30kmhcz

Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Pokročilé vyhledávání  

Novinky:

>>DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: ČTOU TO TADY JAK ÚŘEDNÍCI, TAK POLICIE. Neuvádějte nic, podle čeho by protistrana mohla dovodit, o jaký případ se jedná. Jak na to? Pojďte >>sem<<.

Autor Téma: Dalnice - dálniční známka  (Přečteno 3778 krát)

mLm

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Dalnice - dálniční známka
« Odpověď #15 kdy: 09 Února 2017, 18:15:47 »

Ano, každé podání musí být podepsáno (kromě těch činěných datovou schránkou, protože tam je podpis nahrazen přihlášením do DS).
Děkuji za rychlou odpověď
IP zaznamenána

mLm

  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
Re:Dalnice - dálniční známka
« Odpověď #16 kdy: 09 Února 2017, 18:29:59 »

Podle mne bude problém s tím, že tam je opravdu ta značka, která oznamuje placený úsek za 500 metrů. Ta tam je už dlouho. Nevím jestli se Vám podaří přesvědčit je, že tam nebyla.
Jelikož orgán může přikázat i vjezd nebo zastavení v zákazu, pak to asi neuhrajete na to, že na benzínku vás dovedli oni.
No nic jsem zvědavý co mi na to řeknou při tom ústním jednání.

Řeknou Vám na to že značka tam byla umístěná a měl jste možnost opustit dálnici

Já jsem nad tím přemýšlel při opakovaném podobném přestupku hrozí pokuta až 100.000Kč a já se opravdu nemůžu nechat vlákat do podobné pasti ani jednou. V autě jsme seděli dva aktivní řidiči a ani jeden značku neviděl (budˇ byla zakrytá nebo jsem v tu chvíli sledoval situaci na silnici kterou tam vytvářelo auto celní správy zapnutými majáky).  Jsem si jistý že kdyby jenom neměli zapnutý ty majáky ta situace by vypadala uplně jinak, ale to už nemá cenu spekulovat.  Mám video které oni nahráli a na něm vyloženě lžou což vůbec nechápu.
Jen se nechci dožít doby kdy dopraváci na dálnici postaví trojnožku s radarem, postaví auto do odstavného pruhu, zapnou majáky a budou rozdávat pokuty lidem s rychlostí nižší 80Km/h za zdržování silničního provozu.
IP zaznamenána

Mike

  • stálý člen 30kmh.cz
  • *
  • Příspěvků: 1 750
    • Zobrazit profil
Re:Dalnice - dálniční známka
« Odpověď #17 kdy: 12 Února 2017, 22:28:03 »


Jen se nechci dožít doby kdy dopraváci na dálnici postaví trojnožku s radarem, postaví auto do odstavného pruhu, zapnou majáky a budou rozdávat pokuty lidem s rychlostí nižší 80Km/h za zdržování silničního provozu.
nemají pro to oporu,
ale já bych se toho naopak rád dožil
stačilo by 110 v levém  8)
IP zaznamenána