30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [?] Měšťáci:Překročení rychlosti při výjezdu z obce-Lovosice  (Přečteno 4622 krát)

Čaba Čabovič

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil

Dobrý den.
Potřebuji poradit. Jel jsem dnes přes Lovosice a u chemičky mi skočil před auto měšťák,s tím ať si zajedu stranou.
Prý mi naměřili 64km/h na padesátce. Nejsem si jist,jakou jsem jel rychlostí,ale vyjížděl jsem od STOPKY,tak si myslím,že jsem tolik
nejel.
Řekli si o občanku,řidičák a techničák s tím,že to může být za 1000kč,nebo že na mě budou hodní a dají mi to za 500kč.,tak jsem jim
řekl,že jim nedám nic. Samozřejmě mi hned vyhrožovali správním řízením a to je prý dvojnásobek. Platit se mi to opravdu nechce,
protože tomu jejich ručnímu radárku nevěřím a myslím si,že jsem tolik nejel. Co s tím? Předem děkuji za jakoukoliv radu.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci:Překročení rychlosti při výjezdu z obce-Lovosice
« Odpověď #1 kdy: 27 Května 2017, 20:28:17 »

Počkejte až něco pošlou a zatím studujte. Skoro vše už se tu řešilo a opakovat se tu nikdo nebude :-D
IP zaznamenána

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 142
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci:Překročení rychlosti při výjezdu z obce-Lovosice
« Odpověď #2 kdy: 27 Května 2017, 21:52:50 »

Zkuste tak nějak blíž upřesnit, který úsek měřili. Zatím se na to alespoň můžeme podívat, abychom mohli vyhodnotit, kolik matek s kočárky jste Vy pyráte přejel… :)
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci:Překročení rychlosti při výjezdu z obce-Lovosice
« Odpověď #3 kdy: 27 Května 2017, 22:22:43 »

Teď máte čas než vám něco přijde, do té doby si můžete zjistit kde mají určený místa k měření od PČR.
IP zaznamenána

Čaba Čabovič

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci:Překročení rychlosti při výjezdu z obce-Lovosice
« Odpověď #4 kdy: 28 Května 2017, 09:11:18 »

Počkejte až něco pošlou a zatím studujte. Skoro vše už se tu řešilo a opakovat se tu nikdo nebude :-D
Jsem tu nováček,tak se tu zatím rozkoukávám,ale děkuji,pořádně si to tady pročtu
IP zaznamenána

Čaba Čabovič

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci:Překročení rychlosti při výjezdu z obce-Lovosice
« Odpověď #5 kdy: 28 Května 2017, 09:23:06 »

Zkuste tak nějak blíž upřesnit, který úsek měřili. Zatím se na to alespoň můžeme podívat, abychom mohli vyhodnotit, kolik matek s kočárky jste Vy pyráte přejel… :)
V Lovosicích se moc nevyznám,ale jedná se o úsek,kdy vyjíždíte z Lovosic směr Litoměřice. Je tam taková blbá křižovatka,kde dáváte dvakrát přednost a potom je dlouhá rovinka kolem chemičky. Na začátku je malé parkoviště a tam byli ty měšťáci zašitý. Když na mě vyběhl zpoza keře,tak mě tak zaskočil,že jsem ani nezaregistroval,že je to měšťák,kdyby ano,tak ani nezastavím. Ne, že bych byl nějaký pirát,ale měšťák pro mě není autoritou a už vůbec ne policajt. Dokonce si řekl i o techničák,což si myslím,že na to nemá nárok. Nic jsem jim nepodepsal a nahrál jsem si je,abych měl případně něco v ruce.
IP zaznamenána

Čaba Čabovič

  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci:Překročení rychlosti při výjezdu z obce-Lovosice
« Odpověď #6 kdy: 28 Května 2017, 09:38:17 »

Teď máte čas než vám něco přijde, do té doby si můžete zjistit kde mají určený místa k měření od PČR.
A jak to zjistím? Děkuji
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci:Překročení rychlosti při výjezdu z obce-Lovosice
« Odpověď #7 kdy: 28 Května 2017, 09:42:35 »

Hledejte zkratku InfZ
IP zaznamenána

Rod

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:Měšťáci:Překročení rychlosti při výjezdu z obce-Lovosice
« Odpověď #8 kdy: 28 Května 2017, 15:51:12 »

Dokonce si řekl i o techničák,což si myslím,že na to nemá nárok.

Pokud je techničákem mylšen "malý techničák" - osvědčení o registraci vozidla (a opice byla ve stejnokroji), tak nárok bohužel má, 361/2000 Sb., § 6, odst. 7 a 8:

Citace
(7) Řidič motorového vozidla musí mít při řízení u sebe
a) řidičský průkaz,
b) osvědčení o registraci vozidla podle zvláštního právního předpisu2),
c) [...]
d) [...]

(8) Řidič motorového vozidla je povinen předložit doklady podle odstavce 7 na výzvu policisty, vojenského policisty, strážníka obecní policie ve stejnokroji nebo celníka ve stejnokroji ke kontrole.
IP zaznamenána