30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkovací zóny v Praze 5, 6 a 8 od konce srpna nabobtnají ANO, děkujeme!  (Přečteno 3415 krát)

MS02

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 187
    • Zobrazit profil

Parkovací zóny v Praze 5, 6 a 8 se rozrostou o tisíce nových míst, přibudou modré zóny pro rezidenty, smíšené fialové zóny i oranžové zóny jen pro návštěvníky. Zóny se zpoplatní již od 26. srpna. Upravovat se bude i ceník placeného stání.

Důvod, proč zóny rozšiřujeme, je ten, že se stávající osvědčily. Pražané v diskusích kvitují, že se místa uvolnila a jsou dostupná občanům, nikoli mimopražským řidičům,“ tvrdí místostarosta Martin Slabý (ANO).

Půjde o rozšíření o 5776 parkovacích stání. Nejvíce jich přibude v Praze 5 (2335 stání) a Praze 8 (2314), v Praze 6 bude nově 1117 placených míst. „Čísla nezahrnují vyhrazená stání,“ uvedla mluvčí TSK Praha Barbora Lišková

V případě Prahy 5 jde o oblast Starého Barrandova, Malvazinek, Hřebenky a Motola. Na Praze 6 se rozšíří povinnost za parkování platit na další část Petřin a také dál na Evropskou třídu až k Veleslavínu. V případě Prahy 8 jde o Střížkov, Horní Kobylisy a lokalitu Nad Ládvím.

celé zde:
http://praha.idnes.cz/parkovaci-zony-parkovani-praha-praha-5-praha-8-praha-6-fhv-/praha-zpravy.aspx?c=A170721_340018_praha-zpravy_turc
Až půjdete volit, vzpomeňte si na ně...
 
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Voliče ANO nic nezastaví a budou svého soudruha, novodobého Husáka, volit za každou cenu.

Navíc, lidi si o ty zóny píšou vážně sami, stačí si přečíst podněty co posílají do různých diskusí na weby měst, obcí a městapa.
IP zaznamenána

MS02

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 187
    • Zobrazit profil

Uvidime, jak se budou ksichtit, az pojedou do spitalu na P5...  Zacina to pripominat dan z hlavy!
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Ale jo, já to nakonec kvituju taky. Konformní lopaty si to pozakazují navzájem, a já pak jen přijedu a tam, kde bývalo narváno, se teď postavim kde se mi zlíbí, nic neřešim, na barevné čárky a buzerbudky prcám, a krásně parkuju :D Vy ne? ;D
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Forrest

  • Příspěvků: 44
    • Zobrazit profil

Alespoň v případě Štřížkova na Praze 8 se rozšíření zón díky aktivnímu odporu místních obyvatel podařilo (alespoň prozatím) zabránit.
Argumentace pro zavedení byla v tomto případě neudržitelná a množství poměrně věcných připomínek vedlo úřad ke kapitulaci a nutnosti revize realizace zón placeného stání v této oblasti.

Tak alespoň malé vítězství.
Nicméně jsem zvědavý, kdy se objeví zaručené zprávy o tom, jak i místní obyvatelé volají po zavedení zón.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil

Ale jo, já to nakonec kvituju taky. Konformní lopaty si to pozakazují navzájem, a já pak jen přijedu a tam, kde bývalo narváno, se teď postavim kde se mi zlíbí, nic neřešim, na barevné čárky a buzerbudky prcám, a krásně parkuju :D Vy ne? ;D
No vlastně já taky, ale zatím jsem srab a využívám ulici, kde je zakrytá značka Parkoviště rezervé.....pro sichr, že by mě vyhmátlo špiclauto. ;D Za půl roku ze zón nic nepřišlo.
IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil

Ale jo, já to nakonec kvituju taky. Konformní lopaty si to pozakazují navzájem, a já pak jen přijedu a tam, kde bývalo narváno, se teď postavim kde se mi zlíbí, nic neřešim, na barevné čárky a buzerbudky prcám, a krásně parkuju :D Vy ne? ;D
No jo, ale z modré odtahují, ne? Neberu v potaz prachy, pokud se dá vyhnout placení, ačkoliv si tím nejsem jist. Ale minimálně je to ztráta času.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Pokud to jó nepřekáží většinou na udání, tak ne, objíždí henten krám ověšenej kamerama.

Jinak jenom někde a jenom lukrativně vypadající auto, a to to moje (aspoň zatím) rozhodně není :D Veřejný tajemství je, že jak přišly lidem se starejma plečkama výpalný na větší tisíce, tak se jim na to vysrali a nechali jim to na parkovišťu hnít. Což je pro ně docela průser :D Takže už si vybíraj jenom to, u čeho je jistý, že to majitel bude chtít zpátky.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky