30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Ohrozil auto s expartnerkou a tříletým synem. Nevybržďoval jsem, řekl soudu  (Přečteno 4422 krát)

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Chování řidiče dodávky nebudu hodnotit, ale docela si umím představit např. situaci, kdy si expřítelkyně s novým nabíječem odvezli syna ve střídavé péči v rozporu s tím, jaká byla dohoda a tatínka chytl rapl. Znám tyhle věci bohužel z vlastní zkušenosti a vím, co ženská občas dovede dělat za naschvály (odlet na dovolenou k moři s novým přítelem a s mým dítětem, přičemž mi nakecala, že jedou do Německa a já následně 5 dnů netušil, kde mé dítě je).

Pokud jde o vybržďování, vidím tam vytrvalou snahu to, aby vybržďované auto sjelo a zastavilo. Že to řidič neudělal a zbytečně celou situaci protahoval, svědčí o tom, že je to také pěkný blb. Nebo jen záměrně natáčeli materiál k soudu, aby tatínka potopili.

V článku je poměrně dost zmatek, tvrzení, že z auta něco vylétlo a rozbilo u dodávky sklo - pokud je to pravda, je to zcela jistě doložitelné. Pak tvrzení vybržďovaného „Vnímal jsem to tak, že chce způsobit nehodu. Šlo mu jenom o to nás vybourat“ což je imho blbost. "mírně zvýšené rysy hystrionství a je impulzivní" ... to může za jistých okolností pasovat na kohokoliv, atd.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

...Nebo jen záměrně natáčeli materiál k soudu, aby tatínka potopili.

Taky bych to tak viděl.....
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Tak na dálnici podobné chování prostě nepatří. Navzájem ať po sobě klidně střílejí ostrými, ale nebyli tam sami.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Tak na dálnici podobné chování prostě nepatří. Navzájem ať po sobě klidně střílejí ostrými, ale nebyli tam sami.

O tom žádná. Ale jsem to za jistých okolností schopen pochopit. Ne omlouvat.... "vybržďovaný" to mohl utnout x-krát, kdyby sjel z dálnice, nebo na pumpu. Což bych na jeho místě udělal (nebo bych prostě ujel). Třeba se ale bál, že dostane po zásluze na budku, kdo ví.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Já bych taky zůstal na dálnici. Nestojí mi za to někam sjíždět. Ono to souvisí i faktem, že kdyby mě zablokoval, vystoupil a šel po mě a já ho třeba odstřelil, tak je zjevné že jsem nic nehrotil a nesnažil se konflikt eskalovat někde bokem.
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Tak nebylo to hezký ale vidím tam max. nějaký přestupky ale určitě ne trestnej čin, maximálně nebezpečný vyhrožování když řikal že to do nich napálí. To by mohl jít do tepláků každej kdo vám to pošle do levýho a vy musíte prudce na brzdy.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Tak nebylo to hezký ale vidím tam max. nějaký přestupky ale určitě ne trestnej čin, maximálně nebezpečný vyhrožování když řikal že to do nich napálí. To by mohl jít do tepláků každej kdo vám to pošle do levýho a vy musíte prudce na brzdy.

Nebezpečné vyhrožování neprokážou, pokud si ten hovor expřítulka nenahrávala, resp. pokud nahrávala a ta slova nepadla.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Já bych taky zůstal na dálnici. Nestojí mi za to někam sjíždět. Ono to souvisí i faktem, že kdyby mě zablokoval, vystoupil a šel po mě a já ho třeba odstřelil, tak je zjevné že jsem nic nehrotil a nesnažil se konflikt eskalovat někde bokem.

Tak předpokládám, že oba pánové - sokové se znali. Vybržďovaný řidič se mi nezdál nějak zásadně vytočený (kdyby tohle dělal někdo mně, byl by zvuk videa pííp-pííp-pííp... pls šlápnul bych na to a zmizel), on prostě na tu hru přistoupil a 10 minut se tam plácal. Zapnutý rádio, pohoda, filmujem, ženská taky docela klidná, pokud jde o hlas. Žádnej hysterák....
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Tak nebylo to hezký ale vidím tam max. nějaký přestupky ale určitě ne trestnej čin, maximálně nebezpečný vyhrožování když řikal že to do nich napálí. To by mohl jít do tepláků každej kdo vám to pošle do levýho a vy musíte prudce na brzdy.

Tak soudce měl asi stejný názor jako já

http://zpravy.idnes.cz/vybrzdovani-dalnice-otec-auto-s-byvalou-partnerkou-a-synem-d1-ptb-/krimi.aspx?c=A171004_104806_krimi_jkk

Muž původně čelil obžalobě z pokusu o těžké ublížení na zdraví a z pokusu o poškození cizí věci, za což mu hrozilo pět až dvanáct let vězení. S takovou právní kvalifikací však pražský městský soud nesouhlasil. Jelikož během incidentu na silnici obžalovaný hrozil telefonicky expartnerce, že „to do nich napálí“, vyhodnotil jeho konání jako přečin nebezpečného vyhrožování.

Dle mého správné rozhodnutí ale veřejnost si zase žádá dle diskuse doživotní zákaz řízení, práce v kamenolomu o chlebu a vodě a obvinění z obecného ohrožení, ty největší ultrakomouši by žádáli obnovu trestu smrti
« Poslední změna: 04 Října 2017, 18:45:29 od t4455 »
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Tak nebylo to hezký ale vidím tam max. nějaký přestupky ale určitě ne trestnej čin, maximálně nebezpečný vyhrožování když řikal že to do nich napálí. To by mohl jít do tepláků každej kdo vám to pošle do levýho a vy musíte prudce na brzdy.

Tak soudce měl asi stejný názor jako já

http://zpravy.idnes.cz/vybrzdovani-dalnice-otec-auto-s-byvalou-partnerkou-a-synem-d1-ptb-/krimi.aspx?c=A171004_104806_krimi_jkk

Muž původně čelil obžalobě z pokusu o těžké ublížení na zdraví a z pokusu o poškození cizí věci, za což mu hrozilo pět až dvanáct let vězení. S takovou právní kvalifikací však pražský městský soud nesouhlasil. Jelikož během incidentu na silnici obžalovaný hrozil telefonicky expartnerce, že „to do nich napálí“, vyhodnotil jeho konání jako přečin nebezpečného vyhrožování.

Dle mého správné rozhodnutí ale veřejnost si zase žádá dle diskuse doživotní zákaz řízení, práce v kamenolomu o chlebu a vodě a obvinění z obecného ohrožení, ty největší ultrakomouši by žádáli obnovu trestu smrti

To nebezpečné vyhrožování si ta ženská patrně vymyslela, pokud to neměla nahrané. Její nový napichovač jí to možná potvrdil a soud tomu mohl uvěřit. Osobně bych se na místě odvolal, pokud by neexistovalo audio.
« Poslední změna: 04 Října 2017, 20:32:26 od Otto »
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Mondeo řídil nevlastní dědeček tříletého syna obžalovaného, profesionální řidič.

Zdroj: http://www.denik.cz/krimi/za-vybrzdovani-auta-s-malym-synem-dostal-otec-podmineny-trest-20171004.html
IP zaznamenána