30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8

Autor Téma: Filozofie placení pokut  (Přečteno 33754 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #76 kdy: 21 Října 2017, 19:03:04 »

Já jsem určitě nevolil ANO, protože tam sedí pan Tok, který sám podporuje silniční buzeraci. Bohužel nejspíše vyhrálo...
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #77 kdy: 21 Října 2017, 19:05:29 »

Svoboda a přímá demokracie ale pouze pro někoho  ;)

http://zpravy.idnes.cz/spd-svoboda-a-prima-demokracie-tomio-okamura-akreditace-novinaru-dva-stoly-1un-/domaci.aspx?c=A171021_154358_domaci_ekl
Jo, to je ta vaše kdemohkradcie, že máte nárok lézt kamkoli, že? Nevidím nic špatnýho na to, že si pustěj do baráku koho chtěj a ostatní pošlou do řiti. Nekopali je do ní.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #78 kdy: 21 Října 2017, 19:35:08 »

Pokud toho extrémistu chcete za každou cenu obhajovat tak je diskuse bezpředmětná. Ale on už vám to za ty čtyři roky vysvětlí co je přímá a nepřímá demokracie...

EDIT 20:02 - Nebojte, žádná už nebude, jsme již řádnými členy holdingu  ;)
« Poslední změna: 21 Října 2017, 20:03:37 od t4455 »
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #79 kdy: 21 Října 2017, 19:58:32 »

Kdemohkradcie je zlo, to to je.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #80 kdy: 21 Října 2017, 20:48:33 »

Kdemohkradcie je zlo, to to je.
A proto lidé zvolili babišokracii. V bohatém státu budou i bohatší lidé. A Babiš má jejich seznam.  :)
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #81 kdy: 24 Října 2017, 09:41:59 »

Nejdřív bude demokrat určovat koho pustí a koho nepustí, další krok je určovat co se bude a nebude vysílat, s tou jeho karikaturou to přehnali a proto jsou netransparentní

http://zpravy.idnes.cz/okamura-cesky-rozhlas-hospodareni-spd-dh4-/domaci.aspx?c=A171024_082219_domaci_fka&setver=full
« Poslední změna: 24 Října 2017, 09:48:56 od t4455 »
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #82 kdy: 24 Října 2017, 10:23:01 »

Nejdřív bude demokrat určovat koho pustí a koho nepustí, další krok je určovat co se bude a nebude vysílat, s tou jeho karikaturou to přehnali a proto jsou netransparentní
http://zpravy.idnes.cz/okamura-cesky-rozhlas-hospodareni-spd-dh4-/domaci.aspx?c=A171024_082219_domaci_fka&setver=full
Vždyť už de facto státní jsou. Řídí to sněmovnou vybraná rada starších a ta volí i ředitele. Řídí je stát, platí je stát, aspoň to lidem dojde, když bude mít nezávislá a svobodná telka za jménem zkratku stítní podnik.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #83 kdy: 25 Října 2017, 11:16:31 »

Tady vůbec nejde o televizi, ten imigrant se chová jako kdyby měl ústávní většinu a místo toho aby redaktorce odpověděl na jasnou otázku tak začne vyhrožovat a rozkřikovat se, přečtěte si ten rozhovor a pokud máte odvahu tak si poslechněte ten rozhovor. Zveřejnili nějakou jeho karikaturu, každej normální člověk by se tomu pouze zasmál. Napsali o samurajovi že je Pitomio, utíkal s tím k soudu.

Míšenec, extremista, přistěhovalec nám tu bude ještě vykřikovat že tu nechce imigranty  :D to je jako když mi kamarád, cikán z rumunska tvrdí že nenavidí cikány  :D

Každýho jeho voliče vnímám jako vlastizrádce.

Bohemot: potrefená husa  ;)
« Poslední změna: 25 Října 2017, 12:32:55 od t4455 »
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #84 kdy: 25 Října 2017, 12:23:51 »

Zkus mokrej hadr, třeba to pomůže…
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #85 kdy: 25 Října 2017, 13:00:45 »

t4455: Okamura není můj šálek kávy, ale jestli si na stranickou akci nepustil novináře dle libovolného klíče, nevidím v tom naprosto žádný problém. Kdyby se ke mě domů či do práce cpal někdo z Haló novin, tak by taky mohl maximálně napsat článek o tom, jak jsem na něj byl hnusný a sprostý.

Pokud jde o cikány, tak jak je všeobecně známo, nejde o homogenní skupinu, sami sebe dost komplikovně třídí a kastují a některé klany mají mezi sebou systematicky řekněme problematické vztahy (vtipné je, že často proto, že se křížově považují za čisté/nečisté, samozřejmě degeš je vždy ten druhý ...). Takže pocity vašeho kamaráda dost možná jsou autentické a podivovat se nad tím je jako nechápat, proč někteří Japonci nemusí Korejce a vice versa, když jsou přece všichni šikmoocí.
IP zaznamenána

Angel224

  • Příspěvků: 21
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #86 kdy: 25 Října 2017, 13:19:45 »

Ačkoliv Okamura není můj šálek kávy, domnívám se, že se najdou horší. Nicméně žvanění něco o vlastizrádcích atd. je myslím naprosto mimo. Ačkoliv to nesleduju, jsem si skoro jist, že Okamura nemá nic proti Vietnamcům, ukrajincům ani komukoliv jinému, kdo funguje stylem - mám práci, učím se řeč, od začátku funguji za vlastní nebo s pomocí rodiny. Aspoň jsem nezaslechl, že by někdo vypaloval  Vientamské večerky a ve velkém napadali tuto skupinu, kam Okamura patří.
Veškerá nenávist, kterou tato skupina lidí prezentuje je dle mého zaměřená zcela správně - na styl uprchlíka, kterej vlastně utíká jen za lepším bydlem do Němec a který plánuje, že  se za státní peníze učit x let němčinu a žít ze sociálních dávek.
Takovéhle lidi chce asi v ČR málokdo. Zatím k nám nechtějí a to je jen dobře.  V okamžiku, kdy by DE prosadilo sjednocení dávek v celé EU a podobné nesmysli, tak věřím, že s naší cenovou hladinou by si někdo spočítal, že za stejnou výši dávek se tady žije lépe než v DE a průser začíná.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #87 kdy: 25 Října 2017, 13:41:37 »

Já v tom vidím problém zásadní, je to politická strana a ne nějaké s.r.o., jsou ve veřejném zájmu, dostávají peníze ze státního rozpočtu a mají být ve vlastním zájmu otevřeny všem médiím bez ohledu na to zda je vlastní Bakala nebo kdokoliv jiný. Od soudruhů z KSČSSD bych to očekával ale ne od někoho kdo se vydává za přímýho demokrata.

Angel234 - To je asi rozdíl mezi námi, já to sleduji velice důkladně.

https://www.hrebenar.eu/2014/05/tomio-okamura-obdivuje-hitlera-a-v-nacismu-vidi-pozitiva/
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #88 kdy: 25 Října 2017, 14:11:43 »

Z právního hlediska žádnou povinnost rovného zacházení s novináři nemají, ani když jsou politická strana a dostávají veřejné prostředky. Dokonce i dlouho probíhající živelná judikatorní expanze pojmu veřejná instituce v § 2(1) InfZ se zde zastavila a politická strana, i když nepopiratelně nějaké veřejné prvky má, není považována za povinný subjekt ve vztahu k InfZ.

Takže jestli za tohle rozhodnutí nese Pitomio nějakou odpovědnost, tak maximálně politickou. A tu hádám unese bez problémů, a to navzdory (nebo možná trochu i díky) tomu, že jedna z těch zhrzelých novinářek byla z Reportérů ČT a mateřské médium tu pseudokauzu rozmazává jak může - voličům SPD patrně většinově ten přístup nevadí.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Filozofie placení pokut
« Odpověď #89 kdy: 25 Října 2017, 14:26:52 »

Samozřejmě že se nebavíme o odpovědnosti ze zákona, nemusí se bavit vůbec s nikým a nikdo jim v tom nebrání. Pointa je jiná a už jsem jí uvedl. Bavíme se také o morálce, slušnosti...ale to po samurajovi nelze očekávat a z řad jeho vypláchnutých voličů tyto hodnoty ani nikdo nežádá.

Pro mě za mě ať se chytnou klidně se zemanem za ruku a můžou je společně zabíjet. Tohle má přece úroveň.

https://zpravy.idnes.cz/zeman-vyhruzka-likvidace-novinari-prezident-strasburk-rada-evropy-11j-/domaci.aspx?c=A171011_091325_domaci_bja&setver=full
« Poslední změna: 25 Října 2017, 14:33:01 od t4455 »
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8