezky zkoaguluje a při automatickém čištění komůrky neoddestiluje a znehodnotí další měření.
Samozřejmě bych potřeboval pár Dragerů na potvrzení této záškodnické hypotézy.   
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #31 kdy: 14 Dubna 2015, 09:49:36 »

Jde o vendettu 

Jenže výsledkem bude to že Drager vyhlásí chybu a oni Vás odvezou na krev. Takže je to spíše takový styl kamikadze :)
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #32 kdy: 14 Dubna 2015, 18:02:41 »

Neměl jsem na mysli nějaký pytlíček s gelem. Jde o vendettu za to drzé obtěžování, když se náhodou stane, že máte v krvi 0.  :)
Takže si před vystoupení z auta loknete např. suspenze s vaječným bílkem (musí to být normálně tekuté, v náústku jsou mechanické zábrany. A ten jim tam pošlete. V reakční komůrce dochází k bezplamenné katalytické oxidaci (samo se dost zahřeje) a měří se celkový elektrický náboj co se tím vygeneruje. Příslušné napětí je potvrzením selektivity reakce.
No a ten bílek hezky zkoaguluje a při automatickém čištění komůrky neoddestiluje a znehodnotí další měření.
Samozřejmě bych potřeboval pár Dragerů na potvrzení této záškodnické hypotézy.   
Aby pak po tobě nechtěli hradit opravu, asi těžko jim nakukáš, že "to samo".
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #33 kdy: 14 Dubna 2015, 18:31:39 »

má agresivní sliny  ::) ;D
IP zaznamenána
In dubio pro reo

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #34 kdy: 15 Dubna 2015, 23:10:19 »

Agresivní sliny mám, našinec občas něco v laborce nachytá. A taky je může před měřením varovat, že jede z čínské restaurace a cítí se nějak zaškroben,aby jim to "náhodou" nepokazil...... No a potom klasická hláška "Já jsem vám to říkal, já Vás varoval...."
https://www.youtube.com/watch?v=7WvUtB3kKPw
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #35 kdy: 16 Dubna 2015, 01:52:39 »

Pak ti řeknou, dobrá tak pane řidiči uděláme odběr krve a ještě budeš rád dýchat do dragera.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #36 kdy: 22 Dubna 2015, 21:01:10 »

Tohle špásování je samozřejmě podmíněno křišťálově čistou lihuprostou krví.
Mám plán, že pokud budu zastaven, tak si fouknu do tlamičky stopangin, nafoukám přes 1 promile, podivím se a řeknu : "Sakra tohle musím řešit, takhle bych nemohl řídit" , demonstrativně před nimi spolknu velkou tabletu (třeba multivitamín) a zapiju vodou. No a další měření bude 0. A třeba se i pojede na krev. Potom zavolám kolegovi, ať se pokusí to výběrové řízení pozdržet, to samozřejmě nepůjde, takže pachům sdělím, že mě ta jejich narušená ega budou stát přes 200.000 kaček na ušlém zisku a ať se těší na pěknou žalobu.....
Nejsou to kecy, připraven na to jsem, jen mě nikdo nechce zastavit a měřit.  :(
Jsem takovej hravej kverulant.  :)
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 879
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #37 kdy: 22 Dubna 2015, 21:18:16 »

Já bych si tak jistej nebyl. Pokud (čirou náhodou - ale i to se může stát) budou pachové postupovat přesně podle zákona a pravidel nepočítám, že by ti soud přiřknul nějaký odškodný.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #38 kdy: 22 Dubna 2015, 22:04:24 »

Není to myšleno jako podnikatelský záměr. Jen se mi líbí ta představa toho dilematu v myslích pomahačů, když budou mít výsledek z dechu při druhém měření 0 (po spolknutí zázračné pilulky) a budou řešit zda mě tahat na krev. Nemám v úmyslu jim to usnadňovat nějakým podáváním vysvětlení jak se to mohlo stát.
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #39 kdy: 22 Dubna 2015, 22:24:40 »

Nejsou to kecy, připraven na to jsem, jen mě nikdo nechce zastavit a měřit.  :(

Jestli chceš, aby tě kontrolovali, tak si při jízdě najdi auto pčr, předjeď je a lehce kličkuj v pruhu. Mám vyzkoušeno, funguje to a nemusíš záměrně páchat nějaký přestupek ;)
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #40 kdy: 22 Dubna 2015, 23:03:15 »

 :) To vypadá funkčně. Zkontroluji si lékárničku a vyrazím do ulic. Život je samá challenge. (čti čelendž)
IP zaznamenána

admin

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #41 kdy: 22 Dubna 2015, 23:19:59 »

Kverulant: nebyl jste to vy, kdož na sraze měl ten vstup s laminovanýma kartičkama o stavu hlasivek a kopií dokladu?
Mě to dost zaujalo, ale pak jsem narazil na tohle

"Vidimace se neprovede (§ 9 zákona o ověřování): je-li předložená listina, z níž je vidimovaná listina pořízena, listinou, jejíž jedinečnost nelze vidimovanou listinou nahradit, zejména občanský průkaz..."

Já měl dojem, že tam padlo něco o bumážce o shodě kopií, což ale tedy státní správa nezařídí. Myšlenka, že budu na kontrolních kontrolách vytahovat A4, kde bude kopie dokladů a nějaký text o hlasivkách a správním řízení je moc fajn. Pravděpodobnost, že PČR ze msty zadrží svévolně ŘP bude nízká.
Ale prosté kopie mi k tomu moc nestačí.

IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #42 kdy: 22 Dubna 2015, 23:45:58 »

Kopii OP samozřejmě nikdo neověří. Ta kopie co jsem ukazoval na setkání bylo pouze ověření podpisu na čestném prohlášení, že kopie souhlasí s originálem. Podpis Vám ověří na jakékoli listině. Totožnost kopiemi ověřena není, ale aspoň je hned vidět, že když neberou to Vaše Čestné prohlášení, tak jste sprostý podezřelý (já vím že to víte, je to jenom takové laškování a odvedení pozornosti).
Jak už zde někdo zmínil, tak předložením pravého OP nic neriskujete a totožnost je tím prokázána. Za kopii řidičáku můžete být popotahován, ale bude zde obtížné prokázat materiální aspekt. Beztak ho a Vaše konto online ověřují.
A ten lísteček s hlasivkami je předehra k tomu, že bude dýchání s pytlíčkem a nechce se Vám huhňat.  :)

P.S.: Jsem potěšen, že jsem zaujal.  :)
IP zaznamenána

admin

  • Administrator
  • *****
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #43 kdy: 23 Dubna 2015, 00:04:05 »

OK
ptám se záměrně. Až začne platit zákon o odpovědnosti (zmr. Dospiva), bude ŘP věc, kterou budu mít pouze doma v trezoru. Nebudu to ani vozit sebou. Raději. Dá se řící, že nastane éra obstrukcí ze strany státu.
IP zaznamenána

unlimited

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 210
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0,31 promile
« Odpověď #44 kdy: 09 Května 2015, 22:10:04 »

Zákon o odpovědnosti? Vím, že se projednává novela ZoP (která se toho netýká) a ZPPK (zde se jedná o možnost odebrání ORV mimojiné při nezaplacení kauce), ale o tomhle se nechám rád poučit.
IP zaznamenána