30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Fízl na motorce  (Přečteno 12873 krát)

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Fízl na motorce
« Odpověď #15 kdy: 25 Srpna 2017, 21:12:10 »

Jsem si říkal proč to tady tak řešíte, tak jsem si to video pustil ještě jednou i se zvukem + jsem zkouknul ještě jeho jiný videa, vyslechnul tu krávu co sedí občas vedle něj a mám asi jasno. Je to normální krypl kterej dělá podřadnou práci, nemá právo o ničem rozhodovat, nikam to nedotáhnul, jezdí ve služební plečce 1.0MPI a tak si myslí že aspoň na tý silnici je pán a bude tomu šéfovat ale všichni na něj serou i na silnici tak jen troubí a troubí a troubí a troubí. No a protože nemá nic jinýho na práci tak doma sestříhává tyhle sračky (má tam asi 75 videí) a ještě komentuje komentáře lidí pod svejma videama, sympaťák, je mi ho spíš líto.

EDIT: Kokotovi přeju aby mu každou půl hodinu projel pod oknem na silnici takovejhle utroubenej šašek když mu doma spí dítě, chce spát, nebo jen mít doma klid.
« Poslední změna: 25 Srpna 2017, 21:21:54 od t4455 »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Fízl na motorce
« Odpověď #16 kdy: 25 Srpna 2017, 21:28:55 »

Jak vypadá člověk co to někam dotáhl? Jak vypadá podřadná práce? Se v těch moderních hodnotách už ztrácim.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Fízl na motorce
« Odpověď #17 kdy: 25 Srpna 2017, 21:52:36 »

Jak vypadá podřadná práce?

Třeba tu kterou tady denně řešíme, městapo
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil
Re:Fízl na motorce
« Odpověď #18 kdy: 25 Srpna 2017, 22:01:25 »

Jak vypadá podřadná práce?

Třeba tu kterou tady denně řešíme, městapo

I u městapa může pracovat sympaťák, zajímavý člověk (muzikant). Bere tu práci tak, jako ji bral prvorepublikovej četník. Osobně jednoho znám. Ale jen toho jednoho.
IP zaznamenána

anon

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:Fízl na motorce
« Odpověď #19 kdy: 26 Srpna 2017, 01:36:41 »

Já na ty videa koukám a je sranda ač nemám moc zahraničních reálných zkušeností jak mají potřebu někteří řidiči na západ od nás každého mentorovat a poučovat. Nebo troubit to co u nás nechá většinu řidičů klidným(třeba jako to v 0:10).

To bych se u nás utroubil být tak citlivý. Na té silnici jde právě o přehled a předvídavost a taky hlavně dost tolerance.
Jezdím určitou trasu asi 100km po 11tce, tam a zpátky, asi tak 10x do měsíce posledních 8 let, takže znám každý kámen u cesty a někdy se přistihuju, že ostatní řidiče, kteří tam jedou třeba poprvé, posuzuju z mého pohledu(tady jde vidět předjížděj, tady se dá ject rychlejc, nebo začínám ze zatáčky předjíždět o pár sekund dřív, protože to mám najeté , a řidič předemnou se nekoukne do zrcátka prostě proto, že nečeká, že někdo rychleji zareaguje a vjede mi tam... ) A potom si vzpomenu jak jsem tam jezdil já když sem tam jel poprvé :D

Chce to nadhled prostě.

Amen.
IP zaznamenána