30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zábor veřejného prostranství - kamerový záznam?  (Přečteno 3254 krát)

Am

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Zábor veřejného prostranství - kamerový záznam?
« kdy: 02 Června 2017, 12:25:04 »

Zdravím, dostal jsem v metropoli jednoho policjeního státu lísteček k podání vysvětlení za neoprávněný zábor.
Pozemek je města, zábor dle jejich definic je to jasně, mám to vyfoceno.

Platí tedy postup, nereagovat na lístek, až na výzvu poštou provozovateli, odmítnout vysvětelní s odkazem na paragraf 60, dokud to neodloží s důkazní nouzí?

Jediné z čeho mám strach, tak že v okolí "řidiče vozu" zaznamenala určitě kamera, myslíte, že to někdy budou vytahovat jako důkaz? Respektive na dané místo, kde bylo parkováno vidět není, jen tam řidič projížděl.

A máte někdo zkušenost s tím, jakou pokutu za to dávají, kdybych vysvětlení podal? Díky
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:Zábor veřejného prostranství - kamerový záznam?
« Odpověď #1 kdy: 02 Června 2017, 13:14:28 »

Až něco pošlou od města, tak se ozvěte. S fízlama se nebavte a nikam nechoďte.

Kamera zaznamenala, že někdo vystoupil. Ovšem pokud vystupující na kameru neukázal občanku, kterou si oni nazvětšovali, tak se asi nezjistí, kdo to byl.
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Zábor veřejného prostranství - kamerový záznam?
« Odpověď #2 kdy: 02 Června 2017, 13:33:20 »

Navic zabor neni sprdelizovatelny. A ztrata uradu, kdyz urednik zbytecne marni cas shanenim dukazu, je vysoka, takze na nejake hledani kamerovych zaznamu se urednik tak maximalne vysere.
IP zaznamenána

awake

  • Příspěvků: 59
    • Zobrazit profil
Re:Zábor veřejného prostranství - kamerový záznam?
« Odpověď #3 kdy: 05 Června 2017, 13:33:49 »

Kdyžtak mě někdo opravte, ale mám za to, že aby z kamerového záznamu prokázali, kdo byl řidičem, pak by museli mít znalečák.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Zábor veřejného prostranství - kamerový záznam?
« Odpověď #4 kdy: 05 Června 2017, 13:57:37 »

Kdyžtak mě někdo opravte, ale mám za to, že aby z kamerového záznamu prokázali, kdo byl řidičem, pak by museli mít znalečák.

Ano a od určité (ne)kvality záznamu ještě znalce s křišťálovou koulí.....
IP zaznamenána