30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Parkování na invalidech  (Přečteno 8553 krát)

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Parkování na invalidech
« Odpověď #15 kdy: 18 Června 2018, 14:39:51 »

Mimochodem majitel pozemku uvadi ze se jedna o verejne pristupnou ucelovou komunikaci, tudy tedy cesta nepovede
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Parkování na invalidech
« Odpověď #16 kdy: 19 Června 2018, 07:50:03 »

takze 16. den bude nekdy 22.6., coz je trochu problem, nebot dovolenkuji a nemam nic u sebe..
Tak někomu napište text ať to vytiskne a pošle poštou na úřad.. nebude tam podpis, ale ať vás SO vyzve k doplnění podání.. to může ležet na poště 10 dní a do té doby se asi vrátit stihnete.
IP zaznamenána

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Parkování na invalidech
« Odpověď #17 kdy: 19 Června 2018, 08:12:12 »

Tak dopis bych napsal, ale identifikacni udaje u sebe nemam :-) jen anonymizovanou verzi zde ve vlakne :-)
IP zaznamenána

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Parkování na invalidech
« Odpověď #18 kdy: 29 Června 2018, 11:15:22 »

V pondeli odeslu udani, nicmene se mi naskytla moznost - karticka invalidy, to muzu pripadne pouzit ne? Ze treba spadla, netusim zatim jak to maji vyfocene..
IP zaznamenána

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Parkování na invalidech
« Odpověď #19 kdy: 02 Července 2018, 19:05:24 »

Po nahlednuti do spisu se chystam dnes odeslat emailem udani helmuta, zitra postou.. Pozdeji zanonymizuji spis a nahraji jej, nicmene urad se o prestupku dozvedel 30.4., od te doby prisel pouze odpustek a vic se zatim nestalo. Vyrizujici urednik na dovolene..
IP zaznamenána

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Parkování na invalidech
« Odpověď #20 kdy: 03 Července 2018, 14:34:53 »

Tak tady je spis..
teď jsem si teprve všiml, že to měšťáci předali městskému úřadu jako § 125f/1, tedy správní delikt provozvatele vozidla, což teda nějak nechápu. Zaprvé jsem si myslel, že Sprdel již neexistuje, zadruhé co o tom mají co měšťáci rozhodovat? Nebo se mýlím? Prosím, mrkněte na to někdo (omlouvám se za kvalitu, třes v rukách..:) ) mně to přijde nějaký hrozně zmatený a divný..
nicméně včera posláno udání e-mailem, přišlo potvrzení o obdržení, hned po práci jdu poslat poštou písemnou formu
díky

Ještě mě zarazilo, že si to tam byli měšťáci nafotit půl hodiny předem, to modré auto nestojí na invalidech, ale na místě pro rodiny.. já nevim, asi příprava? Jinak mi fotky přijdou celkem neprůstřelné
IP zaznamenána

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Parkování na invalidech
« Odpověď #21 kdy: 08 Listopadu 2018, 17:26:35 »

dneska byla helmuthovi vhozena do schranky vyzva k zaplaceni dluzne castky za pokutu.. vecer to zanonymizuji a hodim sem, nicmene jsem z toho jelen.. od udani helmuta 2.7. neprislo nic az tohle? A uz vyhrozujou exekuci :-) zasel by mi nekdo mrknout do spisu?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Parkování na invalidech
« Odpověď #22 kdy: 08 Listopadu 2018, 17:35:52 »

Pořádně si to pročtěte - exekucí vyhrožují Helmutovi - takže sundat jmenovku za dveří a schránky a kdyby něco tak Helmut je neznámo kde a už dlouho se neozval. Do spisu už se koukat nepotřebujete bo jste vyhrál a je to už pouze mezi ouřadem a Helmutem.
IP zaznamenána

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Parkování na invalidech
« Odpověď #23 kdy: 08 Listopadu 2018, 17:37:13 »

ze by to bylo tak easy? :-)
IP zaznamenána

Stastlivec

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Parkování na invalidech
« Odpověď #24 kdy: 08 Listopadu 2018, 17:46:13 »

prijde mi totiz divne, ze helmutovi neprisla vyzva k podani vysvetleni, ani seznameni s podklady pred rozhodnutim ani rozhodnuti samotne.. chudak jeden
IP zaznamenána