30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: D opravně znalostní soutěž - ostravský magistrát  (Přečteno 3338 krát)

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
D opravně znalostní soutěž - ostravský magistrát
« kdy: 05 Dubna 2017, 09:10:05 »

Vzhledem k tématu tohoto fóra, se jistě všichni zúčastníte.

http://www.ostrava.cz/cs/urad/magistrat/odbory-magistratu/odbor-dopravy/oddeleni-silnic-mostu-rozvoje-a-organizace-dopravy/dopravne-znalostni-soutez-2016/pravidlaDZS2017.pdf

Jen budete muset uvést správnou ostravskou adresu. To i přesto, že diskriminace na základě trvalého pobytu orgány je poměrně častá (italské Benátky, Varšava, Bratislava, Dunajská Streda) a (v drtivé většině případů) nelegální.
IP zaznamenána

vvvvvv

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 075
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

gw

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 328
    • Zobrazit profil
Re:D opravně znalostní soutěž - ostravský magistrát
« Odpověď #2 kdy: 05 Dubna 2017, 09:58:02 »

Ovsem ty otazky, to je vec - chybi mi tam akorat nejaka dedikace. To prece nemohlo napadnout jen tak nekoho, ze tohle udela za penize mesta bez toho, aby jim na to spadla nejaka dotace :-))
Ta diskriminacni pravidla mi pripomnela, ze musim skocit na urad si vratit TP zpet do OV..
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
Re:D opravně znalostní soutěž - ostravský magistrát
« Odpověď #3 kdy: 05 Dubna 2017, 11:29:42 »

Mě se nad tím nechce přemýšlet a nebo to hledat.Kdyby to někdo vyřešil,napište sem výsledky. Odešlu to a když vyhraju, věnuji to OSBID :)
IP zaznamenána

mungo

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 234
    • Zobrazit profil
Re:D opravně znalostní soutěž - ostravský magistrát
« Odpověď #4 kdy: 05 Dubna 2017, 14:49:41 »

Nějak mi ty ceny nezapadají do celkové filozofie. Co má co tablet dělat s bezpečností dopravy? Soudruzi by se měli polepšit, správně by to bylo zhruba takhle:

1) kolo ("jen" za 10 000,- takže spíš za trest, jako ten notebook)
2) kamera (ok, aspoň se s ní dají bonzovat přestupky, navíc šmíráků není nikdy dost)
3) koloběžka
4) tříkolka (a co děti, pomyslel někdo z vás na děti?)
5-10) reflexní páska na ruku

Jen aby to spíš nedopadlo jako v Cimrmanovi: pochválí si svoje vlastní odpovědní archy a podělí se o ceny :D
IP zaznamenána

xmartjan

  • Příspěvků: 115
    • Zobrazit profil
Re:D opravně znalostní soutěž - ostravský magistrát
« Odpověď #5 kdy: 08 Dubna 2017, 09:41:05 »

Jdu napsat ombudsmance, že se cítím diskriminován postupem úřadu, že bych se rád soutěže zúčastnil a nemohu:)
IP zaznamenána