30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Neposkytnutí "košilky" u nahlížení  (Přečteno 4320 krát)

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Neposkytnutí "košilky" u nahlížení
« kdy: 10 Května 2017, 11:03:02 »

Dobrý den všem.
Když jsem byl nahlížet do spisu tak mi ouřednice zakázala nahlížet do vnitřní strany košilky kde byly nějaké záznamy. Má na to právo?

PS: Odkazovala se na to že tam jsou "interní informace" nebo tak něco.
« Poslední změna: 10 Května 2017, 11:10:41 od Cecil »
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Neposkytnutí "košilky" u nahlížení
« Odpověď #1 kdy: 10 Května 2017, 11:11:34 »

Pokud to bylo součástí spisu, tak nemá. Ať už tam ale bylo cokoliv, tak pokud s tím nějak nebude v řízení operovat, je to, nepodaří-li se prokázat něco jiného, v zásadě vada, která nemohla mít vliv na správnost či zákonnost rozhodnutí. Takže je třeba zkusit nějak domyslet, co a proč se tak zuřivě snažila skrývat a jaký by to mohlo mít vliv (jestli tam např. nemohl být nějaký nezákonný pokyn k tomu, jakým způsobem věc vyřídit atp.)
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:Neposkytnutí &quot;košilky&quot; u nahlížení
« Odpověď #2 kdy: 10 Května 2017, 11:24:10 »

Ok, děkuji za info. Dnes tam asi zavítám neohlašeně znovu. Naposledy mě ještě dostala tím že se se mnou hádala o tom jestli ji nahrávám (což jsem zrovna nenahrával) tak teď zkusím vybalit kameru...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Neposkytnutí &quot;košilky&quot; u nahlížení
« Odpověď #3 kdy: 10 Května 2017, 12:10:26 »

Ok, děkuji za info. Dnes tam asi zavítám neohlašeně znovu. Naposledy mě ještě dostala tím že se se mnou hádala o tom jestli ji nahrávám (což jsem zrovna nenahrával) tak teď zkusím vybalit kameru...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tam je zakaz, lze jen audio.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:Neposkytnutí &quot;košilky&quot; u nahlížení
« Odpověď #4 kdy: 10 Května 2017, 14:12:39 »

Tam je zakaz, lze jen audio.

Je to něčím doloženo? U správka právě není zakázáno video tak jsem myslel že u nahlížení by taky nemělo být zakázáno (pro osobní potřebu samozřejmě, ne kvůli uveřejňování). Nebo se pletu?
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 903
    • Zobrazit profil
Re:Neposkytnutí &quot;košilky&quot; u nahlížení
« Odpověď #5 kdy: 10 Května 2017, 14:40:41 »

... (což jsem zrovna nenahrával)...

což byla samozřejmě kardinální chyba

tak teď zkusím vybalit kameru...

Máte snad pocit, že tím, že vystupňujete konflikt něco získáte ? Nahrávejte raději jen skrytě audio. Šikovným chováním lze i vizuální záležitosti zdokumentovat audiem.
Např.: "...Dobrý den, jsem Josef Novák....pardon přeslechl jsem Vaše jméno...."  ...a protějšek se nám sám hezky identifikuje
"Tady na těch deskách vidím napsáno 1500Kč to znamená že máte nějaký pokyn mi dát takovouto pokutu ?... Vy přece nesmíte předjímat výsledek řízení" .... a protějšek začne vysvětlovat že to znamená něco jiného ovšem tím nám potvrdí, že to tam je napsáno.

Připravte a rozmyslete si doma takové pasti a oni se do některé třeba chytí....

Prostě předhodit pěkný pas a doufat že si zavěsí vlastní gól....
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:Neposkytnutí "košilky" u nahlížení
« Odpověď #6 kdy: 10 Května 2017, 15:04:25 »

Spíš mi šlo s tou kamerou o vyprovokování k chybám. Ouřednice by z toho mohla být víc vystresována a nadělat víc chyb.

Minule mlela něco o tom že si nepřeje aby jsem ten záznam zveřejňoval, ale když jsem se jí zeptal jestli to může zopakovat protože jsem pořádně neslyšel a celkem to motala tak mi to nechtěla zopakovat.
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 315
    • Zobrazit profil
Re:Neposkytnutí "košilky" u nahlížení
« Odpověď #7 kdy: 10 Května 2017, 16:07:53 »

Nedávno se to tu řešilo, ostatně když si problematiku nahrávání úředních úkonů dáte do vyhledávače, tak vcelku snadno relevantní informace najdete. Není žádný jednoznačný zákaz videa a povolení audia (jakási konkrétní úprava existuje jen pro jednání soudu), ale rozhodně bych nezveřejňoval video (a i u toho audia bych si jiné použití než v souvislosti s daným řízením pořádně rozmyslel). A zcela prakticky bych pořizoval primárně audio, protože to v drtivé většině případů k danému účelu zcela postačuje - ovšem pokud by někde pro video byl důvod, neměl by tomu úředník bránit.
IP zaznamenána

Cecil

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 227
    • Zobrazit profil
Re:Neposkytnutí "košilky" u nahlížení
« Odpověď #8 kdy: 10 Května 2017, 16:10:59 »

Dík za odpověď - OT video / audio považuju za vyřešeno, nebylo to hlavní téma.
IP zaznamenána