30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] SprDel společné řízení. Aktualizace: Rozhodnutí! Odvolání?  (Přečteno 8663 krát)

mosquitoe

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 447
    • Zobrazit profil

Chtělo se mi akutně srát, tak jsem to píchnul, kam to šlo, a šel hledat veřejný hajzly. Když akutní průser pominul, tak jsem jel zas dál.
IP zaznamenána

Cheaky

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil

 ;D Hezký, ale na tohle sem ještě nováček... pokud to bylo myšleno vážně a ne jako výsměch.

Snažím se věc uvádět tak jak se stala, případně i prokázat tak aby mi to nesmetli. Prostě zatím sem hodnej a beru to prostě tak že právo by mělo být na mé straně.
Byl sem na uřednici hodnej i když sem věděl že ji chybí papír ve spise a nešel do něj znovu nahlížet abych nechal zapsat vadu spisu. Při kopírování mi dala totiž i originál jednoho zápisu o telefonátu.
IP zaznamenána

Cheaky

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil

Tak sem jim to teďka poslal na mail. S tím že do 5 dnů dodám na podatelně nebo poštou. Tak snad s tím nebudou mít problém. Datovku sem si zatím uchránil. Docela sem se sebou spokojený, na to že je to muj první případ. Tak uvidíme co z toho bude. Něco sem si nechal případně do odvolání.

Co vy na to?
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil

a co když mail nedostanou?
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 311
    • Zobrazit profil

Docela sem se sebou spokojený [...]Co vy na to?
Máte blbě anonymizováno (nestačí jen černé obdélníky překrývající původní text).

Z hlediska obsahu - k námitce proti turbu je zde k dohledání judikatura, která turbo postup SO víceméně pokrývá, ale zbývá tam určitý prostor, zejména s ohledem na to, jak je formulována odpustková výzva. Jestli v poučení byla opravdu jen možnost udat řidiče (podle § 125h ZPPK) a nebylo to spojeno v případě nezaplacení s explicitní bezpodmínečnou výzvou k označení řidiče (ať již s odkazem na § 10(4) ZPPK či obecnou součinnost dle § 137 SprŘ), tak by to chtělo lépe vypíchnout, protože jinak to SO sfoukne právě odkazem ne pro něj příznivé rozsudky, které nepochybně má ze školení poznamenané.

K ostatním námitkám - jako první výkop asi OK. Je to takové kostrbaté, příště bych doporučil míň právničit a zaměřit se na podstatu sdělení (cesta k porodu, příjezd z protisměru, porucha, odtah, zabrání zastávky mimo čas příjezdu/odjezdu busu, možnost doložit svědecky). Dále doporučuji zopakovat shodu podnětu s přísudkem (podmínky nebyli splněny atp.) a pozor na některá slova a termity - např. skutkový stav (ne stav skutku), účelnost vs. účelovost, materiální aspekt/znak přestupku (nikoliv škody) ...

a co když mail nedostanou?
E-podatelny většinou posílají automatické potvrzení mailem zpět.
IP zaznamenána

Cheaky

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil

Děkuji za přezkoumání.
Jelikož je to opravdu moje první SŘ a to ještě takto společné tak sem stále docela spokojen. Anonymizováno bylo ve wordu pomocí zvýraznění, což mi nedošlo že bude exportováno jako text, zkusím prozkoumat jestli je to jde jinak. Diky za upozornění. Mno momentálně to byl první a myslím, že i poslední výkop v rámci SO1, protože v pondělí mělo proběhnout jednání mimo ústní jednání pro vydání rozhodnutí.

Poučení pro příště při využití slov a termitů...

Jinak snad z toho nebudeme dělat vědu vzhledem k jedné ne/shodě podmětu s přísudkem, přece jen sem to psal o půlnoci.

Ještě jednou díky za připomínky.


Ano E-podatelna posílá potvrzení zpět, a přezkoumání zda obsahuje elektronický podpis.

IP zaznamenána

Cheaky

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
Re:SprDel společné řízení. Aktualizace: Rozhodnutí!
« Odpověď #36 kdy: 06 Května 2018, 12:47:26 »

Tak tu mám již rozhodnutí, přikládám.

Dosti mě to uráží co si paní referentka dovolí polemizovat místo toho aby se zabývala tím čím má. Ty části které se mi nelíbí sem zvýraznil.

Teď odvolání, poradíte o co se mohu opřít?

Předem děkuji
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:SprDel společné řízení. Aktualizace: Rozhodnutí!
« Odpověď #37 kdy: 06 Května 2018, 21:51:43 »

Ty jo, to je fakt kráva…
IP zaznamenána

Cheaky

  • Příspěvků: 40
    • Zobrazit profil
Re:SprDel společné řízení. Aktualizace: Rozhodnutí! Odvolání?
« Odpověď #38 kdy: 15 Května 2018, 18:56:22 »

Dnes tedy podávám Blanketní Odvolání... mohl by mi někdo poradit co mám zmínit do odvolání?

Chci se v prvé řadě pořádně opřít do Turba... kdyby mě vyzvali k uvedení řidiče tak bych ho řekl.
Pak že paní dovozuje to o čem ví prd a vymýšlí vlastní příběhy... mohu to teď prohlásit jako podjatost, má to cenu?
Jak může hodnotit co byla nebo nebyla krajní nouze?

Jak na fotce kde je černo v autě může hodnotit jasně že je prokazatelné že trojuhelnik umístěn není, když je fotka focena proti světlu. Jakou má kvalifikaci tohle vyhodnotit?

Když se nestal přestupek nestal se SprDel?
IP zaznamenána