30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Hody hody doprovody, neberte mi moje body  (Přečteno 8014 krát)

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 677
    • Zobrazit profil
Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« kdy: 14 Dubna 2017, 11:58:14 »

Policejní prezident Tomáš Tuhý zveřejnil na Facebooku přání veselých Velikonoc. K fotografii přidal i koledu, která začíná: „Hody hody doprovody, neberte mi moje body,“ a je tak určena zejména řidičům. Policie totiž o svátcích nasadí na silnice na tři tisíce svých lidí. Zaměří se zejména na hlavní tahy a kritická místa.


http://zpravy.idnes.cz/tomas-tuhy-velikonoce-06a-/domaci.aspx?c=A170414_105121_domaci_cen#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main


Hned je mi lépe:)
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #1 kdy: 14 Dubna 2017, 12:53:12 »

To je ale zkurv...

Nehledě na to že body se "neberou" ale "udělujou" ale co chtít po tomhle klaunovi co jezdí kilem v Ostravě a je mu to u prdele.

Ale máme tu od Tomíka z Ostravy další soutěž
http://sejfer.cz
IP zaznamenána

PVS

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 338
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #2 kdy: 14 Dubna 2017, 13:46:50 »

Taky jsem to sem chtěl hodit, ale byl jsem předběhnut...  :)
Jak si pitomec dělá píár, ale se svým intelektem to zvládá asi jak dítě v mateřské škole. Komentáře v diskuzi jsou docela dobré.
IP zaznamenána

macoch

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 301
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #3 kdy: 14 Dubna 2017, 13:47:34 »

Jedu z Prahy do KV a už jsem narazil asi na tři hlídky. Jedna silnicni kontrola rovnou na dálnici, kde civilní Passat zastavil řidiče v odstavnem pruhu. Pustili sice diskotéku, ale vzhledem komu, že ji nemají na nejvyšším bodu karoserie, jak předpokládá předpis, není přes zastavene auto vidět a je to nebezpečné
IP zaznamenána

signoflife

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 362
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #4 kdy: 14 Dubna 2017, 20:44:58 »

jj, dneska chytali na nebezpečné 50 mezi poli na 4 proudovce v Chuchli. Teda, pomáhali a chránili.
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #5 kdy: 14 Dubna 2017, 23:44:03 »

Jedu z Prahy do KV a už jsem narazil asi na tři hlídky. Jedna silnicni kontrola rovnou na dálnici, kde civilní Passat zastavil řidiče v odstavnem pruhu. Pustili sice diskotéku, ale vzhledem komu, že ji nemají na nejvyšším bodu karoserie, jak předpokládá předpis, není přes zastavene auto vidět a je to nebezpečné

Tohle mě přesně taky trápí. No spíš mě to sere! Oni smějí nechat v odstavným pruhu na dálnici auto za sebou?
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #6 kdy: 15 Dubna 2017, 10:14:05 »

Tohle mě přesně taky trápí. No spíš mě to sere! Oni smějí nechat v odstavným pruhu na dálnici auto za sebou?

Můžou, ale většinou není problém když je požádáš o přesun na první sjezd protože máš strach. Ti inteligentnější tam odvádí rovnou.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #7 kdy: 15 Dubna 2017, 10:56:44 »

Můžou, ale většinou není problém když je požádáš o přesun na první sjezd protože máš strach. Ti inteligentnější tam odvádí rovnou.

Mockrat jsem byl staven v DE na dalnici a vzdy me svedli bud na benzinku, parkoviste nebo na sjezd z dalnice a pak perlustrovali na bezpecnem a prehlednem miste. Po kontrole me vzdy(!) navedli na privedec na dalnici ve smeru kam jsem jel, v pripade, ze misto kontroly lezelo mimo dalnici. Proc se toto nedeje i u nas ptam se?!

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #8 kdy: 15 Dubna 2017, 13:49:43 »

Taky dneska staveli na extremne nebezpecnem miste na Plzenske ulici v Ostrave ve smeru do centra.. https://mapy.cz/s/1yT9c
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #9 kdy: 17 Dubna 2017, 19:51:23 »

Plzeňská v OV byla jejich oblíbená (ale už tam dlouho nejezdím). Dnes na trase Trenčín-Ostrava jsem zaregistroval pouze jednu hlídku (Vlárská, Brumov-Bylnice) a ještě v protisměru - https://mapy.cz/s/1zac7
IP zaznamenána

smg465

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 147
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #10 kdy: 17 Dubna 2017, 20:56:22 »

Za celý prodloužený víkend jsem nepotkal ani jednu hlídku, denně najeto 80-100 km.
IP zaznamenána

jvms

  • Příspěvků: 192
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #11 kdy: 17 Dubna 2017, 21:01:35 »

Taky dneska staveli na extremne nebezpecnem miste na Plzenske ulici v Ostrave ve smeru do centra.. https://mapy.cz/s/1yT9c

Kurna, jel jsem okolo, ale ne primo tam. Skoda. Mohlo byt veselo. Jinak dnes po Oce asi 20 km bez hlidky. A to jsem se tak tesil. Mel jsem spoooouuuustu casu...  ;D (manzelka chtela mit klid  ::))
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #12 kdy: 17 Dubna 2017, 21:35:50 »

Já viděl fízlaut spoustu, ale aktivita žádná. Těší mě, že jim, alespoň u nás, celej den prochcalo.
IP zaznamenána

paty

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 636
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #13 kdy: 17 Dubna 2017, 23:18:47 »

Já jich taky viděl. V televizi se stále mluvilo o kontrolách alka za volantem, místo toho v tom chcanci to bylo asi 3x "Ka radar, píp píp píp" na 30 km. Top reakce hlídky byla u hlášení "Laser zpředu píp píp píp", kde hlídka střídavě zděšeně koukala po vozidlu a jejich měřícím instrumentu na palubní desce. Asi zachytili nějaké hlášení mimozemšťanů v kosmické energii  ;D ;D Kontrola alkoholu žádná.
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:Hody hody doprovody, neberte mi moje body
« Odpověď #14 kdy: 17 Dubna 2017, 23:37:12 »

...
Hmm, já projel půlku nádrže a všude chytali bez radarů. Ani laser, ani ramer, nic. Kurvy.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.