30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Parkování mimo vyznačenou plochu na záchytném parkovišti  (Přečteno 3795 krát)

gerim0

  • Příspěvků: 46
    • Zobrazit profil

Zdravím,

od městapa jsem dostal lísteček za parkování mimo vyznačenou plochu. Nikomu jsem samozřejmě nepřekážel, rozporují pouze to, že jsem nestál na vyznačené ploše - viz popis skutkového stavu dle úřadu ve výzvě k zaplacení určené částky poslané datovkou, přiložen níže.

Samozřejmě mrtvý Helmut to jistí, ale co v případě argumentace, že mi došla nafta a já pro ni musel dojít? Nebo porucha na vozidle a já musel jít sehnat mechanika? Co byste volili?

Díky za názory.
« Poslední změna: 28 Června 2017, 07:23:54 od gerim0 »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Parkování mimo vyznačenou plochu na záchytném parkovišti
« Odpověď #1 kdy: 28 Června 2017, 07:44:50 »

Já bych zastupoval Helmuta. Můžete zkusit, zda vaše argumenty projdou. Pokud ano, super.
Pokud ne (a vsadil bych na to), chudák Helmut asi bude smutný.
IP zaznamenána

ipkis

  • Příspěvků: 180
    • Zobrazit profil
Re:Parkování mimo vyznačenou plochu na záchytném parkovišti
« Odpověď #2 kdy: 28 Června 2017, 07:50:53 »

áá Lihovar PCE? Dostal jste fotky? Je tam vidět a poznat, že opravdu stojíte mimo vyznačené parkoviště? Je to tam takové, ehm, divoké, takže to by mohla být cesta.
IP zaznamenána

mrkef

  • Příspěvků: 483
    • Zobrazit profil
Re:Parkování mimo vyznačenou plochu na záchytném parkovišti
« Odpověď #3 kdy: 28 Června 2017, 08:22:08 »

Jak říká opas, naprášit Helmuta a zastupovat ho. Potom zkusit tuhle argumentaci protlačit za něj a když to nevýjde, tak prostě chudák Helmut.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 642
    • Zobrazit profil
Re:Parkování mimo vyznačenou plochu na záchytném parkovišti
« Odpověď #4 kdy: 28 Června 2017, 09:31:19 »


Samozřejmě mrtvý Helmut to jistí, ale co v případě argumentace, že mi došla nafta a já pro ni musel dojít? Nebo porucha na vozidle a já musel jít sehnat mechanika? Co byste volili?

Díky za názory.

Skutečně chcete argumentovat došlou naftou, když na to záchytné parkoviště musíte projet okolo benzínky, otevřené nonstop, která je odsud asi 40 metrů?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Parkování mimo vyznačenou plochu na záchytném parkovišti
« Odpověď #5 kdy: 02 Listopadu 2020, 21:25:00 »

Jak to dopadlo?
IP zaznamenána