30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Muž nadýchal po nealkoholických pivech. Výpověď z práce soudy neuznaly  (Přečteno 5673 krát)

smg465

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil

Naštěstí zaměstnavatelé nemají ponětí o tom, jak správně měřit a z druhé strany, naštěstí zaměstnanci netuší, jak se mohou bránit.
IP zaznamenána

Behemot

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 653
    • Zobrazit profil
    • HW World

Jj, přišla na to řeč v předmětu „ekonomika“ nebo jak se ta píčovina menuje. Ty sračky co maj v hlavách…hlavně že tam bylo jako obvykle pár polovičních právníků - znaj všechny práva, ale žádný povinnosti :D No jen mě to utvrdilo, že srát na to je dobrá věc (nechápu co to kurva mezi odbornejma předmětama dělá), a že v tédle zemi, vyjma pokud nebude opravdu žádné zbytí, nechci být ani zaměstnanec, ani zaměstnavatel.
IP zaznamenána
STICKERS-CZ - nekonformní samolepky a placky

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

a že v tédle zemi, vyjma pokud nebude opravdu žádné zbytí, nechci být ani zaměstnanec, ani zaměstnavatel.

Sám jsem rád, že cca 12 let už nejsem ani jeden z nich. Sice je to občas boj, uživit se, ale čistě můj boj.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

a že v tédle zemi, vyjma pokud nebude opravdu žádné zbytí, nechci být ani zaměstnanec, ani zaměstnavatel.
Sám jsem rád, že cca 12 let už nejsem ani jeden z nich. Sice je to občas boj, uživit se, ale čistě můj boj.

Vlastně je to vítězství marxismu-leninismu, neb potencionální kapitalista se bojí zaměstnávat a tím vykořisťovat zaměstnance...... ???
IP zaznamenána

enzym

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 2 091
    • Zobrazit profil

Taková třídní schíza^2, sám sobě buržoustem i dělňasem, vykořisťovatelem i vykořisťovaným.
IP zaznamenána
Varování: pokud jsou v příspěvku rady a názory k procesním postupům a taktikám, berte je s velkou rezervou. Jsem technik.

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

Taková třídní schíza^2, sám sobě buržoustem i dělňasem, vykořisťovatelem i vykořisťovaným.

tak tak...a že se sám na sobě neštítím žádného zvěrstva  ;D
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil

Me trochu rozplakala picka nize - ve skutecnosti by ridic mel v krvi 0.11, cili 0 a nahodnou hodnotu z detektoru pralinek 0.31 by rozbil kazdy zdatnejsi argumentator..

Citace
    „Paradoxní je, že kdyby naměřili 0,32 promile řidiči, vedlo by to k nejvážnějším sankcím včetně zákazu činnosti. Názor, jejž teď vyslovily soudy, fakticky vede ke schvalování toho, aby určitá míra ovlivnění alkoholem na pracovišti byla tolerována,“ diví se expertka na pracovní právo Nataša Randlová.
IP zaznamenána

Otto

  • Příspěvků: 1 333
    • Zobrazit profil

Nulovou toleranci nelze použít. Výpověď za 0,23 promile definitivně neplatí
https://www.novinky.cz/domaci/438272-nulovou-toleranci-nelze-pouzit-vypoved-za-0-23-promile-definitivne-neplati.html

IP zaznamenána