30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Musí SO doručovat (i) na kontaktní adresu?  (Přečteno 13324 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Musí SO doručovat (i) na kontaktní adresu?
« Odpověď #15 kdy: 25 Dubna 2017, 22:27:14 »

Ten seznam není spolehlivý, neboť v nastavení DS je volba nezveřejnění v tomto seznamu.

Hledal jsem tuto volbu a nenašel - nasměrujete mne prosím ?
IP zaznamenána

Spocklw

  • Příspěvků: 102
    • Zobrazit profil
Re:Musí SO doručovat (i) na kontaktní adresu?
« Odpověď #16 kdy: 25 Dubna 2017, 22:33:13 »

Jde to jenom u schránek pro FO nepodnikající, u žádného jiného typu schránky to skrýt nejde.
IP zaznamenána

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil
Re:Musí SO doručovat (i) na kontaktní adresu?
« Odpověď #17 kdy: 25 Dubna 2017, 22:42:47 »

Hledal jsem tuto volbu a nenašel - nasměrujete mne prosím ?

Vcera jsem to vypinal, a funguje to skoro on-line (vecer jsem to vypnul, rano uz jsem v seznamu nebyl), takze aktualizace minimalne pres noc.

Prihlasit do datove schranky/prejit na dorucene zpravy/pak jsou tam 3 "Tlacitka" :
Zpravy, Overeni datove zpravy, Nastaveni

Zvolit Nastaveni, ukazou se 3 sloupce : Informace o schrance(plus linky pod tim), Prihlaseny uzivatel, Informace o schrance
Vpravo, pod temi informacemi o schrance je : ID schranky, typ schranky, Jmeno, Zverejneni v seznamu a tlacitko (Povoleno/Zakazano) - to je ono kyzene tlacitko.
Pod tim je tlacitko Povolit/Zakazat a pod tlacitkem je pocet zprav na strance.

To je ale DS SO, DS FO muze mozna vypadat jinak. Pokud byste to stale nemohl najit, nebo muj popis je nejasny, dodam  screenshot.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil
Re:Musí SO doručovat (i) na kontaktní adresu?
« Odpověď #18 kdy: 26 Dubna 2017, 01:12:06 »

Děkuji, našel jsem to a opravdu to je jen v DS FO, v DS PFO tato volba chybí. A defaultně je to nastaveno na "Zakázáno"
IP zaznamenána

Rod

  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:Musí SO doručovat (i) na kontaktní adresu?
« Odpověď #19 kdy: 26 Dubna 2017, 11:09:45 »

Číkus> Jestli SO na kontaktní adresu doručovat musí nebo nemusí nevím, navíc se jedná o jiný případ, než uvádíš... Ale poté, co jsem při jedné buzeraci ze strany PČR jako jediné uvedl kontaktní adresu (byl k tomu důvod) a požádal o postoupení do správního řízení, přišel mi pozdrav jak na kontaktní adresu, tak na adresu trvalého pobytu.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Musí SO doručovat (i) na kontaktní adresu?
« Odpověď #20 kdy: 26 Dubna 2017, 14:23:22 »

2M> Následně jej nabonzuje, uvede potřebné údaje ale i kontaktní adresu (nově zřízená schránka).

Potřebnými údaji myslím jméno, příjmení, datum narození, trvalé bydliště.

Aha.. ale asi nejde cizímu člověku změnit doručovací adresu jen když řeknu na úřadě že teď bydlí jinde.. to by mělo zneužití proti kterým jsou dopravní přestupky sranda..

Správně by asi úřad měl zkusit nejdřív doručovací adresu a když se mu to vrátí tak tu kterou udal provozovatel..

Ale i když by to teoreticky poslali na adresu udanou provozovatelem.. a z ní by někdo poslal přiznání.. tak se na to přijde nejpozději když začnou vymáhat pokutu.. to asi nebude trvat tak dlouho aby to nestihli překlopit na SprDel ještě před promlčením.. a kromě toho asi provozovatele bude vyšetřovat policie..
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:Musí SO doručovat (i) na kontaktní adresu?
« Odpověď #21 kdy: 26 Dubna 2017, 14:27:25 »

... a kromě toho asi provozovatele bude vyšetřovat policie..

Z toho si my, staří harcovníci, neděláme žádnou hlavu.  :)

S tím Humlem by se ale něco dělat mělo... v normální době bychom jej poslali na popraviště, dnes to tak snadno nejde, tak je potřeba vymyslet něco jiného...
IP zaznamenána