30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Jak to chodí v Židlochovicích  (Přečteno 21876 krát)

gogobrno

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #15 kdy: 26 Února 2017, 19:13:24 »

ne to fakt ne, tohle by meli zakazat mnozit.
IP zaznamenána

Ftipalek

  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #16 kdy: 27 Února 2017, 11:26:47 »

V březnu budu mít možná cestu kolem Židlí. Ať prasím po D8, po Praze či u Trutnova jak prasím, ne a ne mi něco přijít pro zábavu. Že bych se tam nechal vyfotit za 52? Nebo je to na začátečníka moc velkej boss?  ;D  ;D
IP zaznamenána

kama

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #17 kdy: 24 Března 2017, 22:09:22 »

Taktéž jsem před časem vstoupil do válečného stavu s židlemi. Jmu se nahlížet do spisu, ale nikde na jejich stránkách nemůžu najít tzv. běžnou pracovní dobu úřadu - samozřejmě se tam chystám v nějaký úřednicky oblíbený čas, jako třeba v pátek odpoledne. Nevíte někdo jak to tam s běžnou pracovní dobou je? Šlo by to samozřejmě zjistit dle infozákona, ale přišel mi příkaz a chci je navštívit ještě před tím, než se ze mě stane neposlušná ovce a podám odpor. To bude příští čtvrtek, na dotaz dle infozákona tedy není čas.
IP zaznamenána

pk202

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 4 880
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #18 kdy: 25 Března 2017, 02:09:12 »

Úřední hodiny
8.00 - 17.00 pondělí
8.00 - 17.00 středaPodatelna
Nádražní 750

Tel.: +420 547 428 711
Pracovní doba podatelny:
7.30 - 17.00 pondělí
7.30 - 15.00 úterý
7.30 - 17.00 středa
7.30 - 15.00 čtvrtek
7.30 - 14.00 pátek
Uchopil bych to tak, že pracovní doba začíná v 7:30 a tím pádem končí nejdříve v 16:00 a nebo bych se řídil hodinami podatelny. Nicméně jsem přesvědčen, že pátek 14:45 by měl být tak akorát.....


IP zaznamenána

Mršťa

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 1 060
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #19 kdy: 25 Března 2017, 09:20:14 »

Uchopil bych to tak, že pracovní doba začíná v 7:30 a tím pádem končí nejdříve v 16:00 a nebo bych se řídil hodinami podatelny. Nicméně jsem přesvědčen, že pátek 14:45 by měl být tak akorát.....

Osobně bych to přehodnotil. V současné době má většina úřadů klouzavou pracovní dobu a zejména v pátek utíkají pryč.
Jestliže tam mají v pátek do 14:00 hodin, tak tam ve 14:45 hodin nikdo nebude.
Už se mi to stalo na jednom úřadě, kde mají klouzavou dobu a tzv. jádro mají od 09:00 - 13:00 hodin (mimo úřední dny), takže tam v pátek ve 13:15 hodin nebyla ani noha.
Sice může mít štěstí, že tam na někoho narazí, ale určo bych na to spoléhal.
IP zaznamenána

kama

  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #20 kdy: 25 Března 2017, 09:58:07 »

Díky, údaje od PK202 jsem našel taky, no ouřadové by měli mít něco jako stálá pracovní nebo otvírací doba úřadu, některá města to mají na stránkách, židle to evidentně tají. No zkusím pátek 13:45, pokud mně vyhodí, dle infozákona si nechám poslat pracovní řád a uvidíme. Pokud se s 13:45 vlezu do pracovní doby, bude to bod do odvolání.
IP zaznamenána

fuzzyyb

  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #21 kdy: 30 Března 2017, 09:00:04 »

Zdravím,
ta v židlích to mají opravdu zmáknuté, posílají super formulář rovnou pro hlášení osoby a rovnou rozlišují adresu pobytu a doručovací!  ::) kamera kousek u fotbalového hřiště...
Máte někdo čerstvou zkušenost, jak reagují na zahraničního nebožtíka? Jak postupují atd.? Klidně do Sz prosím, díky.
IP zaznamenána

plikous

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 842
  • největší pyrát silnic
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #22 kdy: 30 Března 2017, 14:08:24 »

Podle mě je ten jejich poslední canc zralý na námitku pojatosti, jelikož mají dle zákona pokračovat v šetření přestupku(min 60 dnů) a né to rovnou hodit na provozovatele.
IP zaznamenána

tomasmaladd

  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #23 kdy: 30 Března 2017, 14:56:30 »

Obecně je zde těžké zabránit aby to nehodili na provozovatele, pak už je to boj těžký a musí to zastavit kraj což se asi ne vždy povede. Já bych to řešil tak že:
1) provozovatel napráší helmuta
2) helmut aktivně a sám od sebe (nečeká až ho budou Židle kontaktovat) zašle že se omlouvá, nerozumí, a že ustanovuje vás jako svého právního zástupce (podpisy na smlouvě o zplnomocnění atd)
3) třetí bod záleží na tom jak se židle vyserou, normální úřad by vás uznal jako zástupce a dál by komunikoval s vámi jako zástupcem helmuta, židle ale v mém případě zvolili postup že se na to z vysoka vysrali a pořád to hrnuli na provozovatele. Následně je musel proplesknout až kraj.
IP zaznamenána

Mesec

  • Příspěvků: 1 001
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #24 kdy: 30 Března 2017, 19:25:02 »

Jo, ty myslíš Nádražní ulici. Zepředu je celkem čitelná  a před tím ještě varuje "rychloměr", ale zezadu je dost nenápadná. No já Židlema projel před 3 týdny a zatím ticho.  ;D
IP zaznamenána

fuzzyyb

  • Příspěvků: 62
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #25 kdy: 01 Dubna 2017, 10:37:13 »

Chtel sem pouzit deadmuta... To je v poradku, kdyz jim vse dodam, bohuzel kamos neni uz mezi zivymi a oni to preklopi na sprdel semnou..? Co kdyz mam pisemne, ze sem mu auto pujcil a instruoval ho, aby se ridil silnicnimi pravidly (melo by to ale byt uredne overeno, ze)?
Dopis s modrým pruhem hodili po uplynutí doby do schránky, takže jsem na nic doposud nereagoval. Takže teď běží lhůta 60ti dní, kdy by měl úřad šetřit přestupek a já mám možnost nahlásit skutečného řidiče?
Chci postupovat tak, že uvedu Helmuta z EU (ve lhůtě 60ti dnů) s doručovací adresou u mě, protože byl/bude na střednědobé návštěvě :)  jakmile ho udám, je dobré, aby se sám aktivně přiznal, že v uvedené době řídil (přiznávací dopis má být v češtině)? nebo mám počkat, až co doručí do schránky úřad?

Tomasmaladd: kraj to shodil na zaklade postupu zidel? Ze nerespektovali plnou moc a snazili se upalit tebe?
Předem díky za rady a odpovědi.
« Poslední změna: 03 Dubna 2017, 12:54:52 od fuzzyyb »
IP zaznamenána

Číkus

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 8 974
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #26 kdy: 03 Dubna 2017, 13:30:29 »

Domnívám se, že úřední ověření není třeba.

Lhůta 60 dní běží od okamžiku, kdy se úřad o údajném přestupku dověděl.

U zahraničního Helmuta s doručovací adresou v ČR by mělo stačit vyčkat, až se mu ozve úřad. Na aktivní přiznání ze strany Helmuta tu jsou (pokud se nepletu) rozdílné názory.
IP zaznamenána

2M

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 3 992
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #27 kdy: 08 Června 2017, 09:04:11 »

Falšovat smlouvu u které si úřad snadno ověří že neexistuje není dobrý nápad..
IP zaznamenána

t4455

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 2 349
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #28 kdy: 08 Června 2017, 15:24:37 »

Jelikož podpis starosty by se dal někde dohledat, tak jim poslat že auto měl půjčené on, a doložít to pujčovací smlouvou :-)

Předpokládám že nejste blb a sám byste takovej nesmysl neudělal, tak proč to radit jiným?
IP zaznamenána

hh

  • hard core 30kmh.cz
  • ****
  • Příspěvků: 6 306
    • Zobrazit profil
Re:Jak to chodí v Židlochovicích
« Odpověď #29 kdy: 09 Června 2017, 09:33:15 »

Vitulovi? Kdykoli :-)
Nejde ani tak o problém, který by měl starosta, ale spíš ten, kdo by se řídil vaší radou ...
IP zaznamenána