30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Rakousko palubní kamera  (Přečteno 5943 krát)

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Rakousko palubní kamera
« kdy: 28 Června 2017, 16:00:48 »

Zdravíčko.

Možná se to tu již probíralo, nicméně nenašel jsem, bohužel relevantní odkaz. Když jsem pátral po netu, našel jsem minimálně ork staré informace a nevím, jestli se něco nezměnilo.

Rakousko a palubní kamery. Svého času proběhla informace, že jsou v Rakousku zakázané. Proběhla i slušná mediální masáž. Posléze jsem se dopátral informací, že nemsí natáčet, následně i informace, že natačet smím, ale nesmím zveřejňovat. Asi podobně jako u nás.

Nevíte někdo, jak je to aktuálně platné? Nerad bych si vyzkoušel prolomení komunikační bariery s Rakouskými placatými čepicemi. Na druhou stranu při cestě bez kamery jsem již poněkud nesvůj. Přeci jen jsem si na ní docela zvykl.

Děkuji za případné odpovědi :)
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Rakousko palubní kamera
« Odpověď #1 kdy: 28 Června 2017, 17:20:37 »

IP zaznamenána

Mates

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 683
    • Zobrazit profil
Re:Rakousko palubní kamera
« Odpověď #2 kdy: 29 Června 2017, 09:18:35 »

Však právě nevěřím a snažil jsem se hledat nějaké relevatní informace na MD CR, příápadně UAMK. Dle očekávání ani jedno nemá nic. Co jsem našel byly starší než rok. Váš je dokonce dva roky starý článek. A jelikžo situace na bojišti se mění každou hodinou, tak, jak jsem psal, bych se rád připravil dopředu.
IP zaznamenána