30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Evropska, Praha 6 - BUS pruh  (Přečteno 14624 krát)

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #15 kdy: 12 Září 2017, 08:30:04 »

spis nez vymyslet oduvodneni, proc jedu v mestapopruhu, by stalo za to prijit na to, jak zabranit nikym nevolenemu MHMP pruhy budovat...
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #16 kdy: 12 Září 2017, 09:04:47 »

thomajerka má časový limit, který myslím na českobrodské není
stejně jako v hloubětíně, kde to je taky jejich oblíbené
a nedávno mi to zúžení před přechodem / který je nad podchodem / zkazili, protože tam dali balisety
předtím to šlo neuhýbat a rovnou přes překážky :-)

Ceskobrodská má také limit. Jen málokterá nemá limit jako třeba ten Hloubětín. Každopádně si z otho vesmes stejně nikdo nic nedělá.
IP zaznamenána

mikky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 282
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #17 kdy: 12 Září 2017, 16:51:38 »

Hloubětín (ale i další) je super hlavně v tom, že ta cedule je za jízdy prakticky nečitelná. Občas, když mam náladu a opička je na blízku, si před tou značkou na blikačky zastavim a jdu si ji přečíst. A pokud jedu kolem v době, kdy jsou pruhy v jiných místech běžně "vypnutý" to tam projíždim. Zatim bez sebemenšího problému.

Ten zůženej přechod je ale kouzelnej, tam projdou 4 lidi za den...
IP zaznamenána
Je-li vám 35 a méně, jsme vrstevníci => budeme si tykat. Je-li vám více než 35, jsem pro vás děcko => můžete mi tykat.

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #18 kdy: 14 Září 2017, 09:49:23 »

dnes jsem mel tu cest projizdet Evropskou "od letiste" kolem 9:10

u odbocky do Ruzyne smer centrum neuveritelne peklo...auta od Ruzyne se nemaji kam zaradi - protoze mestapopruh - a krizovatka byla uplne ucpana, navic i nekolika auty, ktere se "vzpricily' mezi pruhy pri pokusu se bud zaradit nebo dostat do mestapopruhu.

jel jsme na motorce, takze jsem se tim pomerne snadno promotal - az na ta vzpricena auta

potom uz me cekal az "k metru" prazdny mestapopruh...ale dneska nebyl prazdny ... jel jsem v kolone aut, jejichz ridici se jednoduse ridili vlastnim rozumem a ne vyplody mozkoveho mysleni dolinkovych nohsledu...proste levy pruh stal a v pravem jela plynule a rychle kolona :)...neprejela ani jeden kocarek, ani jednoho duchodce auta se pohybovala plynule, nebrzdila, urcite mela minimalni emise a ani z brzdoveho oblozeni se neuvolnoval prach jako z aut, ktera popojizdela v pravem pruhu...

ano, jestli se najde mestapak, co umi cist, tak tohle vezme mozna vezme jako navod,jde zastavovat...ale kdyz v mestapopruhu zastavi auto, budem mestapopruh ucpany...  navic tohle zatim nejde sprdelizovat - dokud to MHMP neohackuje automatizovanym zarizenim - takze pokud by lidi sli do spravniho rizeni, tak se kolecka systemu zase trosku zadrou


btw. behem jizdy v mestapopruhu jsem nepotkal zadny autobus...

P.S. mestapopruh je "aktivni" do 10:00...
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #19 kdy: 15 Září 2017, 11:44:39 »

A tady je vysledek...
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 636
    • Zobrazit profil
    • HW World
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #20 kdy: 15 Září 2017, 11:50:42 »

No ty kokso, to sem eště nezažil. Je to tam kde si myslim? To má tak kilometr, ne? :D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - e-shop nekonformních samolepek a placek

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #21 kdy: 15 Září 2017, 13:39:03 »

...a to same je i v paralelni ulici  "u Prioru"!

tohle se MHMP opravdu moc povedlo...

takze vjezd do Prahy "od letiste", ktery byl do zacatku prazdnin v podstate bezproblemovy se diky MHMP stava peklem. Dekuji, Dolinku! Vzpomenu si na tebe u voleb.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #22 kdy: 15 Září 2017, 13:41:55 »

To já si na něj práve vůbec nevzpomenu a budu dělat že ten klaun vůbec neexistuje.
« Poslední změna: 15 Září 2017, 13:47:40 od t4455 »
IP zaznamenána

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #23 kdy: 15 Září 2017, 14:06:27 »

ale hlavne - co s tim?

bezmozci na MHMP si urcite mnou ruce, jak zase zatopili ridicum v Ruzyni... jsem zvedavy, jak vyresi, ze se jim v kolonach budou hromadit autobusy MHD...
IP zaznamenána

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #24 kdy: 15 Září 2017, 14:15:22 »

http://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-servis/481391/krizovatky-v-praze-6-maji-nove-znaceni-dejte-si-pozor-na-zmeny-prednosti-v-jizde.html

Ve všech těchto křižovatkách byla upravena přednost v jízdě tak, aby došlo ke zvýšení plynulosti silničního provozu a také zlepšení spolehlivosti autobusových spojů MHD. Ty totiž nabíraly často zpoždění právě kvůli čekání na vedlejších silnicích. Problémy byly hlavně v dopravních špičkách.
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #25 kdy: 15 Září 2017, 20:55:50 »

behemot: je to na výše mnou uvedené křižovatce, jak se najíždí na evropskou.. myslel sem, že mi klepne, když jsem to viděl..touhle cestou sem jel abych byl v centru dřív než po bělohorský.....
normálně mam chuť tu křižovatku předělat zpátky, protože 1) změnit přednost po desetiletích na křižovatce je debilita největšího kalibru, tím spíše, že né moc výrazně  2) nikdy tady fronty nebyly, z prava sem tam viděl max 5aut za sebou a to především proto, že je tam špatně v tom zrcátku vidět.. takže rozhodně to zlepšilo plynulost provozu a to zcela očividně, dle fotky

a jestli se někdy odhodlám k vrácení v předešlý stav, vezmu to i s pár radarama zejména v blance, odkud mi v poslední době začalo chodit dost dopisů a mě to fakt už nebaví.. včera jsem si málem rozsekal auto protože kreténi najednou vyfrézovaly 20cm silnice v zatáčce, která byla naprosto v pořádku (směr hostivice) a v noci to vůbec nebylo vidět.. fakt bude líp!!!
IP zaznamenána
In dubio pro reo

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #26 kdy: 15 Září 2017, 21:20:12 »

Před cca 7 lety jsem se účastnil protestní jízdy proti 50km/h na magistrále. To je asi tak to jediné co teď můžeme zorganizovat, nějákej okruh pomalý jízdy po městě ve skupině zakončeným před úřadem Prahy 6 třeba.

http://zpravy.idnes.cz/ridici-budou-jizdou-v-kolone-protestovat-proti-sikane-na-silnicich-1p0-/domaci.aspx?c=A100127_100837_domaci_pei
« Poslední změna: 15 Září 2017, 21:31:35 od t4455 »
IP zaznamenána

éRooo

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 613
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #27 kdy: 15 Září 2017, 21:52:27 »

nejlépe na trase radních do práce, v lepším případě na nějakou důležitou schůzku.. omezovat ostatní nevinné lidi a ovce se mi zas tolik nechce, lepší je přímo na cíl.. bloknout jim dveře autama do úřadu, nebo projet blankou v noci aspoň dvoukilem párkrát.. aspoň bude vidět, že se dá bez zabití maminek s kočárkama v tunelu bezpečně jezdit výrazně vyšší rychlostí.. např v rakousku a itálii je všude kilo pokud né víc a tunel je v porovnání s blankou rozdílný stejně jako nová krásná silnice a polní cesta..
IP zaznamenána
In dubio pro reo

Starypes

  • Příspěvků: 117
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #28 kdy: 16 Září 2017, 11:46:01 »

Tohle peklo prece nekdo musel chvalit...co je to za bezmozka - udelat mestapoprun na Evropsky a totalne zamrdat zmenou prednosti spojku mezu Evropskou a Karlovarskou /a to se nezminuju o usekovem mereni v zatasckach, kde se stejne neda jet moc rychle.../ v Liboci u kostela... osobne si myslm, ze tyhle usekove mereni jsou na krajich Prahy i z duvodu zaznamenavani RZ do nejakeho fizlsystemu /neco jako byly fizlbudky za sociku na kazde vypadovce z Prahy.../
IP zaznamenána

kdo

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 358
    • Zobrazit profil
Re:Evropska, Praha 6 - BUS pruh
« Odpověď #29 kdy: 16 Září 2017, 16:26:46 »

Pokud je mi známo, v Liboci je omezení na 30 km/h kvůli tomu, že tam bydlí pán, kterému se to tak líbí a který má dostatečně dobré kontakty na to, aby si takovou hloupost prosadil. Jeho jméno asi nikomu nic neřekne, ale jeho kariéra spojená mj. s lidmi, jako jsou exministr Tvrdík či exnáměstek MPSV Šiška, hovoří sama za sebe.
IP zaznamenána