30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Řekla si 500 kč za pět nocí (rychlovýměna) lze prachy získat zpět?  (Přečteno 13442 krát)

kravamaga

  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
Re:Řekla si 500 kč za pět nocí (rychlovýměna) lze prachy získat zpět?
« Odpověď #15 kdy: 19 Září 2017, 00:51:17 »

§ 110 odst. 2 a 4 zákona o silničním provozu, jsou tam jak stanovené lhůty pro vydání, tak i poplatek. Cca 1 min. hledání ;) Mimochodem všechny řidičáky se tisknou v Praze, proto to taky chvilu trvá.
« Poslední změna: 19 Září 2017, 00:54:47 od kravamaga »
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Řekla si 500 kč za pět nocí (rychlovýměna) lze prachy získat zpět?
« Odpověď #16 kdy: 19 Září 2017, 09:58:05 »

A pak tu máte opačný problém .. měl jsem cca půl roku před vypršením platnosti ŘP. Šel jsem požádat, anžto jsem se zrovinka nacházel v místě bydliště a jinde to nešlo (nejde). Ouřednice na mne spustila, že mám ještě dost času a co tam vlastně lezu. Naznačil jsem jí, že mám zurovna teď čas a jsme na místě, tak to hci podat hned. Nevyhnul jsem se kecům, abych náhohou nepřišel zase za rok ...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Řekla si 500 kč za pět nocí (rychlovýměna) lze prachy získat zpět?
« Odpověď #17 kdy: 20 Září 2017, 19:08:27 »

Mimochodem všechny řidičáky se tisknou v Praze, proto to taky chvilu trvá.

Jak to s tím souvisí? Všechny osobní doklady se vyrábějí v Praze, to ale neznamená že pražáci je mají dřív než ostraváci
IP zaznamenána

kravamaga

  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil
Re:Řekla si 500 kč za pět nocí (rychlovýměna) lze prachy získat zpět?
« Odpověď #18 kdy: 20 Září 2017, 23:16:15 »

Spatne jste to pochopil, byla to reakce na predchozi prispevky, kde se nekdo podivoval proc nemuze dostat doklad hned a proc jsou na to stanovene lhuty. Vzdalenost s tim nijak nesouvisi. Jde o to ze tiskarna cenin ma nejakou kapacitu a proto jsou nastavene lhuty tak, aby se to tak nejak v klidu stihalo, nicmene i tak nekdy delaji o vikendech ;)
IP zaznamenána