30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 ... 3 4 [5]

Autor Téma: [LOST] Pozitivní test na MDMA s hraniční hodnotou 25 ng/l  (Přečteno 21447 krát)

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Pozitivní test na MDMA s hraniční hodnotou 25 ng/l
« Odpověď #60 kdy: 15 Května 2018, 18:54:21 »

a není na místě si konečně založit datovku?
IP zaznamenána

Pepazdepa55

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Re:Pozitivní test na MDMA s hraniční hodnotou 25 ng/l
« Odpověď #61 kdy: 06 Listopadu 2018, 13:08:32 »

Tak je to nakonec lost. :(

Nepodařilo se nám doplnit odvolací důvody v šibeniční lhůtě 5 dnů a Kraj to urychleně na žádost města smetl ze stolu a uzavřel, bez možnosti odvolání. Co běžně trvá 1-2 měsíce, zvládli do 2 týdnů...

Celý průběh byl zajímavý, mimo jiné se nám podařilo vyhrát odvolání na základě nedoručení obsílky fikcí, což potvrdila i samotná pošta. Ani toto potvrzení městský úřad nezajímalo a žádost o určení včasnosti odvolání odmítli, musel zasáhnout až Kraj. Odborný posudek ,,znalkyně" nebyl odborným posudkem. Dosud mi není jasné, jak k té hodnotě došli, ale co jsem zjištoval jinde, tak znalci ze staré školy dávali posudky na ovlivnění na samotné hranici jen na základě metabolitů, tzn. stačilo, že jste něco měli před týdnem, před dvěma.... Nezávisle na tom, že jste pod vlivem již být nemohli. Evidentně tento případ.

Bohužel to pro mě má neblahé důsledky v tom, že zákaz bude trvat plných 6 měsíců a ještě mi ho dali na 2x. Tzn. dnes jsem zjistil, že jsem si odpykal pouze měsíců 5, zákaz byl poté zrušen, aby mi později potvrdili. Takže mohu přeplánovat všechny schůzky a po měsíci řízení, budu další měsíc bez papírů....

Jdu si požádat o podmínečné vrácení, do konce trestu mi chybí jen 3 týdny. Otázkou je, jaký to bude mít smysl, jak znám úřady, tak teď nikdo chvátat nebude, spis je na Kraji, ten ho musí vrátit MU, ten ho teprve pošle do Prahy (stěhoval jsme se) a ta má taky lhůtu... Jinak skvělý pocit, převzít si v sobotu na dušičky obsílku a zjistit, že nikam řidit nemůžete...  :x

Po dlouhém boji (19 měsíců od zastavení hlídkou) tedy zůstává pouze hořká pachuť z toho, jak by to bývalo dopadlo, kdyby se to podařilo dotáhnout... Ve věci byl zpracováván další posudek,který se však už podat nestihl. Je i mou chybou, že jsem nepodal žádost o prodloužení lhůty. V celém případů bylo spoustu přešlapů ze strany MÚ, které však Kraj obratem vracel zpět na začátek k dořešení.
« Poslední změna: 06 Listopadu 2018, 13:11:59 od Pepazdepa55 »
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Pozitivní test na MDMA s hraniční hodnotou 25 ng/l
« Odpověď #62 kdy: 06 Listopadu 2018, 13:30:14 »

Nepodařilo se nám doplnit odvolací důvody v šibeniční lhůtě 5 dnů a Kraj to urychleně na žádost města smetl ze stolu a uzavřel, bez možnosti odvolání. Co běžně trvá 1-2 měsíce, zvládli do 2 týdnů...

Nedávno tu byl jiný případ kde SO2 skoro obratem zamítl nedoplněné blanketní odvolání..
aspoň u některých SO2 asi nedoplněné blanketní odvolání dělají přednostně.. asi protože když stihnou odvolání zamítnout dřív než to ovčan doplní tak mají snadnou čárku za vyřízený případ..


Jdu si požádat o podmínečné vrácení, do konce trestu mi chybí jen 3 týdny.

Nešlo žádat už v polovině??
IP zaznamenána

Pepazdepa55

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Re:Pozitivní test na MDMA s hraniční hodnotou 25 ng/l
« Odpověď #63 kdy: 06 Listopadu 2018, 14:59:07 »

Nepodařilo se nám doplnit odvolací důvody v šibeniční lhůtě 5 dnů a Kraj to urychleně na žádost města smetl ze stolu a uzavřel, bez možnosti odvolání. Co běžně trvá 1-2 měsíce, zvládli do 2 týdnů...

Nedávno tu byl jiný případ kde SO2 skoro obratem zamítl nedoplněné blanketní odvolání..
aspoň u některých SO2 asi nedoplněné blanketní odvolání dělají přednostně.. asi protože když stihnou odvolání zamítnout dřív než to ovčan doplní tak mají snadnou čárku za vyřízený případ..


Jdu si požádat o podmínečné vrácení, do konce trestu mi chybí jen 3 týdny.

Nešlo žádat už v polovině??

Tohle bude stejné....

Šlo, ale sestřelili mě, že prý tím, jak jsem se odvolal, nemají spis v ruce a nemohou rozhodnout... Natlačili mě do pozice, kdy mi dali jasně najevo, že kdybych nekladl odpor, tak už jsem mohl mít ŘP dávno zpět :(
Nejvíc mě na tom sere, že ta arogantní <!> fakt vyhrála, i když to s ní vypadalo několikrát špatně :( Je mi trapný si tam jít i pro tu žádost...
IP zaznamenána

Pepazdepa55

  • Příspěvků: 32
    • Zobrazit profil
Re:Pozitivní test na MDMA s hraniční hodnotou 25 ng/l
« Odpověď #64 kdy: 06 Listopadu 2018, 15:02:22 »

Nutno dodat, že jsem (resp. pan hh) v průběhu řízení vyhrál odvolání ohledně (ne)doručení zákazu a díky tomu mi oprávnění museli vrátit, zákaz neplatil... :) na měsíc...  Nějaká šance to rozporovat? Už nemám co ztratit.
IP zaznamenána
Stran: 1 ... 3 4 [5]