30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: V podmínce jezdil s auty po dílně, skončil za mřížemi - Ústavní soud se ho zastal  (Přečteno 16593 krát)

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil
Re:V podmínce jezdil s auty po dílně, skončil za mřížemi
« Odpověď #30 kdy: 11 Března 2017, 00:06:50 »

jj taky mně to někdy motivuje k pořízení odstřelovací pušky, ale po vystřízlivění pak vždycky zjistím, že ty co by opravdu někam vyrazili spočítám na prstech jedné ruky nešikovného pyrotechnika.
Vono to bohužel 99 % lidí vyhovuje (alespoň do chvíle než si "přijdou" pro ně)
« Poslední změna: 11 Března 2017, 00:08:29 od pk202 »
IP zaznamenána

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:V podmínce jezdil s auty po dílně, skončil za mřížemi
« Odpověď #31 kdy: 11 Března 2017, 00:11:08 »

Fakt si nemůžu pomoct, je mi z toho na blití a chytá mě amok...

Že si několik fízlů nahrává jak si na firmě užíval s manželkou nebo z toho, že mu v noci v zavřené dílně po nastartování motoru byl naordinován kriminál? Zajímal by mě celý spis, je někde k dostání?
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

ViktorN

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 140
    • Zobrazit profil
Re:Ústavní soud se zastal mechanika se zákazem řízení
« Odpověď #33 kdy: 21 Června 2018, 11:15:12 »

měl jen štěstí, že si případ nevzal zmr. Rychetský osobně, to by dostal doživotí……
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil
Re:Ústavní soud se zastal mechanika se zákazem řízení
« Odpověď #35 kdy: 21 Června 2018, 12:23:11 »

S ohledem na to, že ústavní stížnost byla podána 18.4.2017 (vlastní rozsudek o 8 měsících "natvrdo" byl vydán 18.10.2016) se lze domnívat, že dotyčný automechanik si popsaných 8 měsíců již "odkroutil".
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Ústavní soud se zastal mechanika se zákazem řízení
« Odpověď #36 kdy: 21 Června 2018, 12:42:00 »

To sice asi jo ale smažou mu ten zákaz z evidenční karty a vrátěj prachy za pokuty a žaloby

EDIT: Jsem blbej, myslel jsem ze je to 8 měsíců zákazu řízení ale byl to trest odnětí svobody.
« Poslední změna: 21 Června 2018, 19:31:55 od t4455 »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 9 003
    • Zobrazit profil
Re:Ústavní soud se zastal mechanika se zákazem řízení
« Odpověď #37 kdy: 21 Června 2018, 13:23:59 »

Ještě by to chtělo potrestat ty soudce.
IP zaznamenána

gumidos

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 649
    • Zobrazit profil

Ten příběh měl asi trochu jiné pozadí. Údajně mělo být povoleno skryté natáčení jednak kvůli nějaké jiné trestné činnosti (nějaké přeražení VIN apod.)  a také právě kvůli maření výkonu toho předchozího zákazu činnosti. Je trochu divné, jaké vnuknutí měl fízl o možném porušování zákazu řízení právě pojížděním po garáži a jestli ten důkaz proběhl v souladu se zákonem - nicméně výsledkem bylo zproštění z té "jiné" trestné činnosti a flastr společného nepodmíněného trestu (8 měsíců za porušení zákazu řízení na 18 měsíců). Po odvolání společný trest zrušen a nahrazen "jen trestem".
Zřejmě na něj měly orgány velkou žízeň  a v těch 8 měsících natvrdo mu to "sečetly".
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 887
    • Zobrazit profil

No a to je právě to čím by se lišila svobodná společnost od těch fašistických sraček ve kterých žijeme. Ve svobodné společnosti by orgány mohly mít "žízeň" jakou chtěj a sčítat by mohly tak leda hovna. Prostě takové to "my si myslíme/víme že děláš to a to, ale nemůžem ti to dokázat, tak tě alespoň vosolíme jinak je cesta do fašistických pekel....
IP zaznamenána

ikovlabs

  • Příspěvků: 126
    • Zobrazit profil

A to je ta lepsi varianta.
Taky to muze byt : nastval jsi nas,moc se cukal nebo zlobil nejakeho kamose tak ti nalozime....
IP zaznamenána

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 466
    • Zobrazit profil

No to je masakr.  Shodou okolností máme taky jednoho řidiče vlastně dnes už mechanika a řidiče vzv, co má zákaz řízení ze zdravotních důvodů. Shodou okolností má také podmínku za mařenu. A a shodou okolností také jezdí po areálu s vzv, popojíždí s náklaďáky a překládá náklaďáky. A pak máme ještě dva dílenský a jednoho dispečera, co jezdí po arealu bez odpovídající skupiny řidičáku. Tak to abych zjistil jestli nám fízlové nenamontovali kamery. No máme se na co těšit. Chce se mi blejt.
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil

Jezdit bez řidičáku mimo veřejné komunikace je zcela ok. Zákaz řízení je něco jiného.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil

Tak to abych zjistil jestli nám fízlové nenamontovali kamery. No máme se na co těšit. Chce se mi blejt.

Teď už by si to aspoň nemuseli odsedět protože na to existuje ten rozsudek ÚS..
IP zaznamenána

Thom@s

  • Příspěvků: 436
    • Zobrazit profil

Tak to abych zjistil jestli nám fízlové nenamontovali kamery. No máme se na co těšit. Chce se mi blejt.

Teď už by si to aspoň nemuseli odsedět protože na to existuje ten rozsudek ÚS..
Omlouvam se za OT dotaz, ale ten nalez US je zavazny a SO a soudy se jim musi bezpodminecne ridit? Nebo muze nastat situace, ze zase poslou nekoho do teplaku a tuto judikaturu oznaci lzive napr. za pripadu neprilehavou, US jim to v budoucnu ev. posveti opacnym judikatem? Tim vzniknou dve protichudne judikatury, nebo jsem uplne mimo?
IP zaznamenána