30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jak to chodí v Židlochovicích  (Přečteno 21870 krát)

Píšťalník

  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Jak to chodí v Židlochovicích
« kdy: 20 Února 2017, 10:58:24 »

Zdravím všechny "fanoušky" správních orgánů. V minulosti jsem chvíli pracoval na odboru dopravy na obecním úřadu v Židlích a můžu vás uklidnit, že všichni úředníci si tyhle diskuze čtou, poradil bych vám vyšší míru zabezpečení. Neodešel jsem sice výlučně kvůli tomu, ale rád bych řekl jednu věc, kterou stejně asi každý ví, já ji můžu pouze potvrdit - je to byznys. Židlochovice si koupily radary, aby na tom vydělávaly, a podle mýho názoru to vydělává tak dobře z toho důvodu, že na tom má zájem každej úředník, kterej o sprdelu rozhoduje, protože se za to dostávají odměny, a to jak peníze, tak např. možnost vybrat si dovolenou v podstatě kdykoliv + další privilegia, prostě hnus.

Přiznávám, že se na tom dalo přijít na slušný prachy, ale pokutovat každýho, kdo překročí padesátku byť o 2 km/h je podle mě nesmysl (pokud teda nejste vlastníkem radaru). Nerozešli jsme se zrovna v nejlepším, proto vám poradím, čím jeden advokát Židlochovicím celkem zavařil: pokud máte proti Židlochovicím nějaký řízení, můžete si podat námitku podjatosti proti všem zaměstnancům obce (i starostovi) a současně požádat o informace o všech odměnách a rozhodnutích konkrétních úředníků za několik měsíců, z toho bude jejich finanční zájem na výsledku řízení celkem zřetelný. Možná tak nedosáhnete prekluze nebo hození do šuplíku, ale měli byste dosáhnout změny příslušnosti, takže by pokutu nedostaly Židlochovice, ale obec, jehož úřad by věc po změně příslušnosti projednal, což by Vitulu pěkně nasralo.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #1 kdy: 20 Února 2017, 12:45:11 »

Zabezpečení - jo, při mé registraci NIKDO nechtěl pracovní smlouvu, takže z těch XY uživatelů lze logicky předpokládat, že tu bude někdo od PČR či úřadu.

Jednou jsem si udělal výlet a vím, kde to v Židlích měří - jeden je u školy směrem od Hrušovan, druhý kousek od nádraží a třetí na příjezdu od Pohořelic u autobusových zastávek.

Pak tu máme Rajhrad, kde jeden je opět u školy (rychlost omezena na 40 km/h s dodatkovou tabulkou pro kamiony v nočních hodinách (z hlavy nevím čísla), druhý u toho autobazaru a třetí v Holasicích za benzinou, kde na vás svítí cedule 70 km/h a před ní je radar. Ten se proslavil dokonce i na Novinkách.cz

A ještě jeden se nachází v Rajhradicích na Hlavní ulici.

Všechny jmenované obce patří pod správu Židlochovic a pokud někdo někoho vyfotí tam, tak to řeší se Židlema.
IP zaznamenána

Šušínek

  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #2 kdy: 20 Února 2017, 12:55:41 »

Já nevim, já v těch místech bydlet, tak ty radary mají pořád doplněk v podobě krumpáče apod. Že jim to místní trpí...

With Tapatalk from my Expee Z1C. :-P

IP zaznamenána

ladin

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 235
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #3 kdy: 20 Února 2017, 14:10:34 »

Asi nic prekvapiveho. A pokud jsi tam opravdu pracoval, tak asi vis, jaka je sance uspet s namitkou podjatosti. Znas alespon jeden pripad, kdy ji bylo vyhoveno? Znas alespon jeden pripad, kdy urad priznal system vypoctu odmen?
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #4 kdy: 20 Února 2017, 15:02:13 »

Že jim to místní trpí...

Místní se whitelistují z měření a tvrdí se jim co všechno se z vybraných peněz nakoupí.. tak proč by to netrpěli..
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #5 kdy: 20 Února 2017, 15:19:20 »

Že jim to místní trpí...

Místní se whitelistují z měření a tvrdí se jim co všechno se z vybraných peněz nakoupí.. tak proč by to netrpěli..

Whitelist je přece ukázkový příklad toho jak se měří dvojím metrem. Jestli to někde vyhlásili veřejně, tak to je krásný bod do odvolání.
Existující whitelist je už na trestní oznámení nejen na podjatost.
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #6 kdy: 20 Února 2017, 16:05:38 »

Zabezpečení - jo, při mé registraci NIKDO nechtěl pracovní smlouvu, takže z těch XY uživatelů lze logicky předpokládat, že tu bude někdo od PČR či úřadu.

vy si umíte představit že by jste na "nějaké forum" nahrával pracovní smlouvu :D ? btw bych řekl že většina uživatelu zde nic takového nemá.

Nicméně k tématu, Židlo*ráči jsou opravudu zatím asi nejvíc bojující obcí kterou jsem zažil. https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2702.0  :x
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #7 kdy: 20 Února 2017, 16:23:35 »

Píšťalník - Děkujem ale nic nového, námitku podjatosti tu posíláme asi všichni a na všechny zaměstnance úřadu, včetně vrátnýho a uklízeček.

Píšete: možná, měli apod., to je hezké ale opravdu nic moc neřikající.

Vzhledem k tomu že jste tam pracoval tak by třeba mě osobně zajímalo víc detailů, jak Vás motivovali, jak probíhali porady, kolik jste toho měl za měsíc na stole, jak funguje interní systém evidence v PC apod..
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #8 kdy: 20 Února 2017, 17:21:37 »

Židlochovice si koupily radary, aby na tom vydělávaly, a podle mýho názoru to vydělává tak dobře z toho důvodu, že na tom má zájem každej úředník, kterej o sprdelu rozhoduje, protože se za to dostávají odměny, a to jak peníze, tak např. možnost vybrat si dovolenou v podstatě kdykoliv + další privilegia, prostě hnus.

To tu asi všichni tuší.. ale bohužel že to všichni tuší není důkaz.. ale když by se našel o tom papír použitelný jako důkaz tak to by byla legrace.

Whitelist je přece ukázkový příklad toho jak se měří dvojím metrem. Jestli to někde vyhlásili veřejně, tak to je krásný bod do odvolání.
Existující whitelist je už na trestní oznámení nejen na podjatost.

Oficiálně řeknou třebas že to bude chytat hlavně přespolní protože místní budou o radaru vědět.. žádný úředník se zbytkem mozku oficiálně nepotvrdí pokuty podle bydliště a nebo VIP řešení přestupků.. a nebo že Frantovi to nechal promlčet za flašku slivovice..
IP zaznamenána

Šmarjá Josef

  • Příspěvků: 628
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #9 kdy: 20 Února 2017, 19:44:32 »

Zabezpečení - jo, při mé registraci NIKDO nechtěl pracovní smlouvu, takže z těch XY uživatelů lze logicky předpokládat, že tu bude někdo od PČR či úřadu.

vy si umíte představit že by jste na "nějaké forum" nahrával pracovní smlouvu :D ? btw bych řekl že většina uživatelu zde nic takového nemá.

Nicméně k tématu, Židlo*ráči jsou opravudu zatím asi nejvíc bojující obcí kterou jsem zažil. https://www.30kmh.cz/index.php?topic=2702.0  :x

Jedno takové forum je, ale prokazuješ pouze svoji kvalifikaci. Pokud neprokážeš, tak se do odborných sekcí ani nemrkneš.
IP zaznamenána

Jan Novák

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 861
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #10 kdy: 21 Února 2017, 12:30:55 »

Židlochovice doporučuju všem, kdo mají možnost jet okolo jako dobrou přípravku.
Jsou neskutečně houževnatí, přiměřeně tupí a nezáludní a s býčí silou i inteligencí jdou za svým.
Díky nim mám datovou schránku, zjistil jsem co je příkaz, odpor, podjatost, trestní oznámení, materiální znak, vady v řízení, odvolání, prekluze.
Bez nich bych byl na silnici úplně ztracený.
IP zaznamenána

naftaman

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 161
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #11 kdy: 25 Února 2017, 19:33:04 »

No ale nejaké "tlachání" na webu 30kmh tento problém nikam neposunie.
Dokial VY v nejakom konaní niekoho v spore s týmto úradom sám nepoviete také veci, že odmeny sa tam rozdávajú podla vybraných pokut, tak sú to stále len špekulácie.
IP zaznamenána

kverulant

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 768
  • Ego sum qui sum
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #12 kdy: 25 Února 2017, 23:51:02 »

Píšťalník (slovensky archaicky pistolník nebo také pokus o slovenský překlad slova whistleblower = hvízdání na píšťalku) bol 20.2. volajaký nasratý, protože s ním nějak vyjebali, ale mezitím se mu to rozleželo (ono těch bývalých nebude mnoho), tak se raději odmlčel. Ale i tak díky, píšťalníků z nepřátelského uzemí není nikdy dost.

IP zaznamenána

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #13 kdy: 26 Února 2017, 01:42:19 »

Píšťalník (slovensky archaicky pistolník nebo také pokus o slovenský překlad slova whistleblower = hvízdání na píšťalku) bol 20.2. volajaký nasratý, protože s ním nějak vyjebali, ale mezitím se mu to rozleželo (ono těch bývalých nebude mnoho), tak se raději odmlčel. Ale i tak díky, píšťalníků z nepřátelského uzemí není nikdy dost.

 No kdoví jestli to nebyl sam velký Vitula, a teď sleduje reakce. Já sním chodil do školy, ambiciozní spratek už od mládí. Ukecanej jak Palackej už byl ve škole.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #14 kdy: 26 Února 2017, 18:44:31 »

Tak bych mu vzkázal, že má atraktivní dcery.... :)
IP zaznamenána