30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Stížnost na vybrání kauce (rychlost)  (Přečteno 24594 krát)

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na vybrání kauce (rychlost)
« Odpověď #15 kdy: 26 Ledna 2015, 16:36:35 »

myslím, že nejjednodušší odpověď Policistovi, kterému v hlavě uzrál plán, že se Vám pomstí kaucí je:
vážený soudruhu, mám-li trvalé bydliště na území ČR, je nemožné abych se v současném právním prostředí vyhýbal správnímu řízení. A to ani v případě, že bych nepřebíral poštu, zvolil si zmocněnce z Madagaskaru, nebo ukazoval úředníkům holou zadnici. Prostě to nejde !!! tečka, vykřičník.

Jedinou možností, jak se správnímu řízení vyhnout  - ne vyhýbat, pochopíte později, je vlastní smrt
.

Protože správní řízení řídí správní orgán, ne já, a správní orgán má v ruce tolik možností, jak vše zvládnout, že tomu prostě nikdo neunikne. tedy kauci Vám platit nebudu, pokud Vy mi neřeknete, jak by bylo možné se správnímu řízení vyhnout. Myšleno v můj prospěch. (nepřebírání pošty, či scénka se zadnicí totiž vede vždy jen k rozhodnutí o vině a to není zájem podezřelého.

A s tímto bych šel klidně i k soudu, protože to že jsou úředníci  - už ne autisti, za to jsem se v jiném vláknu omluvil, ale třeba mdlého rozumu, za to může stát, ne já.

Ostatně naprostá většina místních bijců by na úřadech uměla od první chvíle velmi účinně potírat přestupce, ale věnujeme se užitečnější práci.

tož tak na světě
IP zaznamenána
Concorde

AndyT

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 199
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na vybrání kauce (rychlost)
« Odpověď #16 kdy: 28 Ledna 2015, 15:32:47 »

Drsňáci mohou zajít ještě dále, zapnout záznamník nebo kameru (pokud to nenatáčí od začátku, což je doporučený postup) a pokud policista zůstane u svého: "Z Vašeho chování usuzuji, že se budete vyhýbat správnímu řízení," mu odrecitovat následující text:

"Vážený soudruhu, vzhledem k tomu, že jste neuvedl žádný konkrétní důvod pro uložení kauce, ani nesdělil, jak se může občan ČR vyhýbat správnímu řízení dle platných předpisů (což je nemožné), a na kauci dále trváte, naplnil jste právě skutkovou podstatu trestného činu podle § 329 Trestního zákoníku (zneužití pravomoci úřední osoby). Okamžitě podám trestní oznámení na Generální inspekci bezpečnostních sborů, jehož přílohou bude tento záznam. Sazba je rok až pět let nebo zákaz činnosti."
IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na vybrání kauce (rychlost)
« Odpověď #17 kdy: 28 Ledna 2015, 15:47:00 »

Stačí vytisknout a vozit u ŘP :)
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na vybrání kauce (rychlost)
« Odpověď #18 kdy: 29 Ledna 2015, 21:11:47 »

Stačí vytisknout a vozit u ŘP :)
A zapsat to jako přílohu k záznamu o přestupku.

Vyjádření : dle připojené přílohy jsem orgána upozornil na jeho pokračující protiprávní jednání spočívající ve vymáhání kauce pod nezdůvodněnou (a nezdůvoditelnou) záminkou.   :)
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:Stížnost na vybrání kauce (rychlost)
« Odpověď #19 kdy: 29 Ledna 2015, 21:54:32 »

chudáci četníci, od teď už žádnou kauci od čecha nevyberou :-)
IP zaznamenána
Concorde