30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] překročení rychlosti mimo město, oktáfka s bradavicí  (Přečteno 1234 krát)

flesh

  • Příspěvků: 52
    • Zobrazit profil

Zdravím, abych jen nebral rady, tak vzhledem k tomu, že od této věci je to už rok a měsíc (úplně jsem na to zapoměl!), podělím se:
Z úřadu jedné středočeské obce (kde působí hnědá octavie s rammerem) mi přišlo doporučené psaní. To bylo po deseti dnech vhozeno do schránky a já ho ani neviděl - vzhledem k tomu, že mám DS, nebylo doručeno. "Myslím", že v něm byla žádost o výpalné, protože moje vozidlo překročilo rychlost asi o 15 km/h na devadesátce a prý to bylo zjištěno automatickým prostředkem. Nezmatkoval jsem, jen jsem se podíval na fórum a utvrdil se v (ne)platnosti takového doručení a problémech s využitím rammeru jako automatizovaného prostředku.

A světe div se, nepřišlo už vůbec nic. Takže Win a já děkuji všem, co se podílejí na běhu fóra a dělií se o své postřehy a problémy.
IP zaznamenána