30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Policie  (Přečteno 4426 krát)

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil
Policie
« kdy: 07 Září 2017, 10:23:24 »

https://www.novinky.cz/domaci/448496-pomahali-policii-pak-se-s-ni-soudili-o-rozbite-dvere.html
 
Hezké - kdo s policií spolupracuje, může si za následky sám.....
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Policie
« Odpověď #1 kdy: 07 Září 2017, 11:15:51 »

"s policií spolupracuje" je nějaký eufemismus pro udavače?

Ale asi nejvíc pobavilo "Je to přece o nějaké důvěře občana v policii.".
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 188
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Policie
« Odpověď #2 kdy: 07 Září 2017, 13:27:18 »

Jasna ilustrace v jakem state zijeme:  Příkaz k domovní prohlídce jim byl doručen až po jejím provedení
Tak aspon dalsi dukaz pro ovce, se policajtama se nebavime...
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil
Re:Policie
« Odpověď #3 kdy: 07 Září 2017, 14:15:40 »

Jasna ilustrace v jakem state zijeme:  Příkaz k domovní prohlídce jim byl doručen až po jejím provedení
Tak aspon dalsi dukaz pro ovce, se policajtama se nebavime...
Bylo věcí obhajoby, aby se vypořádala s případnými úkony policie v obydlí bez povolení.
Pro ty manžele - vzhledem k tomu, že jim nevadilo vlézt do pronajatého bytu a umožnit tam instalovat sledovací zařízení, to je určitá karma....čert se jim odměnil peklem.
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Policie
« Odpověď #4 kdy: 07 Září 2017, 14:25:13 »

Hele a co byste jako vlastníci nemovitosti dělali v jejich případě?..Tedy že ve vašem domě/garáži/stodole větvě pěstujou/vaří a vám se to logicky nelíbí?...To je mám jako vlastnoručně vystěhovat nebo slušně požádat nebo pozvat partu UKáček, aby to vyklidili?

Mě to přijde celkem logický, že dali echo švestkám
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Policie
« Odpověď #5 kdy: 07 Září 2017, 14:26:40 »

Poučení je tam jasné a explicitně vyslovené. "Kdybychom nikomu nic neřekli, vypověděli nájemní smlouvu, tak se všechno obešlo bez jakékoliv škody,“ uzavřel Petr W.
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Policie
« Odpověď #6 kdy: 07 Září 2017, 14:29:52 »

Anorex> Vzhledem k tomu, že nemovitost využívají k výdělečné činnosti, jako optimální se mi jeví dohoda na navýšení nájemného.
IP zaznamenána

Anorex

  • Příspěvků: 179
    • Zobrazit profil
Re:Policie
« Odpověď #7 kdy: 07 Září 2017, 14:43:38 »

Poučení je tam jasné a explicitně vyslovené. "Kdybychom nikomu nic neřekli, vypověděli nájemní smlouvu, tak se všechno obešlo bez jakékoliv škody,“ uzavřel Petr W.

Vážně si myslíte, že by se v tom případě vesele větvě i s tím vším ancáblem dobrovolně bez keců a problémů vystěhovali?  :)

Anorex> Vzhledem k tomu, že nemovitost využívají k výdělečné činnosti, jako optimální se mi jeví dohoda na navýšení nájemného.

Jasný a tím pádem si zavařit, až by to na ně dřív nebo později stejně prasklo (což se obvykle stane, kriminálka má v tomhle docela slušnou úspěšnost) a pak se ukázalo, že majitelé o tom věděli. :-)
IP zaznamenána

iWarp

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 511
    • Zobrazit profil
Re:Policie
« Odpověď #8 kdy: 07 Září 2017, 14:50:42 »

Neasi, riskovali by radši, že budou nechtěným setrváním odhaleni. Samozřejmě, že by si ve svém vlastním zájmu našli co nejrychleji jiné produkční prostory.  ;)
IP zaznamenána
Jen klid, jen klid. Včera jsem se v baru díval na Matlocka. Sice nešel zvuk, ale myslím, že vím jak na to.

naftaman

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 161
    • Zobrazit profil
Re:Policie
« Odpověď #9 kdy: 07 Září 2017, 22:21:08 »

Citace
Právní zástupkyně ministerstva vnitra Vlasta Kurfürstová trvala na zamítnutí žaloby. „Přestože to může být pro poškozené citlivé, protože spolupracovali s policií, stát je až posledním, kdo by měl hradit škodu. Měli se ale domáhat náhrady škody na té osobě, z důvodu jejíž trestné činnosti došlo k policejnímu zásahu,“ prohlásila Kurfürstová.

Ano, až skončí súd po 3 rokoch kde ich odkážu na uplatnenie škody v civilnej žalobe kde zaplatia poplatok a vyhrajú a k peniazom sa nikdy nedostanú :)
Tak jak SPRDel, požičovňa požičia auto nejakým Srbom alebo Ukrajincom, má s nimi zmluvu, písaníčka od úradu nepreberajú, požičovňa pokutu uhradí a samozrejme, može si tú škodu od nich vymáhať.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 649
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Policie
« Odpověď #10 kdy: 08 Září 2017, 07:50:48 »

No eště, že tu ten stád máme, ne?

Citace
Když jsem nahlásil, že jednomu člověku do baráku zřejmě vnikli zloději, tak přijeli dva se zapnutou sirénou a majákem až před ten dům a neutekl by jen hluchý slepec.
Takže zloděje co tam nakradl za 50 tis. pochopitelně nechytli, utekl jak přišel zahradou.
Když mě dvakrát vykradli auto, tak pokaždé to bylo odloženo, ač byla známa i výrobní čísla ukradeného.
A poradili mě ať si obcházím bazary.
Mimochodem, právě bazary by měli mít 10 x přísnější režim než je jakési EET, pere se tam často kradené zboží.
Když do mě nacouval ve frontě náklaďák nadnárodní velkofirmy, tak byli viditelně na jejich straně, neb v regionu zaměstnává stovky lidí a zkoumali zda přeci jen nemohu mít aspoň za nehet viny.
Když hasiči domluvili svému příslušníkovi aby dobrovolně v tichosti odešel poté co byl veřejností přistižen, že při zásahu krade, tak operativně odešel k policii ČR.
Státní zaměstnanci, až na výjimky, co je znám jsou vesměs lenoši, nebo nemehla, ve funkci jsou ovšem veledůležitou vrchností.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Policie
« Odpověď #11 kdy: 08 Září 2017, 08:46:12 »

Státní zaměstnanci, až na výjimky, co je znám jsou vesměs lenoši, nebo nemehla, ve funkci jsou ovšem veledůležitou vrchností.


šak taky dostanou před volbama 10% přidáno
IP zaznamenána