30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci  (Přečteno 29561 krát)

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #15 kdy: 22 Října 2017, 14:56:47 »

Opět Vás zdravím.
V poslední den jsem podal odpor proti příkazu. Úředník magistrátu byl poměrně rychlý a za týden jsem měl na poště dopis. Vyzvednutý v poslední den na poště. Obsahuje předvolání k ústnímu jednání, viz. příloha.
Co teď? Omluvit se? Zažádat o spis?
Děkuji.
Sudaler
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #16 kdy: 22 Října 2017, 19:14:00 »

Takže zítra povinně na úřad, zajistěte si spis, anonymizujte a nahrajte. Pak se dá z toho udělat nějaká obhajoba při ústním jednání, případně i výslech policitů
IP zaznamenána

mrfelix

  • Příspěvků: 178
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #17 kdy: 22 Října 2017, 20:31:00 »

Mimochodem, jak z tohohle poznat, jestli tam ti svědci budou nebo nebudou?
(sám jsem to měl stejně neurčité, pak tam svědci byli)
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #18 kdy: 22 Října 2017, 20:38:53 »

Z tohodle to nepoznáte. Každopádně zajistit spis a to nutně, co nejdřív. Pak můžete stavět obhajobu.
IP zaznamenána

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #19 kdy: 23 Října 2017, 20:26:28 »

Zdravím Vás pánové. V odkazu níže přikládám anonymizovaný spis, do kterého jsem byl dnes nahlédnout. Soubor je moc velký a nešel sem nahrát.
Úřednice toho pravděpodobně moc na práci nemá, neboť ihned po vyslovení mého jména věděla,že můj případ vede a spis přinesla.
Spis nejprve obsahoval korespondenci, kterou mne úřad obeslal a můj odpor, který jsem podal.
Dále již samotný spis přikládám.
Děkuji za nápady, o co obhajobu opřít. Zatím jsem se s žádným případem nedostal "tak daleko", takže je to má první zkušenost.

Sudaler
« Poslední změna: 24 Října 2017, 06:57:30 od Sudaler »
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #20 kdy: 23 Října 2017, 21:15:21 »

je na té fotce vidět radarový svazek ? ten plot vzadu měl určitě kovové sloupky :)
IP zaznamenána

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #21 kdy: 23 Října 2017, 21:22:45 »

Ano, plot má kovové sloupky a řetěz, viz. foto v příloze. Jen moc nechápu, k čemu by to mohlo být dobré?
Nevím, co myslíte radarovým svazkem?
IP zaznamenána

mala.panda

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 329
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #22 kdy: 23 Října 2017, 21:48:42 »

Oblast radarového svazku by měla být na fotce vyznačena, jsou to takové tenké čárky. Pakliže se v té oblasti nachází nějaké předměty, obzvláště kovové, může dojít k reflexi a měření je tedy neprůkazné. Viz návod k obsluze.
« Poslední změna: 23 Října 2017, 21:50:44 od mala.panda »
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #23 kdy: 23 Října 2017, 22:11:08 »

Oblast radarového svazku by měla být na fotce vyznačena, jsou to takové tenké čárky. Pakliže se v té oblasti nachází nějaké předměty, obzvláště kovové, může dojít k reflexi a měření je tedy neprůkazné. Viz návod k obsluze.

Ano, je tam fotografie a vozidlo je ÚPLNĚ mimo radarový svazek, takže bylo změřeno úplně něco jiného. V oblasti svazku jsou  nějaké stromy, kovové sloupky...
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #24 kdy: 23 Října 2017, 22:20:24 »

1. bych lepe anonymizoval, kody,qr kody, kraj, mesto apod.
2. neproskrtl jste fizlum kolonky v oznameni - mohli to modifikovat
3. kdyz fotite - fotte obsah-nebo to nasledne oriznete, ne okraje a staci JPG snizit kvalitu a rozliseni a mate najednou z fotky 3-5MB fotku co ma 0,5MB
4. za detail fotky radaru chvalim
5. nejak nevidim polohu radar. svazku, muzete ho nekde vyznacit cervenym krizem, kde ho vidite?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #25 kdy: 23 Října 2017, 22:47:50 »

Mesec má pravdu, vůz je zcela mimo radarový svazek, zkuste se inspirovat třeba zde.
IP zaznamenána

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #26 kdy: 24 Října 2017, 07:57:08 »

Pánové, velmi děkuji za Vaše připomínky a čas.
Níže přikládám lépe anonymizované a pouze podstatné.
2. neproskrtl jste fizlum kolonky v oznameni - mohli to modifikovat
Po sdělení skutečnosti, že jim oznámení nepodepíši, mi odmítli dát ho do ruky, když jsem žádal o možnost proškrtání a vyfocení. Odmítli mi jej i ukázat, což mám na videozáznamu a podal jsem na ně stížnost (smetena ze stolu a ještě mi přišla v podstatě výhružka trestním stíháním za falešné obvinění). Vše jsem zveřejnil v tomto vláknu.
5. nejak nevidim polohu radar. svazku, muzete ho nekde vyznacit cervenym krizem, kde ho vidite?
Abych pravdu řekl, nic takového na fotografii nevidím. Je možné, že to tam ty holiny vůbec nemají?
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 172
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #27 kdy: 24 Října 2017, 08:18:34 »

2. neproskrtl jste fizlum kolonky v oznameni - mohli to modifikovat
Po sdělení skutečnosti, že jim oznámení nepodepíši, mi odmítli dát ho do ruky, když jsem žádal o možnost proškrtání a vyfocení. Odmítli mi jej i ukázat, což mám na videozáznamu a podal jsem na ně stížnost (smetena ze stolu a ještě mi přišla v podstatě výhružka trestním stíháním za falešné obvinění). Vše jsem zveřejnil v tomto vláknu.
Potom pardon, nemam cas uz cist kompletni vlakno.
5. nejak nevidim polohu radar. svazku, muzete ho nekde vyznacit cervenym krizem, kde ho vidite?
Abych pravdu řekl, nic takového na fotografii nevidím. Je možné, že to tam ty holiny vůbec nemají?
Maji to obvykle v pdf, zazadejte urad o predani dukazni fotky v originalnim datovem formatu primo z radaru - provedeny export do pdf neni dukazem.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

Sudaler

  • OSBID
  • *
  • Příspěvků: 314
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #28 kdy: 24 Října 2017, 09:02:03 »


Maji to obvykle v pdf, zazadejte urad o predani dukazni fotky v originalnim datovem formatu primo z radaru - provedeny export do pdf neni dukazem.
[/quote]
Děkuji. Stačí tedy napsat dopis, že "žádám o předání důkazní fotky z radaru v originálním datovém formátu, a to co nejdříve vzhledem k datu předvolání k ústnímu jednání (30.10.)"?
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Protiprávní postup "civilní" octavie, údajně 62 km/h v obci
« Odpověď #29 kdy: 24 Října 2017, 10:56:50 »

Oblast radarového svazku je vyznačena těmi čárami nahoře a dole.
IP zaznamenána