30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: alkohol 0.38 a 0.4  (Přečteno 27611 krát)

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #15 kdy: 18 Března 2017, 12:18:11 »

Tak ji budete mít vyfocenou a můžete v případném odvolání argumentovat manipulací se spisem. :-)
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #16 kdy: 18 Března 2017, 12:24:56 »

Nesprávně vedený spis zakládá podezření na účelovou manipulaci a následnou nepřezkoumatelnost.
Je to ale potřeba aktivně namítat - samotný fakt, že mají v soupisce bordel nepřezkoumatelnost nezakládá.
To zakládá až podezření na manipulaci, kdy nelze dohledat, kdo, kdy a co do spisu dal, nebo naopak vyňal.
IP zaznamenána

breta38

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #17 kdy: 18 Března 2017, 20:22:36 »

Pánové díky za vaše reakce nezbývá než navštívit úřad a spíš jsi vyžádat ještě jsem si všiml že ve výzvě k ústním jednání je odstavec kde úřad mi umožňuje seznami se se spisem uvádí nějaký paragraf36 odst 3 datum stanovuje po ustimu jednání podle výše uvedeného paragrafu mi umožňují po tomto jednání  seznámit se popř se ten den ke spisu vyjadrit jen jse chci optat abych byl na ne připraven předpokládám že když je navštívím že mi to mohou nahodit aby mě odbyli na to nahlédnutí i pořízení jsi kopie třeba fotem zkrátka mám na to právo dle nějakého zákona je to tak? Díky všem
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #18 kdy: 19 Března 2017, 09:57:02 »

To z dopisu bude asi seznámení s podklady pro vydání rozhodnutí.. tam dávají obviněnému možnost se před vydáním rozhodnutí seznámit s podklady.. naznačuje to že se po ústním jednání chystají hned vydat rozhodnutí..
to se dá oddálit když po ústním jednání budete chtít čas na vyjádření k podkladům a pak v tom vyjádření budete chtít doplnit další důkazy.

Ale bez ohledu na seznámení s podklady pro vydání rozhodnutí máte právo nahlížet do spisu kdy budete chtít v pracovní době úřadu.
IP zaznamenána

breta38

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #19 kdy: 19 Března 2017, 10:26:55 »

Děkuji Vám moc za vysvětlení prosím jak je to s prekluzi je pravda že je dvouletá? Diky reaguje úřady rychle po první omluvence :)
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #20 kdy: 19 Března 2017, 10:35:10 »

Pište prosím tak, aby to každý nemusel luštit. Není kam spěchat. Ano, prekluze je dvouletá, přičemž na vydání rozhodnutí je jeden rok. Dopisy přebírejte poslední den lhůty nebo zvažte datovku pro případné zmatení úřadu.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #21 kdy: 20 Března 2017, 10:35:14 »

Důležitý také je, zda se jedná o velké město (ideálně Praha) nebo naopak nějaký čičmundov, kde nemají do čeho píchnout. Každopádně z prvního jednání bych se určitě omluvil.
IP zaznamenána

breta38

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #22 kdy: 03 Dubna 2017, 08:55:52 »

zdravim po delší době ale jiz se spisem v ruce si myslim ze jsem v haji budu se snazit sice naskenovat pro pripadnou vsacnou pomoc ale při procteni jsem zjistil ze jsem jse sam v podstate udal uvedl jsem co jsem vypil vcetne mnostvi atd....vůbec me nenapada jak bych jse mohl obhájit snad jen mi pripada ze v jednom z listu ve spisu podpis listu není muj tudis bych mohl namitat nejakou manipulaci ale kdovi z prvního ustniho jednani jsem se omluvil ale jiz tu mam predvolani na nahradni termin ((
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #23 kdy: 03 Dubna 2017, 12:38:03 »

Tak rychle naskenujte spis. A vyzvedávejte v poslední termíny lhůt.
IP zaznamenána

adamzbyt

  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #24 kdy: 03 Dubna 2017, 13:38:21 »

zdravim po delší době ale jiz se spisem v ruce si myslim ze jsem v haji budu se snazit sice naskenovat pro pripadnou vsacnou pomoc ale při procteni jsem zjistil ze jsem jse sam v podstate udal uvedl jsem co jsem vypil vcetne mnostvi atd....vůbec me nenapada jak bych jse mohl obhájit snad jen mi pripada ze v jednom z listu ve spisu podpis listu není muj tudis bych mohl namitat nejakou manipulaci ale kdovi z prvního ustniho jednani jsem se omluvil ale jiz tu mam predvolani na nahradni termin ((


Neházel bych flintu fo žita. Je tu spoustu lidí co jsou ochotni pomoct i když jako laik si myslíte, že je vše v háji. Sám jsem byl ( jsem ) v podobné situaci. Takže sem hoďte spis a uvidíte.
IP zaznamenána

breta38

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #25 kdy: 05 Dubna 2017, 12:18:35 »

Zdravím prosím Vás poradil by mi někdo nebo už jsem se definitivně ustavil že jsem vůl mi prosimnepiste  ;D ;D
IP zaznamenána

Caroprd111

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 978
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #26 kdy: 05 Dubna 2017, 12:48:02 »

Tohle je celý spis?
IP zaznamenána

breta38

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #27 kdy: 05 Dubna 2017, 14:38:19 »

aha omlouvam se ještě mam obsah spisu hned ho dolozim na ten jsem zapomnel a také oznameni o zahajeni SŘ a vypis EKŘ kde jsou me přestupky Oznameni o zahajeni SŘ a vypis EKŘ jsem neskenoval zamerne myslim ze to není podstatne nebo se pletu co se tyka zprav od policie to by mělo byt komplet nic vic nemam
diky za vas cas
IP zaznamenána

breta38

  • Příspěvků: 18
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #28 kdy: 05 Dubna 2017, 18:39:41 »

Zde je zbytek ze spisu
« Poslední změna: 05 Dubna 2017, 18:44:57 od breta38 »
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:alkohol 0.38 a 0.4
« Odpověď #29 kdy: 05 Dubna 2017, 22:02:57 »

Je to mizerie... Odstup mereni je ok, ridic se doznal, je to mimo obhajitelne limity.
Jedine jeste zkusit si zalozit datovku, ze treba ourada spatne doruci, ale tim stejne riskujete problemy s tim, ze budete mit zakaz, o kterem jen "nebudete vedet" a pri silnicni kontrole dostanete za usi.

IP zaznamenána