30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ať žije komedie!  (Přečteno 16830 krát)

darknessinside

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Ať žije komedie!
« kdy: 09 Září 2017, 01:28:07 »

Já se připojuji také s komediálním příspěvkem...
https://drive.google.com/file/d/0BzBGPEaOoeYiWWlfamFOaGluWjQ/view?usp=sharing
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Ať žije komedie!
« Odpověď #1 kdy: 09 Září 2017, 08:52:41 »

 :D Takhle reaguje 9 opic z 10, jak se člověk zmíní o 109, tak peláší pryč. Je dobré o potvrzení žádat hned ze začátku kontroly a stále to opakovat, když se cukaj, tak volat na 158 ať pošlou nadřízeného, protože odmítají postupovat v souladu se zákonem.
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Ať žije komedie!
« Odpověď #2 kdy: 09 Září 2017, 10:26:09 »

Tohle je super dá se to na to schodit?
Z nezákonného postupu nemůže být učiněn zákonný závěr.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 309
    • Zobrazit profil
Re:Ať žije komedie!
« Odpověď #3 kdy: 09 Září 2017, 13:35:08 »

Takhle reaguje 9 opic z 10, jak se člověk zmíní o 109, tak peláší pryč.
Nevím zda 9 z 10, asi jak kde. Moje osobní „statistika“ za rok 2017 v počtu 2 buzeračních kontrol je vydání potvrzení skoro (*) bez keců ve 100 %. Jednou dopravka v Praze, jednou PMJ v maloměstě v HK kraji. Formulář měli v autě.

(*) V jednom případě začal formulář vypisovat, ale hrozně se zajímal, proč ho chci, což byla nahrávka na smeč, protože jsem mu odpověděl zhruba totéž, co on předtím mně na dotaz, z jakého důvodu mě kontrolují (prý protože „podle zákona můžou“). Pak se ještě zeptal, jestli vím, že je tím zdržuju, což pochopitelně schytal zpět úplně stejně, no a jelikož na policajta byl asi nadprůměrně chápavý, o další verbální komunikaci se nepokoušel.
IP zaznamenána

A.c.a.b.

  • Příspěvků: 138
    • Zobrazit profil
Re:Ať žije komedie!
« Odpověď #4 kdy: 09 Září 2017, 16:12:33 »

Dá se to na tom schodit ? Když nevyhovjej a nic nedají?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 885
    • Zobrazit profil
Re:Ať žije komedie!
« Odpověď #5 kdy: 09 Září 2017, 17:28:59 »

Nevím ... možná zkusit hned po prvotním předložení dokladů (tím obvyle začínají silniční kontrola - předložte mi doklady) - což je IMHO již úkon - chtít potvrzení podle 109ky a nadále jaksi "nespolupracovat" dokud ho nevydají. Samozřejmě to celé nahrávat.  Možná to raději celé zabalí nebo nasekají další chyby.
Nicméně to bude kus od kusu.
Ale pokud jde o výše uvedený případ, tak asi jedině ihned na ně podat stížnost a pak případně (pokud budou svědčit - je tím znevěrohodnit) - ale nevíme o co šlo - jestli je ten údajnej přestupek nějak zdokumentovanej, nebo jestli to leží pouze na tvrzení pachů. Ale i tak vzhledem k posloupnosti děje je to myslí značně nejistá cesta.
IP zaznamenána

darknessinside

  • Příspěvků: 114
    • Zobrazit profil
Re:Ať žije komedie!
« Odpověď #6 kdy: 04 Října 2017, 21:57:40 »

No, já jsem schválně čekal až na konec. Abych to použil jako šrapnel :) Číhali za keřem u přenosné značky přikázaný směr jízdy doprava, který jsem " údajně " projel rovně. Měli hovno. Ani záznam ani nic. V autě jsem měl lidi, které pro jistotu ztotožnili jako svědky, ale rovnou jsme jim řekli, že " osoba blízká" , což pochopili, že budou nepoužitelní, tak přešli do defenzívy. Na což jsem už samozřejmě čekal. Taky mě napadlo to hrotit a volat 158, ale taktičtější mi přišel ten pomyslný deal, já to nebudu hnát dál a vy to zahodíte. Což asi pochopili, protože už je to 2 měsíce a nic se neděje. Pro všechny to je tedy win. Nevěrohodnost mám v záloze. Pokud by něco přišlo, tak uvidím ve schránce výzvu na dopis a pak hned pošlu stížnost. Pokud jsem si ještě dopis nevyzvedl, nevím tedy, co vůbec přišlo, nemůže mi snad nikdo říct, že jednám účelově.
Jiná věc byla, že díky tomu i mé rodinné osazenstvo auta, které do té doby bránilo policii a bralo mě, jako vyvrhele, pochopilo jací jsou to kokoti a co to vlastně dělají a vyjádřili mi podporu. Takže nejspíš další 2 ovce, které přeskočily ohradu. A to je největší WIN. :)
IP zaznamenána

kokol

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re:Ať žije komedie!
« Odpověď #7 kdy: 26 Dubna 2018, 14:33:39 »

IP zaznamenána