30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: [WIN] Moje první prekluze- pro pobavení  (Přečteno 12691 krát)

Martin623

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 476
    • Zobrazit profil
[WIN] Moje první prekluze- pro pobavení
« kdy: 15 Února 2014, 22:12:32 »

Jen tak pro pobavení mám za sebou první prekluzi! Ono to není, žádné velké vítězství. Alespoň trochu chytrý úředník by celý případ nechal vyhnít a tak se také stalo.
 Překročení rychlosti jsem se dopustil v podstatě omylem, neplánoval jsem zabíjet ženy, děti ani cyklisty. O radaru jsem věděl a asi bych za normálních okolností lehce zvolnil. Prostě jsem se nad něčím zamyslel.
 Vše bylo trochu zamotané, protože vozidlo jsem právě ten den koupil jako druhé  levné a velmi spolehlivé přibližovadlo do práce, které se bude dobře hrabat sněhem a uveze pohodlně až 4 lidi,ale má pouze jeden funkční výfuk. Tudíž vozidlo mělo původní RZ. A nejspíš jsem pravděpodobně způsobil problémy autobazarníkovi, což mě z principu tolik netrápí, ale pravděpodobně i původnímu majiteli, což mě trápí víc. Vozidlo bylo na mě v ten okamžik již odhlášeno, takže z toho byl venku. Městský úřad a MP tedy provedl nezbytné kroky a koncem srpna jsem si nechal doručit fikcí notoricky známý dopis včetně uměleckých fotografií (viz příloha), napráskacího formuláře a složenky na 1000.
Czech radaři byli, tak velkorysí, že mě odpustili 3km/h jako toleranci a já překročil tedy jen o 19 km/h. No škoda mohlo to být zajímavější, ale zase by na tom tolik nevydělali.
  Po prohlédnutí uměleckých děl, jsem zjistil, že fota jsou stejně dobře vyvedená, jako ta, která mi ukazoval známý kámoš z Prahy a byla z října 2012.( to ještě nehrozil SPRDEL-tak jsme jim nikoho nepráskali a  dál neřešili)
Moje fotografie přímo dráždily k tomu, abych se pokusil protivníka vyprovokovat. Zvažoval jsem tři verze napráskacího dopisu, přičemž za dané situace o osobě mrtvé ani o Tuvalu jsem neuvažoval. Rozhodl jsem se pro Vohnout edition ( viz příloha)
Nepřímo jsem je požádal o pomoc při vyšetření viníka přestupku a zároveň nabídl součinnost při hledání padělatele registračních značek, který je rozhazuje po silnicích a komplikuje život ostatním občanům.
   No nic a to je celé, SPRDEL se konat nebude! (zajímalo by mě kolik lidí zaplatilo za takto diletantské fotky. Já viděl konkrétně z Malé Skály pouze dvě. Ani na jedné nebyla RZ na místech, kde na vozidle obvykle bývá)
Cca za šest neděl by měl zprekludovat pirát můj otec, tak uvidíme????
« Poslední změna: 12 Března 2014, 14:43:40 od Martin623 »
IP zaznamenána

msk

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 327
    • Zobrazit profil
Re: Moje první prekluze- pro pobavení
« Odpověď #1 kdy: 05 Března 2014, 08:53:21 »

Mam otazku k fotkam:

Na zaklade coho je mozne dovodit, ze vozidlo odfotene na fotke c.3 je vozidlom na fotke c.4?
To je jedna a ta ista fotka, akurat inak exponovana (tzn. pri preexponovani je vidiet xicht ale nie RZ a pri podexponovani je vidiet RZ ale nie xicht)?

Z tych scanov to nejde poznat.

Diky.
IP zaznamenána
automaticky mi tykaj