30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Městská policie Čelákovice  (Přečteno 22716 krát)

fiki

  • Příspěvků: 47
    • Zobrazit profil
Re:Městská policie Čelákovice
« Odpověď #15 kdy: 25 Května 2017, 01:40:43 »

Jojo, potvrzuju, prakticky je neuvidíte dělat nic jinýho, než zevlovat u Benziny... Jeden čas ještě měli oblíbený místo na výpadovce na Brandýs, asi 20 metrů od značky konec obce, ale pak jsem je jednou vyfotil a dal to na městský fórum, jestli to těm šaškům z radnice přijde normální, teď už se tam tak neangažujou...
« Poslední změna: 25 Května 2017, 01:43:06 od fiki »
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Městská policie Čelákovice
« Odpověď #16 kdy: 28 Května 2017, 23:34:48 »

tak stále mají i oblíbenou výpadovku na Mochov a kde bych jim to snad i toleroval, tak vjezd do obce od Cís.kuchyně, kde opravdu měří před tím přechodem a bus zastávkou - a je to i dost daleko od značky a v zástavbě
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Městská policie Čelákovice
« Odpověď #17 kdy: 06 Června 2017, 19:21:17 »

jsem byl o víkendu s kamarádem na pivu
o nekouření tu debatovat nebudu, ale prováděl jsem drobnou osvětu a mimo jiné zmínil, že MP Čelákovice je už známa i zde
a tak mi kamarád slíbil, že něco donese
tak oskenováno a bavte se
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 889
    • Zobrazit profil
Re:Městská policie Čelákovice
« Odpověď #18 kdy: 07 Června 2017, 08:21:48 »

Nejvíce mne pobavillo respektive upoutalo že hlídka MP si povšimla muže jevícího znaky podnapilosti jdoucího k vozidlu a proto vyčkala za bukem zda uvedený muž opravdu pojede. Prostě a jednoduše zákeřnej xindl, kterej se ani netají s tím, že hlavním úkolem není udržet pořádek a chránit občany (protože to by přece muži zabránili vůbec odjet), ale co nejvíce občanů "nachytat" a perzekuovat pro skutečné či domělé přestupky.
Tímto posílám 3 x fuj fuj fuj Čelákovickým prasatům v uniformě MP

 
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Městská policie Čelákovice
« Odpověď #19 kdy: 07 Června 2017, 10:08:34 »

Lepší je jak uvědomnělý občan nahlásil týrané koně.. strážníci vyrazili do akce, ale pak si uvědomili že nepoznají týraného koně  :)
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Městská policie Čelákovice
« Odpověď #20 kdy: 10 Června 2017, 23:29:32 »

jak uvádí v tom inzerátu
patrně to bude to
"komplexní plnění...."
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Městská policie Čelákovice
« Odpověď #21 kdy: 11 Června 2017, 00:37:35 »

Pátrání po dítěti zní jako užitečná akce, MP prakticky jen zavolala PČR, ale dle popisu opravdu hned konali místo čumění, to se mi líbí. Plyn v domě je taky v pohodě, tam toho bonzáka celkem chápu, lepší než pak řešit mrtvýho souseda. Bordel ve vodě je taky lepší řešit dřív než se to rozšíří. Hezky se zamotali v tom alkoholu, čekali "stranou", ale zastavili ho kvůli stopce (protože nemůžou dělat kontrolní kontroly, je lepší si přestupek vymyslet).  ;D

Jak funguje to jejich varování přes SMS? To je nějaký spřátelený informátor co si všímá špatně zaparkovaných aut a posílá sms nebo jak to vlastně funguje? Na jejich stránkách jsem nic moc nenašel. A samozřejmě chápu, že zveřejnili jen ty společensky nejužitečnější případy (což se jim dle mého i celkem povedlo).
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 752
    • Zobrazit profil
Re:Městská policie Čelákovice
« Odpověď #22 kdy: 12 Června 2017, 22:41:27 »

uváděné číslo je dle předvolby klasický mobil, takže na něj asi lze odeslat sms

na pivu se s kamarádem uvidím v pátek, tak zkusím pozjišťovat
ale vzhledem k tomu, že jim říká "starostova soldateska" tak tu sms asi nezkoušel
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 198
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Městská policie Čelákovice
« Odpověď #23 kdy: 12 Června 2017, 23:00:29 »

Je to taky zprofanovane dilo, jako major zeman, ale sedi...
https://youtu.be/5t4SLN23IgQ?t=1079
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin