30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] jízda na červenou zastaven pčr příkaz  (Přečteno 6667 krát)

mifan

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
[?] jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« kdy: 27 Září 2017, 00:27:23 »

Jsem nováček už jsem zaplatil mnoho pokut přestože nemám žádnou nehodu a jezdím jak posr,,mám toho dost ted poslali 3000kč prosím pomozte jak se mám bránit tomuto teroru? mifan.
IP zaznamenána

mifan

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #1 kdy: 27 Září 2017, 00:31:10 »

nenašel jsem nic podobného mému případu. nepamatuji se ze by mě někdo stavěl ale je to možné prostě si jen nevzpomínám.
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 019
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #2 kdy: 27 Září 2017, 00:31:37 »

Naskenujte co Vám přišlo, anonymizujte a nahrajte sem.
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #3 kdy: 27 Září 2017, 10:30:09 »

Předpokládám, že Vám přišel příkaz o uložení pokuty od nějakého obecního úřadu. V takovém případě máte možnost podat odpor, kterým se příkaz ruší. Daný úřad s Vámi pak zahájí správní řízení, v rámci nějž bude muset prokázat Vaši vinu, takže nejvíc záleží na tom, co na Vás úřad má. Proto je více než vhodné zajistit si co nejdříve kopii spisu, abyste se seznámil s důkazy o spáchání přestupku a měl možnost (s naší případnou podporou) se efektivně obhájit. Číslo spisu (spisovou značku), jehož kopii potřebujete, naleznete na zásilce, kterou jste obdržel.

Projetí na červenou je ošemetný přestupek a poměrně těžko se prokazuje, že měl řidič možnost bezpečně zastavit. A to zejména tehdy, když ta červená byla ještě taková spíš do růžova.
IP zaznamenána

mifan

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #4 kdy: 27 Září 2017, 23:49:22 »

prosím poraďte kde hledat info jak správně anonimyzovat mám naskenovano  a tak bych chtěl upravit a pochlubit se. ještě se neumím na webu orientovat zkoušel jsem vyhledavání a nic...
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 019
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #5 kdy: 28 Září 2017, 01:09:20 »

Upravte dokument tak, aby nebyly čitelné citlivé údaje jako jméno, příjmení, bydliště, datum narození, registrační značka, číslo jednací a podobně. Buď elektronicky v počítači, nebo, pokud si nevíte rady, na papíře např. korektorem nebo přelepením citlivých údajů a znova naskenovat.
IP zaznamenána

mifan

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #6 kdy: 28 Září 2017, 08:45:36 »

Prosím mám upravené jpg na ploše uložené jako a nejde mi to vložit sem prosím poradte jak na to díky m.
IP zaznamenána

mrfelix

  • Příspěvků: 178
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #7 kdy: 28 Září 2017, 11:22:14 »

Dole pod okénkem klik na "rozšířené možnosti" a v něm možnost "připojit" s tlačítkem "vybrat soubor".
IP zaznamenána

mifan

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #8 kdy: 28 Září 2017, 22:46:39 »

posílám příkaz... děkuji všem za pomoc
« Poslední změna: 29 Září 2017, 07:07:37 od mifan »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 019
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #9 kdy: 28 Září 2017, 22:52:56 »

Do 8 dnů od doručení je potřeba podat odpor. A také bude třeba získat spis vč. videa.
IP zaznamenána

mifan

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #10 kdy: 28 Září 2017, 22:55:30 »

ano odpor podám o náhledu do spisu si zkusím ještě přečíst jak na to.... děkuji m.
IP zaznamenána

jakubb

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 560
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #11 kdy: 28 Září 2017, 23:01:23 »

Pozor neúplná anonymizace, na konci druhé stránky je vidět jméno a na první stránce část ulice, kde k tomu došlo (což nemusí vadit).

Při nahlížení do spisu si vše nahrávejte (alespoň zvuk třeba mobilem v kapse) a nenechte se vlákat k podání vysvětlení (na otázky k případu zásadně nedpovídejte) s odvoláním, že se nejdříve chcete seznámit se spisem (nahlédnutí do spisu ≠ seznámení se spisem). Případně vám tam může zajít někdo zkušenější z nás tady s plnou mocí.
IP zaznamenána

mifan

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #12 kdy: 29 Září 2017, 07:10:28 »

Pozor neúplná anonymizace, na konci druhé stránky je vidět jméno a na první stránce část ulice, kde k tomu došlo (což nemusí vadit).

Při nahlížení do spisu si vše nahrávejte (alespoň zvuk třeba mobilem v kapse) a nenechte se vlákat k podání vysvětlení (na otázky k případu zásadně nedpovídejte) s odvoláním, že se nejdříve chcete seznámit se spisem (nahlédnutí do spisu ≠ seznámení se spisem). Případně vám tam může zajít někdo zkušenější z nás tady s plnou mocí.
                                                               1.jsem smazal na 2. jsem nic nenašel... díky
IP zaznamenána

mifan

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #13 kdy: 29 Září 2017, 14:14:34 »

Tak jsem dnes rano podal odpor...

M.
IP zaznamenána

mifan

  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re:jízda na červenou zastaven pčr příkaz
« Odpověď #14 kdy: 03 Října 2017, 19:21:59 »

Prosím potřeboval bych poradit jak najít info jak se připravit na nahlížení do spisu.
děkuji M.
IP zaznamenána