30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Rychlost Šlapanice +14km/h, automat PČR, turbo  (Přečteno 5146 krát)

lopata

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
[?] Rychlost Šlapanice +14km/h, automat PČR, turbo
« kdy: 11 Května 2017, 02:30:29 »

Zdravím,

Přišel mi pozdrav za starší jízdu kolem Šlapanic. Měřeno automatem (prý) PČR. A turbo. viz. příloha.

1) Má šanci je zkusit rozstřelit na tom měření? Nebo je to na Helmuta

2) Jak rychle to dokážou zpracovat?

Díky za čas i odpovědi.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Šlapanice +14km/h, automat PČR, turbo
« Odpověď #1 kdy: 11 Května 2017, 07:22:21 »

Helmuta.

Měření můžete rozporovat, když helmuta nespolknou a sklopí to na sprdel.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Šlapanice +14km/h, automat PČR, turbo
« Odpověď #2 kdy: 11 Května 2017, 14:54:56 »

A nebo jestli to chcete natahovat tak jim napište že když máte udat řidiče tak chcete nejdřív vědět co je podání vysvětlení a co máte za práva a povinnosti.

Tím zrušíte turbo a donutíte je poslat normální výzvu k podání vysvětlení.
IP zaznamenána

lopata

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Šlapanice +14km/h, automat PČR, turbo
« Odpověď #3 kdy: 20 Června 2017, 23:15:37 »

Tak jsme se hezky o měsíc posunuli. Paní mě natvrdo napsala, že se mám dohodnout s řidičem kdo to zaplatí. Že je to pro nás nejvýhodnější a díky odpustku nebudou body. Jako skoro jsem si sedl na prdel. Takhle otevřeně jsem to fakt nečekal. Takže máme bodový systém a odpustek, aby náhodou nepřibyly body. A úředník nemá kouska studu. Často si říkám, že jsem už otrlý. Pokaždé to dokážou překonat a já znovu zírám...

Udám tedy řidiče... Ale tenhle dopis si schovávám. a mám docela chuť ho někde zviditelnit jako důkaz nesmyslnosti Sprdele.
IP zaznamenána

ryuu

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Šlapanice +14km/h, automat PČR, turbo
« Odpověď #4 kdy: 21 Června 2017, 06:48:26 »

To mi prijde jako dobry argument pro podjatost. Urednice ocividne uz ma predem jasny zaver driv, nez je dokonceno dokazovani a vydano rozhodnuti.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Šlapanice +14km/h, automat PČR, turbo
« Odpověď #5 kdy: 21 Června 2017, 06:52:38 »

Podjatost zatím být nemůže, protože neběží žádné řízení. Ale podjatost pak může být prvním krokem. Otázka je, má-li to smysl. Zatím to vypadá, že by to mělo jít z pohodě sfouknout ve Sprdeli na nový PřesZ.
IP zaznamenána

Aidiantes

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Šlapanice +14km/h, automat PČR, turbo
« Odpověď #6 kdy: 24 Června 2017, 00:49:50 »

Zdravím ve spolek,

řeším naprosto totožnou situaci (dopis ze Šlapanic), akorát s tím, že přestupek je už ze září 2016 a dopis mi přišel až tento týden. Jaký postup byste doporučovali? Je nějaká objektivní šance na zdržování při takovém datu začátku, anebo je lepší vsadit na nějakého Helmuta? Jsou nějaké zkušenosti s nahlášením zesnulého řidiče na úřadech, co řeší tady ty úsekové radary?

Případně mě napadlo se inspirovat natahovací metodou co tady padla, zkusit získat čas a potom eventuelně řešit Helmuta nebo další zdržování?


Díky za rychlou radu!  :)
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Šlapanice +14km/h, automat PČR, turbo
« Odpověď #7 kdy: 24 Června 2017, 07:41:55 »

Pokud přišel dopis tento týden, tak bývá 15 dnů na odpověď. Tedy musíte odpovědět až někdy v červenci a to už budeme vědět jak to vypadá s novám PřesZ. Do kdy přesně máte termín?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Šlapanice +14km/h, automat PČR, turbo
« Odpověď #8 kdy: 29 Června 2017, 17:05:42 »

přestupek je už ze září 2016 a dopis mi přišel až tento týden. Jaký postup byste doporučovali? Je nějaká objektivní šance na zdržování při takovém datu začátku, anebo je lepší vsadit na nějakého Helmuta?

Prekluze bude v pohodě hratelná.. od července bude jen rok na zahájení řízení proti provozovateli.. a tak stačí na konci lhůty udat reálného řidiče.. ten si do září bude s nimi dopisovat a pak řekne že neřídil..
IP zaznamenána

lopata

  • Příspěvků: 49
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost Šlapanice +14km/h, automat PČR, turbo
« Odpověď #9 kdy: 17 Července 2017, 01:38:50 »

Poslal jsem Helmuta a zatím nic. Uvidíme jestli jen vyčkávaji na SPRDEL nebo to spadlo do koše. Pravda Helmut mnoho nenapíše... Jsem docela zvědavý...
IP zaznamenána