30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Parkování na invalidech  (Přečteno 7663 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Parkování na invalidech
« Odpověď #15 kdy: 13 Června 2017, 16:58:41 »

Tak jsem byl v pondělí na úřadě. Bylo mi sděleno to samé co je v mejlu, že nejsem účastníkem řízení, jelikož bylo zahájeno s Helmutem.

A řekl jste výslovně že máte coby majitel vozidla právní zájem na dané věci protože na výsledku tohoto šetření záleží Vaše případná odpovědnost za sPRDEL ?

Písemné potvrzení o odmítnutí nahlédnutí jsem nedostal, ale co jsem tak googlil, pokud nejsem účastníkem řízení, tak mi žádné potvrzení vydávat nemusí.

Ale musí. Měl jste trvat na tom, že chcete sepsat úřední záznam o tom že Vám bylo odmítnuto nahlédnout do spisu - nicméně pokud to odmítnutí máte zdokumentované jinak (třeba dobře nahrané)  nic se neděje.
Oni se na ouřadech rádi cukají něco písemně potvrdit. Nicméně jednou jsem byl zmocněncem v kause na pracovním úřadě a tam jsem musel vyhrožovat že zavolám 158 s tím, že se to tedy zaprotokoluje v rámci šetření policie a teprve pak mi bylo vyhověno.

Pokud chci nahlídnout, tak mám přijít s plnou mocí od Helmuta, ta nemusí být úředně ověřená. Prý by to v mém případě neměl být problém, z čehož usuzuji, že jsou smíření s tím, že jim z toho nic nekápne.

No já bych takový optimista nebyl...

Spíš mě do budoucna znepokojuje to, že Městapo chtělo doručit Helmutovi dopis. Bohužel opičákovi bylo otevřeno a řečeno že už zde nepřebývá, takže ví, ve kterém bytě mu toto bylo řečeno...

Jenom aby na Vás nešili nějakou boudu.....
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Parkování na invalidech
« Odpověď #16 kdy: 13 Června 2017, 17:07:44 »

Možná bych v tomto případě zvážil, zda to nenechat být. Tím že Helmuta obeslali fízlem, tak se asi nespokojí s nějakým korespondenčním vysvětlením takže nahlédnutím do spisu stejně podle mne nic nezískáte. Já bych zkusil písemné doznání helmuta odeslané odněkud ze zahraničí. Oni to podle mne stejně překlopí na SPRDEL. A pak bych jim v SPRDELI omlátil o hubu to neposkytnutí spisu.
Je to samozřejmě jenom jedna z variant.
IP zaznamenána

marasAUQ

  • Příspěvků: 14
    • Zobrazit profil
Re:Parkování na invalidech
« Odpověď #17 kdy: 14 Června 2017, 22:44:30 »

Vysloveně sem se jí ptal, jestli mě jako provozovateli a majiteli vozu, který má v této věci právní zájem, umožní nahlédnutí do spisu. Ne, nejsem účastníkem řízení. Mám celou tu návštěvu zvukově zaznamenanou.

Ale Helmut už se písemně přiznal z ČR, jaký by mělo smysl posílat znova doznání z ciziny?

Helmuta už sem nechal odstěhovat, nechám to tak a uvidíme no.
IP zaznamenána