30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Zpětné vrácení bodů  (Přečteno 14120 krát)

nesnasimfizly

  • Příspěvků: 122
    • Zobrazit profil
Re:Zpětné vrácení bodů
« Odpověď #15 kdy: 03 Května 2017, 16:25:31 »

chápu argument, že je to kamarád otce, ale i přes to uvést jako důvod to, že mě pás sere, mi nepřijde nejsofistikovanější :)
IP zaznamenána

torrente

  • Příspěvků: 78
    • Zobrazit profil
Re:Zpětné vrácení bodů
« Odpověď #16 kdy: 04 Května 2017, 01:24:17 »

chápu argument, že je to kamarád otce, ale i přes to uvést jako důvod to, že mě pás sere, mi nepřijde nejsofistikovanější :)

A právě proto jsem se ptal zakladatele tématu, jestli zná nějakej sofistikovanější způsob, jak to potvrzení získat.
Jinak já si už přesně nepamatuju, jak ta debata s doktorem na toto téma probíhala. On mi prostě řek, že on je pouhý praktický lékař a to potvrzení mi dát nemůže. Doporučoval mi kožní, abych tam chodil otravovat, že mám z bezpečnostního pásu vyrážky.
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:Zpětné vrácení bodů
« Odpověď #17 kdy: 04 Května 2017, 07:15:37 »

V první řadě je maximální upřímnost kontraproduktivní, pokud se nejedná o vlastního blízkého přítele. Ale nebojte se, s postupem let a dalšími nabranými životními zkušenostmi se to a ještě pár dalších věcí naučíte, mladý pane.  ;)

V principu nemám problém získat lékařské potvrzení o nemoci, ale protože moje česká praktická lékařka není mým osobním přítelem, pouze mi dlouhodobě vychází vstříc, nikdy bych jí neřekl že "chci nebo potřebuji být jen tak z plezíru" nemocen a aby mě kryla, až zmrd z úřadu nebo soudu zavolá a bude loudit diagnózu. Vždy mám horečku, kašel apod. a nepotřebuju neschopenku, neb jsem dobrák a nechci z vašeho zkurveného státu tahat peníze, ale stačí mi zůstat týden v posteli a stačí mi prostá omluvenka kvůli českým státním úřadům, podobně jako se vystavuje školákům... A vždy to šlo bez problémů. Když zmrd z úřadu aktivně telefonoval doktorce a ptal se na diagnózu a důvod, proč teda nemám vystavenu klasickou neschopenku, sama jej poslala do řiti.

Takže pokud bych sám tohleto řešil, asi bych použil nějaký alergen, po kterém by mi na konkrétních místech kůže zčervenala; chemických prostředků je v drogerii spousta na výběr. A potom šup k tomu známému doktorovi: hele vole, pane doktore, tohle mi dělaj pásy, nedá se to vydržet. Či pro filmové fajnšmekry: Mám vyrážku, doktore. Svědí to. - Ich habe einen Ausschlag, Herr Doktor. Es juckt.
« Poslední změna: 04 Května 2017, 07:21:17 od PVS »
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:Zpětné vrácení bodů
« Odpověď #18 kdy: 04 Května 2017, 10:46:31 »

V první řadě je maximální upřímnost kontraproduktivní, pokud se nejedná o vlastního blízkého přítele. Ale nebojte se, s postupem let a dalšími nabranými životními zkušenostmi se to a ještě pár dalších věcí naučíte, mladý pane.  ;)

No já myslím že tam bylo napsáno "dobrý přítel mého otce"  no já bych tedy na "dobrého přítele mého otce" také habaďůru nedělal a zeptal bych se ho na rovinu.

...asi bych použil nějaký alergen, po kterém by mi na konkrétních místech kůže zčervenala; chemických prostředků je v drogerii spousta na výběr. A potom šup k tomu známému doktorovi: hele vole, pane doktore, tohle mi dělaj pásy, nedá se to vydržet. Či pro filmové fajnšmekry: Mám vyrážku, doktore. Svědí to. - Ich habe einen Ausschlag, Herr Doktor. Es juckt.

No a ten by Vás jistě nejprve poslal na kožní a teprve na základě zprávy z kožního by řešil nějaké pásy.... :) Takže na rozdíl od torrente byste se holt musel pajcovat alergenem dvakrát :)
IP zaznamenána