30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 14

Autor Téma: japonec - komplikace ? :-)  (Přečteno 212858 krát)

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #15 kdy: 25 Ledna 2014, 23:04:56 »

právě, z Prahy mi chodily dopisy rovnou s větou... a nemělo za následek dopravní nehodu ....
tak se jich vždy ptám jak to mohou vědět ? :-)

osobně ale Židlochovicím dávám stokoruňačku za větu "... už není osoba blízká...." tím mě odrovnali.

už si dělám ze čtvrtky Standův ksicht a v úterý jim to tam předvedu. Doufám, že mi ukážou a nechají ofotit důkazní materiál pak :-)
IP zaznamenána
Concorde

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #16 kdy: 26 Ledna 2014, 19:01:59 »

Teoreticky vzato by se přes MV dalo zjistit, zda citovaný Japonec v danou dobu pobýval v Schengenském prostoru. Z tohoto hlediska je určitě bezpečnější nějaký Rumun, Maďar, Fin apod. V každém případě mohou takto fabulovat, ale tomu se dá čelit nahlédnutím do spisu, jaké kroky v daném směru učinili. Dokonce by šlo asi podat stížnost pro nečinnost správního orgánu (na konrétní osobu) pokud ten dopis do Japonska nesesmolí.  :).
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #17 kdy: 26 Ledna 2014, 19:10:54 »

To uz jsem taky sam resil. Mi je uplne jedno jestli to byla osoba ktera mi ukazala doklady, jestli tady byla legalne ci nikoli. Mam pouze jednu povinnnost - znat identifikaci. Tecka. At mi prokazi ze to byl nekdo jiny. A to se jim nepodari.

Ten zakon je tak mizerny a deravy, uz proto ho mam v zadnici.
IP zaznamenána
Concorde

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #18 kdy: 26 Ledna 2014, 22:33:12 »

V každém případě mohou takto fabulovat, ale tomu se dá čelit nahlédnutím do spisu, jaké kroky v daném směru učinili.
Přesně tak. Řeším teď jednoho člověka, který uvedl jako řidiče Ukrajince, přičemž má kopii jeho pasu včetně povolení k trvalému pobytu v ČR (úřad o tom neví a dozví se to až v odvolání  :) ) A ve výzvě k zacálování uvedli, že "šetřením ve spolupráci s cizineckou policií bylo zjištěno, že osoba pod jménem XY v systému CIS nikde neprochází, tedy tato osoba neexistuje".
Samozřejmě koukám do spisu a tam po nějaké cizinecké policii není ani památky.

Závěr: Ty svině si to prostě vymyslely. Takže počítejte s tím, že vám klidně budou drze lhát do ksichtu.
IP zaznamenána

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #19 kdy: 27 Ledna 2014, 09:38:20 »

teda, ty Židlochovice jsou fakt hustý  ;D tudy budu jezdit maximálně 20km/h, tam se s pyrátama nemazlej  :o

ale určitě nějaký potentát z Židlochovic bude alarmaovat celou cizineckou policie, Europol, Interpol a schengenskou databázi aby zjistil, jestli tady dotyčný japonec skutečně pobýval  8)
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #20 kdy: 27 Ledna 2014, 10:15:35 »

možná proto chtěl překlad, prevít :-)
buď mě chtěl zavařit a nebo bez přeloženého nemůže zkontrolovat zda tu byl.

tak či tak jsem na něj zvědav, dneska to odesílám a nebojte, budu informovat o průběhu.
IP zaznamenána
Concorde

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
identifikace japonce
« Odpověď #21 kdy: 27 Ledna 2014, 13:27:50 »

kdo by měl zájem, tady je nekonečně mnoho japonců, lačnících po řízení vašeho vozidla :-)

https://www.google.cz/search?q=japanese+id+card&safe=off&rls=com.microsoft:cs-CZ:IE-Address&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=alDmUqePOcKJtQappIDIBg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1600&bih=752&dpr=1

chci tím spíš naznačit, že bude-li správní orgán chtít, co více mu mohu poskytnout než kopii občanky japonského piráta. Pro ty, co Japonec už nudí, verze s Číňanem

https://www.google.cz/search?q=chinese+id+card&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=WFHmUuDMFsPStQa3r4HgDw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1600&bih=752
« Poslední změna: 27 Ledna 2014, 13:31:00 od concorde »
IP zaznamenána
Concorde

jkraus222

  • Příspěvků: 1 025
    • Zobrazit profil
    • Nezaplatim.cz - ochrana před pokutami
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #22 kdy: 27 Ledna 2014, 14:15:27 »

Poslal bych jim rovnou i kopii OP, a to konkrétně tuto  ;D
http://www.stephen-t.com/Stick-Bin-Laden-on-the-back-of-your-travel-card.html
IP zaznamenána

mc

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #23 kdy: 28 Ledna 2014, 18:23:43 »

teda, ty Židlochovice jsou fakt hustý  ;D tudy budu jezdit maximálně 20km/h, tam se s pyrátama nemazlej  :o

ale určitě nějaký potentát z Židlochovic bude alarmaovat celou cizineckou policie, Europol, Interpol a schengenskou databázi aby zjistil, jestli tady dotyčný japonec skutečně pobýval  8)

To jsem zažil. Překvapilo mě vyvození závěru: Občan státu XX, který má vízovou povinnost s ČR nebyl držitelem víza v dané době = nebyl tady a je to podfuk. Přitom jsem nikde netvrdil, že je to občan státu XX, pouze že tam má adresu. Bohužel tento "drobný rozpor" nikoho nezajímal a prošlo to i soudy.
IP zaznamenána

Kuko28

  • Příspěvků: 203
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #24 kdy: 29 Ledna 2014, 09:11:19 »

a bylo to kvůli nějakému marginálnímu překročení rychlosti v nějaké vesničce na konci světa nebo kvůli něčemu závažnějšímu např. v Praze?
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #25 kdy: 29 Ledna 2014, 11:11:39 »

To by byl zajimavy vyvoj pripadu. Pak bych okamzite podal trestni oznameni na neznameho pachatele - protoze japonec mi ukazal falesne doklady a podvedl mne. Skoda nevznikla ale zpusobil mi potize u spravniho organu.

Az mi da stat do ruky tak mocny nastroj abych mohl kohokoli prolustrovat bez pochybnosti pak mne muze trestat za sprdel.

Navic ale jako na potvoru maji pujcena auta male dopravni nehody, takze na sprdel ani nedojde. Japonci a Cinani slouzi k obveseleni soudruhu na uradech :-)
IP zaznamenána
Concorde

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #26 kdy: 30 Ledna 2014, 12:00:34 »

Pane jo, to jsou ale buzeranti. Úplně z toho dýchá jezedácká atmosféra, autor byl určitě před sesmolením toho blábolu vykydat kravám.
Proč, oni to přece napsali "správně". Cílem přece nebylo zatěžovat občany vysvětlováním jejich práv, ale sdělit jim, ať nekecají a platí.
A že to celé je z principu špatně a je to de facto racketeering? Tak to snad víme už dlouho.
IP zaznamenána

concorde

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 404
  • V for Vendeta
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #27 kdy: 30 Ledna 2014, 12:59:17 »

No ano, ale nemuseli by se k tomu tak okate priznavat. Ale jak pravil mistni klasik, je to JZD :-)
IP zaznamenána
Concorde

garlic

  • Příspěvků: 20
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #28 kdy: 30 Ledna 2014, 16:07:10 »

teda, ty Židlochovice jsou fakt hustý  ;D tudy budu jezdit maximálně 20km/h, tam se s pyrátama nemazlej  :o

ale určitě nějaký potentát z Židlochovic bude alarmaovat celou cizineckou policie, Europol, Interpol a schengenskou databázi aby zjistil, jestli tady dotyčný japonec skutečně pobýval  8)

To jsem zažil. Překvapilo mě vyvození závěru: Občan státu XX, který má vízovou povinnost s ČR nebyl držitelem víza v dané době = nebyl tady a je to podfuk. Přitom jsem nikde netvrdil, že je to občan státu XX, pouze že tam má adresu. Bohužel tento "drobný rozpor" nikoho nezajímal a prošlo to i soudy.

I kdyby to byl občan toho státu, tak přeci skutečnost, že neměl vízum nemůže dokazovat zda byl na území ČR popř. zda řídil auto či nikoli. Nota bene provozovatel vozidla nemá povinnost zkoumat zda má řidič vozidla platné vízum.
IP zaznamenána

Luky

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
Re:japonec - komplikace ? :-)
« Odpověď #29 kdy: 30 Ledna 2014, 21:27:17 »

teda, ty Židlochovice jsou fakt hustý  ;D tudy budu jezdit maximálně 20km/h, tam se s pyrátama nemazlej  :o

ale určitě nějaký potentát z Židlochovic bude alarmaovat celou cizineckou policie, Europol, Interpol a schengenskou databázi aby zjistil, jestli tady dotyčný japonec skutečně pobýval  8)

To jsem zažil. Překvapilo mě vyvození závěru: Občan státu XX, který má vízovou povinnost s ČR nebyl držitelem víza v dané době = nebyl tady a je to podfuk. Přitom jsem nikde netvrdil, že je to občan státu XX, pouze že tam má adresu. Bohužel tento "drobný rozpor" nikoho nezajímal a prošlo to i soudy.

To vypadá na chybu advokáta. Byl bys ochotný poskytnout rozsudek?
IP zaznamenána
Stran: 1 [2] 3 4 ... 14