30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jsme jako bílé krvinky, dáváme systém do pořádku, říká nestor strážníků  (Přečteno 4771 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 200
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

HelmMuth

  • Příspěvků: 289
  • You're never wrong to do the right thing
    • Zobrazit profil

Začínali jste ovšem vysloveně jako pořádková služba. Bez uniformy a beze zbraně. Kdy jste dostal svou první pistoli?
V únoru 1992, kdy se vyřídil hromadný zbrojní průkaz a my nastoupili do smíšených hlídek se státní policií. Sloužili jsme hlavně v nočních hlídkách. A tehdy poprvé jsem u městské policie měl zbraň. Ale na vojně jsem prošel jako každý střeleckým výcvikem.
Zdroj: http://vary.idnes.cz/rozhovor-straznik-robert-churan-mestska-policie-karlovy-vary-p7o-/vary-zpravy.aspx?c=A170327_2315035_vary-zpravy_ba

.....a řidičák sice nemám, ale na vojně jsem jednou řídil ožralý V3S... :D
Qualifikovaní to střelci...
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil

Tohle je typická ukázka polozmrda kterej to moc prožívá, vyžívá se v tom a je tím nebezpečnej
"Chytit pachatele při činu je vždy ohromný zážitek. To je to koření naší práce."
To mluví za vše

Přesnej opak tohodle slušnýho pána
http://usti.idnes.cz/rozhovor-mf-dnes-se-straznikem-tomasem-rotbauerem-f80-/usti-zpravy.aspx?c=A170128_2302171_olomouc-zpravy_vac2
IP zaznamenána

RIK

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 391
    • Zobrazit profil


Lymfocyt zapomel na autoimunitni onemocneni, ktereho se stal soucasti...

Přesně autoimunitní reakce me napadlo při čtení titulku a je to to, co u nás práce MP a PCR pripomina, chtel jsem to napsat, byl jste rychlejsi.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 890
    • Zobrazit profil

A já si myslel, že bílý krvinky jsou v zásadě hnis...a vono neé voni to vopičáci :)
IP zaznamenána