30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: OP spolujezdce jako svědka  (Přečteno 13596 krát)

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:OP spolujezdce jako svědka
« Odpověď #30 kdy: 07 Března 2017, 11:26:56 »

Jsou aplikace, co fungují na shortcut a na obrazovce není nic vidět.
Navíc synchronizuje nahrávku třeba na dropbox.

Jen nejsou zadarmo :-D
Dost lidi:
- nema data
- nechce placenou appku
- nema cloud

... ale proc ne, ma to sve pozitiva, za me OK.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 895
    • Zobrazit profil
Re:OP spolujezdce jako svědka
« Odpověď #31 kdy: 07 Března 2017, 11:29:15 »

Právě z těchto důvodů nezapínám nahrávání okázale a nemávám tím.
Umite nahravani(zvuku) zapnout  na mobilu i skryte? Podelte se... na ulici, kdyz Vas drapnou za kabat, bez vyzvy - jsem zvedav na techniku.
No od té zkušenosti na soudě mám na první obrazovce ikonu standardního adroidího záznamu zvuku a znamená to tedy dvakrát ťuknout do displeje a jak říkám lze to komentovat slovy "moment jen si vypnu zvonění...." a současně ještě vypnout i to zvonění.

Co se týče "drapání" za kabát na ulici - tak to opravdu nevím jak bych reagoval, jednou mne takhle zezadu v noci drapnul kamarád a tak nějak automaticky , pudově dostal loktem do zubů...takže bejt to nějakej fízl asi by mně stejně dřív zastřelil než bych stačil vytáhnout mobil....nicméně si myslím, že i v této situaci místo machrování s nahráváním pomůže spíše to "moment vypnu si zvonění" ale samozřejmě nelze očekávat, že když na Vás někde nečekaně skočí URNA že by existovala jakákoliv možnost si ten zákrok skrytě či otevřeně nahrát.
Nicméně myslím že se tady bavímě převážně o normální silniční kontrole, případně o normálním jednání na ouřadě.
 
« Poslední změna: 07 Března 2017, 11:30:53 od pk202 »
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:OP spolujezdce jako svědka
« Odpověď #32 kdy: 07 Března 2017, 11:43:33 »

Co se týče "drapání" za kabát na ulici - tak to opravdu nevím jak bych reagoval, jednou mne takhle zezadu v noci drapnul kamarád a tak nějak automaticky , pudově dostal loktem do zubů...takže bejt to nějakej fízl asi by mně stejně dřív zastřelil než bych stačil vytáhnout mobil....nicméně si myslím, že i v této situaci místo machrování s nahráváním pomůže spíše to "moment vypnu si zvonění" ale samozřejmě nelze očekávat, že když na Vás někde nečekaně skočí URNA že by existovala jakákoliv možnost si ten zákrok skrytě či otevřeně nahrát.
Nicméně myslím že se tady bavímě převážně o normální silniční kontrole, případně o normálním jednání na ouřadě.

Byl to jen jeden pripad a bylo to chyceni za rameno bez slovni vyzvy zezadu. Skoda, ze nejsem nejaky "mafian" co by v obrane mu zabodl nuz do michy -  jako sebeobrana by to patrne proslo.
Nikam jsem neprchal - naopak zednik prispechal zezadu a pomerne neslysne.

Nikdy nerikam, hele pockej zapnu si nahravani (nemam tam viditelny symbol apky) - mobil umi ovladat i cvicena opice, proc by to neumel zednik, co si tim v aute krati dlouhou chvili a nedocvaklo mu, ze ho nahravam i kdybych vypnul zvoneni.

URNU neresim, pokud clovek nema doma kamery a zaznamove zarizeni v nejakem skrytem trezoru - nehlede na to, ze pak se "ztrati" i zaznam  nebo je zarizeni zniceno.
Vime asi vsichni, jak funguje policejni a soudni mafie.
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

.qoyi

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 422
    • Zobrazit profil
Re:OP spolujezdce jako svědka
« Odpověď #33 kdy: 07 Března 2017, 12:05:29 »

Celkem dobre by slouzily apple watch, ale kdo ten smejd bude nosit. Dashcam resi vystoupenim z vozidla. Telefon jedine viditelne nebo s dementnim fizlem co si toho nevsimne (parkrat mi to proslo). a diktafon je ve meste v kapse dost k nicemu, zvlast vedle nastartovanyho dieselu.
IP zaznamenána
Think for yourselves. Don't be sheep.

standap

  • Příspěvků: 109
    • Zobrazit profil
Re:OP spolujezdce jako svědka
« Odpověď #34 kdy: 07 Března 2017, 12:25:03 »

Právě z těchto důvodů nezapínám nahrávání okázale a nemávám tím.
Umite nahravani(zvuku) zapnout  na mobilu i skryte? ........


Používám mobil, u kterého baterka nejde vytáhnout, chráněný pinem a s blokovaným tlačítkem pro vypnutí v uzamčeném stavu. Nahrávky se ukládají do interní paměti. V případě příkazu jménem zákona vypněte ten mobil se tak leknu, že zapomenu PIN. Policajtovi zbývá možnost mobil zabavit a odhlučnit, pak ale nahrávka zůstane uložena, nebo s mobilem třísknout o zem. 
IP zaznamenána

swenak

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 678
    • Zobrazit profil
Re:OP spolujezdce jako svědka
« Odpověď #35 kdy: 07 Března 2017, 12:38:58 »

Ani dlouhé podržení, nebo DFU hmat nefunguje? Mně natvrdo fízlo vypnul mobil hned po tom, co mě zavřeli do cely:)
IP zaznamenána

standap

  • Příspěvků: 109
    • Zobrazit profil
Re:OP spolujezdce jako svědka
« Odpověď #36 kdy: 07 Března 2017, 12:50:02 »

Jde vypnou jen třísknutím o zem nebo vyšťavením baterky.  Lze jen zapnou foťák nebo zavolat 112. A jako bonus to při zadání chybného kodu fotí z přední kamery a odesílá na mail.
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:OP spolujezdce jako svědka
« Odpověď #37 kdy: 07 Března 2017, 13:35:33 »

Jde vypnou jen třísknutím o zem nebo vyšťavením baterky.  Lze jen zapnou foťák nebo zavolat 112. A jako bonus to při zadání chybného kodu fotí z přední kamery a odesílá na mail.
To zni dobre - model, OS, apka?
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin

standap

  • Příspěvků: 109
    • Zobrazit profil
Re:OP spolujezdce jako svědka
« Odpověď #38 kdy: 07 Března 2017, 14:22:21 »

Telefon není podstatný, tedy jakýkoliv s integrovanou baterii. Apka cerberusapp, je placená, ale necelá stovka na 5 telefonu asi nikoho nezabije. Slouží ale primárně k dohledání ztracených/ukradených telefonu a pro někoho může být moc "otevřená". 
IP zaznamenána

opas

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 316
  • Carpe diem quam minimum credula postero.
    • Zobrazit profil
Re:OP spolujezdce jako svědka
« Odpověď #39 kdy: 07 Března 2017, 14:40:04 »

cerberus mam. Nicmene dlouhy podrzeni tlacitka neblokuje, tam je to na nizsi urovni. To bych asi musel mit root a to nemam.
IP zaznamenána

standap

  • Příspěvků: 109
    • Zobrazit profil
Re:OP spolujezdce jako svědka
« Odpověď #40 kdy: 07 Března 2017, 14:45:49 »

to je možné, já root mám
IP zaznamenána

fu

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 201
  • Lidem bez naděje se lépe vládne.
    • Zobrazit profil
Re:OP spolujezdce jako svědka
« Odpověď #41 kdy: 07 Března 2017, 15:06:08 »

Tusim, ze vyborne reseni bude obdoba - Alisten X20 - 16h zaznamu ( http://www.pchlavka.cz/x20.pdf ), soucasne flash

- lze opatrit uzamykatelnym obalem, ktery umozni pouze spustit zaznam nikoliv ukoncit a znemozni vymazani zedniky za pouzitiho bezneho nacini-nasili
- nemuze Vas nikdo smirovat ala cerberus
- je nenapadny v ruce - lze udelat imitaci flash pameti
« Poslední změna: 07 Března 2017, 15:08:25 od fu »
IP zaznamenána
„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“ – Benjamin Franklin