30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Rychlost od městské policie Brno  (Přečteno 13751 krát)

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost od městské policie Brno
« Odpověď #15 kdy: 02 Září 2015, 17:47:50 »

Dafikk není silný v kramflecích, protože zvedá hlavu poprvé. Tak ho povzbuďme, ať mu tak zůstane.

Prostě dafikku MP nebo správní orgán bude vědět jen to, že někdo udělal přestupek, ale pokud se jim nikdo dobrovolně nepřizná a nebylo měřeno automatizovaným systémem, tak to musí shodit ze stolu.
Jako majitel máte povinnost vědět kdo řídil, ale nemáte povinost to komukoli sdělit. Zvlášť kdyby to byla třeba tchýně.  :)
IP zaznamenána

zodiiac

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost od městské policie Brno
« Odpověď #16 kdy: 02 Září 2015, 20:04:02 »

No já jsem byl řidič,tak asi já. Pozvou si mě,tam mě vše řeknou a ukážou. Pokud jim sdělím že řídil někdo jiný,tak stejně ta pokuta zůstane na mě,protože časem zjistí,že nikdo jiný nebyl. Já nejsem právník,abych se se něma mohl dohadovat a kličkovat mezi zákonama a vyhláškama.

Dafiku, plně se ztotožnuju s kverulantem a rád bych ti v tom udělal pořádek. Ty nebudeš kličkovat a už vůbec se s někým dohadovat. ty zcela legálně a správně využiješ svýho práva odepřít výpověď. Tu hlášku s kličkováním vymysleli uřední a televizní buzny, protože jim to právo velice leží v žaludku a brání jim svévolně si vykládat zákon,  jak by oni chtěli a jak se jim zlíbí.
IP zaznamenána

e-m

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 254
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost od městské policie Brno
« Odpověď #17 kdy: 03 Září 2015, 09:46:27 »

Je třeba se samozřejmě připravit na variantu, že policajt bude lhát a snažit se Vás k výpovědi jakýmkoli způsobem donutit.

Na to je jednoduchý lék -- před podáním vysvětlení sdělit, že si jej budete nahrávat (máte na to právo a nenechte se přesvědčit o opaku).
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost od městské policie Brno
« Odpověď #18 kdy: 03 Září 2015, 10:33:12 »

Obávám se, že takovejhle dufíků je u nás bohužel celá řádka...
IP zaznamenána

dafikk

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:Rychlost od městské policie Brno
« Odpověď #19 kdy: 07 Září 2015, 18:02:23 »

Děkuji za povzbuzení těm,co si vzpomněli když to i oni měli "poprvé".
Už to mám vyřešeno přes známého. Nechci to tady pitvat,abych někomu nenadělal problémy,protože tato stránka určitě bude filtrovaná úřady. Ale de facto to asi skončí tak,jak jste mě radili,jen to bude ještě s dohledem známého.
Pokud by to mělo přece jen pokračování,tak zde budu volat Hilfe  ;D
Já jsem ale pechfógl,takže nebude dlouho trvat a určitě vám tady zase napíšu o jiném přestupku. V poslední době se to na mě sype odevšad.
Držím všem palce,ať to vždy dotáhnou do zdárného konce.
IP zaznamenána